بازی‌های شبیه‌ساز مدیریتی امروزه در شکل‌ها و قالب‌های متفاوتی منتشر می‌شوند و تعدادشان نیز کم نیست. اما بازیFootball Manager 2020 Mobile یک تفاوت اساسی با اکثر این دست از بازی‌ها دارد و به شما این حس را القا می‌کند که گویا الان یک مربی فوتبال هستید و اگر امروز به کارهایتان (در بازی) نرسید، همه برنامه‌ها به‌هم می‌ریزد.

Football Manager 2020 Mobile چگونه این کار را انجام می‌دهد؟ با شبیه‌سازی کارهایی که یک مربی می‌بایست انجام دهد. به این صورت است که شما وارد بازی می‌شوید و با منو و رابط کاربری بازی که مواجه می‌شوید، خود به خود حس مربی بودن به شما دست می‌دهد. منوی مرتب و جداسازی اموراتی که می‌بایست به انجام آنها بپردازید از اولین کارهایی است که Football Manager 2020 Mobile انجام می‌دهد تا رفته‌رفته شما را تبدیل به یک مربی فوتبال تمام‌عیار کند.

بازی فوتبال

همان‌طور که از یک بازی شبیه‌ساز مربی‌گری فوتبال انتظار می‌رود، شما می‌توانید تیم خود را بسازید، بازیکن جدید بخرید، بازیکنان را منتقل کنید و غیره. اما ویژگی منحصر به‌فرد این بازی آنجاست که به شما قابلیت طراحی تاکتیک و پیاده‌سازی آنها در ارنج تیم است. همچنین قبل از شروع مسابقه، می‌توانید با استفاده از شبیه‌ساز ببینید که تاکتیک‌هایتان آنطوری که تصور می‌کردید، اجرا می‌شوند یا خیر.

در Football Manager 2020 Mobile شصت لیگ از کشورهای مختلف وجود دارد و این یعنی هم تنوع تیم‌ها برای مربی‌گری زیاد است، هم بازیکنان مختلفی وجود دارد که می‌توانید آنها را در تیم خود جای دهید. ناگفته نماند که می‌بایست حواس‌تان به عملکرد بازیکن‌تان باشد، جایی که رسانه‌ها نیز حواس‌شان به این موضوع است و بازتاب رسانه‌ای از تیم شما می‌تواند به ضررتان یا به نفع‌تان تمام شود.

بازی فوتبالی برای موبایل

در بازی موبایلی فوتبال منیجر 2020 همیشه باید خودتان را برای مسابقات مهم چون دربی‌ها آماده کنید، زیرا عملکرد شما در این مسابقات و نتیجه‌ای که می‌گیرید روی همه اجزای بازی و برنامه‌های تیم تاثیر خواهد گذاشت. همان‌طور که قبل‌تر هم گفتیم، باید حواس‌تان به همه چیز باشد، از میزان رضایت بازیکن گرفته تا وضعیت جدول و اخبار مرتبط با تیم‌تان در رسانه‌ها.

ناگفته نماند که در بازی می‌تواند حین برگزاری مسابقه نیز شاهد برگزاری زنده آن باشید و ببینید بازیکنان‌تان چگونه حرکت می‌کنند، چه کسی گل می‌زند و چه کسانی کارت می‌گیرند.

بازی مربیگری موبایل

اگر دیوانه مربی‌گری یک تیم فوتبالی هستید یا بازی‌های شبیه‌ساز مدیریتی را دوست دارید، Football Manager 2020 Mobile انتخاب مناسبی برای شماست. اگر دنبال بازی‌های فوتبالی و مشابه این عنوان می‌گردید نیز پیشنهاد می‌کنیم به بازی مربی برتر سر بزنید.