مگر می‌شود اهل بازی‌های ویدیویی بود و بازی‌های شوتر را تجربه نکرد. بازی‌هایی که سراسر هیجان هستند و می‌توانند بازیکن را ساعت‌ها در حال بازی میخکوب کنند.

این بازی‌ها برای گوشی‌های هوشمند هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. از جلمه عناوین قابل تحسینی که تا امروز برای گوشی‌های هشومند منتشر شده‌اند می‌توان به Call of Duty: Mobile و Area f2 اشاره کرد.

توسعه دهندگان داخلی هم بیکار ننشسته‌اند و تا به حال بازی‌های زیادی در این سبک منتشر کرده‌اند. امروز در بازیاتو قصد یکی از جدیدترین شوترهای داخلی را با نام فرمان حمله 2 داریم. با ما همراه باشید.

تصویر بازی فرمان حمله 2

رخنه به دل دشمن

گیم پلی بازی فرمان حمله 2 ما را به سال‌های قبل و بازی محبوب مدال افتخار می‌برد. بازی همان حس را دوباره برای شما تکرار می‌کند و دوباره در جستجوی راه‌های نابودی تجهیزات دشمن باید روانه ماموریت‌های مختلفی شوید و به دل دشمن بزنید.

گیم پلی به خوبی طراحی شده و روان است. شما امکان تیر اندازی و یا استفاده از نارنجک را دارید و می‌توانید سلاح خود را تغییر دهید، بدوید و روی دشمن زوم کنید.

گرچه امکان زوم آنقدر که باید خوب کار نشده و اما در عوض توسعه دهندگان این ضعف را با طراحی هوش مصنوعی مناسب مرتفع کردند. دشمنان شما با هوش و با دقت هستند و مبارزه با آنان کار چندان آسانی نیست.

البته نحوه مبارزه و تیر اندازی کمی ضعف دارد و شما نمی‌توانید به خوبی در حین حرکت تیر اندازی کنید، بنشینید و بپرید و به طریقی از تیر دشمن در امان بمانید.

مراحل بازی فرمان حمله 2

نبرد با ربات‌ها یا حفظ سنگر

جدای از گیم پلی اصلی بازی که در آن باید به دل دشمن بزنید و تجهیزات آن‌ها را غیرفعال و یا نابود کنید دو بخش دیگر هم برای بازی در دسترس است. این دو بخش گیم پلی نسبتا متفاوتی دارند.

در یکی از آن‌ها شما نقش مدافع را دارید و در سنگر هستید و باید موج دشمنان را یکی بعد از دیگری پشت سر بگذارید و نابود کنید. این بخش امتیازی و بدون پایان است.

در بخش دیگر هم شما در محیطی مرموز و عجیب گرفتار شده‌اید و موج‌هایی از ربات‌ها به سمت شما هجوم می‌آورند و با لیزر به شما شلیک می‌کنند. این بخش جزو برترین و جذاب ترین بخش‌های موجود در بازی است.

دفاع در بازی فرمان حمله 2

فرمان حمله 2 اسلحه خانه قوی و کاملی در اختیار شما می‌گذارد. تنوع سلاح‌ها خوب و راضی کننده است و می‌توانید سلاح مورد علاقه خود را بخرید. امکان ارتقای سلاح‌ها هم موجود است که نقطه قوتی برای بازی به حساب می‌آید.

فرمان حمله 2 به خوبی توانسته اکثر امکاناتی که نیاز کاربر است را به خوبی فراهم کند. صدا گذاری بازی هم به خوبی انجام شده و به جذابیت بازی می‌افزاید. محیط‌های بازی هم در هر مرحله تغییر می‌کنند و بازی همیشه حالتی نو و جذاب برای شما خواهد داشت.

اما نقطه ضعف بزرگ بازی گرافیک و انیمیشن‌های نه چندان با کیفیتی است که در طراحی بازی به کار رفته‌اند. همچنین رابط کاربری و منوی بازی می‌توانست طراحی بهتر و جذاب تری داشته باشد.

اسلحه ها در بازی فرمان حمله 2

گرچه گرافیک بازی چندان بالا نیست اما بازی همچنان جذاب است. به خصوص با توجه به حجم پایین بازی که به نسبت رقبا قابل قبول است. شما تنها با 196 مگ می‌توانید یک بازی شوتر داشته باشید.

ضمن اینکه همانطور که گفته شد بازی داراری سه بخش متفاوت است و شما می‌توانید تا مدت‌ها با فرمان حمله 2 سرگرم باشید.

در حال بازی مراحل بازی بسیار کم هستند اما طبق گفته سازنده به زودی در آپدیتی شاهد مراحل بیشتر و اسلحه‌های جدید و بهبود بازی هستیم. همچنین امیدواریم جدول آنلاین امتیازات برای دو بخش رکوردی هم به بازی اضافه شود تا شاهد بازی جذاب تری باشیم.

همین حالا می‌توانید بازی را دانلود کنید و تا آپدیت جدید بازی با مراحل امکانات موجود که کاملا راضی کننده هستند سرگرم شوید.


[تماشا کنید] نیم نگاهی به بازی فرمان حمله 2: