هر روز بازی‌های زیادی در سبک‌های مختلف منتشر می‌شوند؛ شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی در حال تولید بازی هایی خاصی هستند تا بتوانند عناوین خوبی را روانه بازار کنند. اما با این حال عناوین خوب و به یادماندنی را نمی‌توان راحت پیدا کرد.

کمتر پیش می‌آید که بازی با کیفیتی مانند Shadow blade یا به دور مریخ تولید و عرضه شوند. بازی‌هایی که میتوانند مدت‌ها کاربر را سرگرم کنند و از هر نظر قوی هستند و حتی خارج از مرز نیز مورد استقبال قرار می‌گیرند.

در این مطلب از بازیاتو قصد داریم خبر خوب انتشار یکی از همین بازی‌های موفق و قوی را اعلام کنیم. پس با ما همراه باشید تا با این عنوان آشنا شوید.

بازی تکاور برای اندروید

عنوانی که قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم تکاور نام دارد. جدیدترین کار استودیوی خوش نام گونای که به زودی منتشر خواهد شد.

وقتی نام استودیو گونای می‌آید حتما پای یک کار قوی در میان است. گویا استودیو گونای ساخت کار ضعیف و بد را بلد نیست. کافی است به کارهای قبلی این استودیو نگاهی بیندازیم تا با عناوین قدرتمندی مثل خاک که بی شک یکی از قویترین بازی‌های تولید داخل است رو به رو شویم.

دانلود بازی تکاور

اینبار هم استودیو گونای با یک بازی قوی دیگر آمده تا کاربران در میان بازی‌های نه چندان قوی کنونی زنگ تفریحی دلچسب داشته باشند.

تکاور داستان مبارزه با تروریست‌های داعشی است و شما باید دشمنان را یک به یک بکشید و جلو بروید. گرافیک عالی؛ گیم پلی سریع و هیجان انگیز و سطح سختی مناسب از تکاور عنوانی قدرتمند ساخته‌اند.

بازی تکاور:خط مقدم

شما در بازی تکاور، توانایی جنگ با تفنگ‌های متفاوتی که هرکدام قابلیت ارتقا دارند را دارید. در کنار اسلحه اصلی، شما می‌توانید شمشیر نیز داشته باشید. در پایان هر مرحله نیز غول آن مرحله در مقابل شما ایستادگی خواهد کرد که گذر از آن چندان آسان نیست.

در حال حاضر نسخه آزمایشی بازی برای تعداد محدودی از کاربران منتشر شده و سازندگان اعلام کرده‌اند که بازی به زودی و پس از اصلاحات مورد نیاز با حجمی حدود 50 مگابایت برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد.