تلفیق دنیای زامبی ها با افسانه اژدها! باید بسیار شگفت انگیز باشد. Dragon Hills 2 هم آمده تا همین تجربه را به ما بدهد. آیا دومین نسخه از این بازی بسیار محبوب، می تواند موفقیت نسخه اولش را تکرار کند؟ با ما در بازیاتو همراه باشید.

آیا تا به حال یک اژدها سوار بوده اید؟ ماجرا از همین جا شروع می شود. دختری که سوار بر اژدهایی افسانه ای، پا به جهانی می گذارد که توسط زامبی ها تسخیر شده است. استودیو ربل تویینز این بار هم دنباله ای موفق بر نسخه ی پیشین این بازی تولید کرده است.

روایت داستان

عنوانی که به اندازه کافی می تواند سرگرمتان کند و شاید هم تبدیل به یک بازی اعتیاد آور برای شما شود.  داستان بازی به این صورت پیش می رود که شما وارد جهانی می شوید که در دست زامبی هاست.آنها در شهر هرج و مرج ایجاد کرده اند. اما کار شما جلوگیری از این شلوغی ها نیست.بلکه شما باید به گذشته سفر کنید و مانع از ورود زامبی ها شوید.

ولی چگونه؟ در ابتدای بازی یک افسر پلیس به شما تعدادی شیشه سبز رنگ که درون یک جعبه قرار دارد، می دهد. این همان ابزار شما برای بازگشت به گذشته است. اما بازی از اینجایی شروع می شود که شخصیت اصلی بازی که در عین شجاع و بی باک بودنش، آنقدر بی عرضه است که باعث می شود جعبه سقوط کرده  و به دست زامبی ها بیفتد.

Dragon Hills 2

گیم پلی

حال وظیفه ای او تنها یک چیز است. پس گرفتن این شیشه های سبز رنگ. اما بهتر است به سراغ گیم پلی بازی برویم. بازی کردن در این بازی نیاز به دقت بالاییست و صد البته حوصله کافی. در این بازی شما کنترل شخصیت پرنسس یا همان دختر اژدها سوار را دارید.

باید بتوانید به موقع و در جای خود زامبی ها را از بین ببرید. هم چنین مانند نسخه اول این بازی، باید با اژدها به زیر خاک بروید و طوری پرش کنید که سکه ها و امتیازات بیشتری جمع آوری کنید .این کار توام با کشتن زامبی ها می تواند باشد. گفتن دو نکته ضروریست.

یک آنکه مراقب ماده های سبز رنگ اسیدی باشید. طوری که اگر با آنها برخورد کنید، اژدها میمیرد. دوم آنکه حواستان باشد زیاد نمی توانید در زیر خاک بمانید ،به این خاطر که نفس اژدها تمام شده و این به منزله ی مرگ اژدها خواهد بود. این بازی دارای مراحل بسیار زیادی است.

Dragon Hills 2

سادگی در اوج هیجان

آن چنان که مدتی سرگرم آن خواهید شد. در پایان هر مرحله نیز، غول آن مرحله ظاهر می شود که باید او را شکست دهید تا بتوانید شیشه سبز رنگ را به دست آورید. کار زیاد سختی هم در پیش رو نخواهید داشت.تنها کار این است که با پرش های متوالی آنقدر به او ضربه بزنید تا جانش به پایان برسد.

البته قرار هم نیست که بازی روند به این سادگی را در پیش بگیرد. شما بارها در مراحل بازی کشته خواهید شد ولی هر بار می توانید با سکه هایی که به دست آورده اید، همانند یک بازی ماشین سواری،اژدهای خود را تیونینگ کنید! تا قدرتش افزایش پیدا کند همچنین میتوانید تجهیزاتی را خریداری کنید.

اما این سکه ها باز هم به کار می آیند و ناجی شما خواهند بود. اگر اژدهای شما در مرحله ای که بیش از نیمی از آن را گذرانده اید، بمیرد می توانید با سکه های زیادی که در جریان بازی آن را کسب می کنید، اژدها را احیا و به ادامه مرحله بپردازید.

گرافیک و صدا

بازی از لحاظ گرافیک و صدا در چه مرحله ای است؟ پاسخ روشن است. شما با یک بازی در سطح بسیار خوبی مواجه هستید .محیط ها به خوبی طراحی شده اند. از رنگ بندی های مناسب و تنوع رنگی تا جلوه های ویژه بازی، همه و همه خبر از یک بازی بسیار خوب را می دهند.

جلوه های صوتی و صداها و موسیقی های به کار رفته در بازی نیز، باعث به وجود آمدن حسی آمیخته با هیجان است. آیا برای بازی کردن باید پول بپردازیم؟ هم بله هم نه! این بازی یک بازی رایگان اما با پرداخت درون برنامه ایست. این به شما کمک می کند تا زودتر از بقیه و با پرداخت پول ، اژدهای خود را ارتقا بدهید.

در پایان توصیه می کنیم این بازی را حتما تجربه کنید. همه چیز درجای خود قرار دارند و آماده شده اند تا  یک  اژدها سواری تمام عیار را داشته باشید .زامبی ها را بکشید و سکه جمع کنید. اژدهای خود را قوی تر کنید و از بازی لذت کافی را ببرید.


تریلر بازی Dragon Hills 2 را تماشا کنید