اپ استور اندرویدی «بازار» اعلام کرده که در تاریخ ۶ تا ۲۲ آذر ماه لیگ آنلاین بازی فری فایر را با شرکت علاقمندان این بازی، برگزار خواهد کرد. طی این تورنمنت ۵ مرحله‌ای، هزار بازیکن در قالب ۲۵۰ تیم چهار نفره، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
در این مسابقه آنلاین که «بزرگترین تورنمنت فری فایر در ایران» نام گرفته است، شرکت‌کنندگان هر گروه چهارنفره، برای قرارگیری بین سه تیم برنده و دریافت جوایزی چون ایکس باکس سری اس، ساعت هوشمند سامسونگ و هدفون سامسونگ، مجموعا به ارزش بیش از یک میلیارد ریال آماده می‌شوند.

برای ثبت‌نام در این تورنمنت، کافیست هر تیم متقاضی، از ۲۸ آبان تا ۱ آذر ماه، مشخصات تیم و کاپیتان آن را در لینک زیر وارد کرده و در انتظار دریافت پیامکی حاوی لینک ثبت‌نام نهایی بماند. با توجه به محدودیت تعداد تیم‌های راه‌یافته به مسابقه، اولویت با اولین تیم‌هایی است که ثبت‌نام خود را کامل کنند.

ثبت نام: https://mag.cafebazaar.ir/freefiretournament

این اولین‌بار است که در ایران، یک تورنمنت بازی موبایلی فری فایر با این وسعت و تعداد شرکت‌کننده برگزار می‌شود. بازار پیش از این، مسابقه آنلاین دیگری را بین بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل در سال گذشته برگزار کرده بود که با استقبال بسیار خوبی در بین کاربران گوشی‌های هوشمند اندروید مواجه شده بود.