احتمالا برای شما هم پیش آمده که شروع به بازی کردن عنوانی کنید و زمان زیادی را غرق در آن بازی شوید و در مدت کوتاهی تعداد زیادی از مراحل آن را طی کنید. اگر بخواهیم چنین بازی‌هایی را نام ببریم احتمالا Helix Jump و Walk Master‏ دو نمونه از این دست بازی‌ها هستند.

این بازی‌ها با اینکه گیم پلی ساده‌ای دارند و هر مرحله از آن‌ها در مدت زمان کوتاهی به اتمام می‌رسد اما می‌توانند ساعت‌ها کاربر را پای گوشی نگهدارند. این بازی‌ها ساده هستند اما وقتی در مرحله گیر می‌کنید و نمی‌توانید آن را رد کنید تمام حواستان را به بازی می‌دهید و تا آن مرحله را رد نکنید خیالتان راحت نمی‌شود.

اگر به این عناوین جذاب و اعتیارآور که می‌توانید از پنج دقیقه تا چند ساعت در روز با آن‌ها مشغول باشید علاقه دارید احتمالا از بازی Going Balls هم خوشتان خواهد آمد.

در ادامه با معرفی این عنوان با من همراه باشید.

دانلود بازی اندروید

قلش بده

Going Balls توسط استودیو Supersonic Studios LTD که متخصص ساخت بازی‌های ساده اما جذاب و پر طرفدار است توسعه داده شده و تا این لحظه بیش از 10 میلیون بار در گوگل پلی نصب داشته است.

گیم پلی بازی به آسانی قل دادن یک توپ مجازی است. شما در Going Balls کنترل یک توپ را در اختیار دارید و باید با حرکت دادن آن را به نقطه پایان برسانید. علاوه بر تنظیم جهت مناسب برای توپ شما می‌توانید سرعت توپ را هم کنترل کنید تا توپ از مسیر خارج نشود.

تعداد مراحل بازی بسیار زیاد است و Going Balls از آن دسته بازی‌هاست که بعید است روزی به اتمام برسد و با هر آپدیت تعدادی مراحل جدید هم به بازی اضافه می‌شوند.

گیم پلی بازی گرچه ساده است اما موانعی که در سر راهتان قرار می‌گیرند گاهی کار را بسیار دشوار می‌کنند.

دانلود بازی Going Balls

گرافیک خوب در ازای حجم زیاد

شما می‌توانید توپ مورد علاقه خود را از بین توپ‌های موجود در بازی که تعدادشان هم کم نیست انتخاب کنید. توپ فوتبال، توپ بسکتبال و بمب برخی از انواع توپ‌های موجود در بازی هستند.

تنوع مراحل هم مناسب است و به خاطر وجود موانع متععد و متنوع حس تکراری بودن نمی‌‌کنید. البته بعد از صد مرحله کم کم برخی مراحل برایتان ساده و گاهی تکراری به نظر می‌رسند.

بازی از نظر گرافیکی بسیار جذاب است و محیطی گیرا را در بازی شاهد هستیم. صدای حرکت و برخورد توپ هم به زیبایی‌های بازی افزوده و همه چیز کاملا مناسب است. همین گرافیک خوب باعث شده حجم بازی بالا برود و Going Balls تبدیل به یک بازی 135 مگابایتی شود.

بازی Going Balls هک شده

شاید بزرگترین مشکل بازی وجود تبلیغات زیاد در بازی باشد و Going Balls از روشی مشابه بازی‌هایی مثل فلپی برد برای درآمد زایی استفاده می‌کند. البته با خاموش کردن اینترنت دستگاه می‌توانید از شر این تبلیغات مزاحم خلاص شوید.

با اینحال اگر با حجم 135 مگابایتی بازی مشکلی ندارید Going Balls می‌تواند گزینه‌ای جذاب برای وقت گذرانی باشد و می‌توانید از بازی با گرافیک خوب و ایده‌ای نو لذت ببرید.

پیشنهاد می‌کنم بازی را از همین صفحه دانلود کنید و حرکت دادن جذاب در Going Balls را تجربه کنید.