اگر علاقه مند به بازی‌های ویدیویی باشید قطعا با سبک نقش آفرینی آشنا هستید. البته این سبک را کمتر در بین بازی‌های موبایلی می‌بینیم.

از آنجایی که این سبک بازی نیازمند گرافیک و گیم پلی سطح بالایی است کمتر سازندگان بازی‌های موبایل به سراغ ساخت چنین بازی‌هایی رفته‌اند.

اما امروز در بازیاتو قصد معرفی یک بازی نقش آفرینی برای موبایل را داریم. این بازی با نام Evil Lands توانسته با فراهم کردن بازی‌ای با کیفیت و گرافیک بالا، اثری جذاب و متفاوت در بین بازی‌های موبایلی باشد. در ادامه با معرفی این اثر قدرتمند با ما همراه باشید.

تصویر 1 از بازی Evil Lands

قدرت گوشی‌های هوشمند

Evil Lands بی شک اثری قدرتمند است. شاید بازی را بتوان جلوتر و قدرتمند تر از بازی‌هایی مثل Star Wars و Mobile Legends و جزو بهترین نقش آفرینی‌های گوشی‌های هوشمند دانست.

بازی با گرافیکی چشم نواز و در سطح بازی‌های کنسول تجربه‌ای بسیار خوب را برای کاربران خواهد ساخت. بی شک از بازی Evil Lands لذت خواهید برد.

در کنار گرافیک بسیار خوب و جزئیات دقیق بازی صدا گذاری حماسی جذابیت بازی را چند برابر کرده است. Evil Lands به خوبی نشان می‌دهد که بازی‌های موبایلی تا چه حد می‌توانند خوب و قوی باشند.

تصویر 2 از بازی Evil Lands

گیم پلی بازی چندان پیچیده نیست اما بخش‌های زیادی دارد و مدت‌ها طول می‌کشد تا بتوانید در بازی حرفه‌ای شوید. شما در یک جهان باز هستید و ماموریت‌هایی به شما داده می‌شود که باید انجام دهید.

دشمنان متنوع و زیادی هم در بازی هستند که باید در حین اینکه مسیر‌ها را برای انجام مراحل می گذرانید با آن‌ها هم بجنگید. نکته مهم اینکه بازی به صورت آنلاین اجرا خواهد شد.

در بازی شما با پلیرهای دیگر هم برخورد خواهید داشت و می‌توانید به آن‌ها کمک کنید. البته نمی‌توانید به سایر کاربران آسیب بزنید. بازی تا حدی یاد بازی محبوب و معروف الدر اسکرولز را در ذهن تداعی می‌کند.

تصویر 3 از بازی Evil Lands

در ابتدای بازی کشتن دشمنان کار سختی نیست اما رفته رفته بازی سخت تر می‌شود. از جذابیت‌های بازی می‌توان به وجود غول‌های مختلف در بازی اشاره کرد که جنگیدن با آن‌ها چندان کار آسانی نیست.

در کنار این‌ها شما توانایی انتخاب قهرمان خود، تغییر آیتم‌ها و سلاح‌ها و ارتقای مهارت‌ها و همچنین استفاده از نیروهای ویژه کمکی را هم دارید.

Evil Lands را می‌توان عنوانی کامل و قابل تحسین دانست. بازی‌ای که قطعا می‌تواند به طور کامل جوابگوی نیازهای کاربران علاقه مند به بازی‌های نقش آفرینی را باشد.

پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه این عنوان خوش ساخت که نمره 4.5 و یک میلیون دانلود در گوگل پلی دارد را از دست ندهید.