بازی‌های استراتژی آنلاین یکی از هیجان انگیزترین و لذت بخش ترین شکل بازی‌های ویدیویی هستند که می‌توانند تجربه فوق العاده‌ای برای شما بسازند، یکی از پیشروترین شرکت‌ها در ساخت بازی‌های استراتژی برای گوشی‌های هوشمند را می‌توان شرکت سوپرسل دانست.

شرکتی که تا امروز محبوب‌ترین بازی‌ها برای گوشی‌های هوشمند را به بازار عرضه کرده است و عناوینی مثل کلش اف کلنز را در کارنامه خود دارد، محبوبیت و موفقیت چشم گیر عناوین این شرکت باعث شد تا سازندگان زیادی با الهام از بازی‌های سوپر سل دست به ساخت بازی‌های جدید بزنند.

در این مطلب از بازیاتو قصد یکی از همین عناوین استراتژی را داریم که با الهام از ساخته‌های سوپرسل توسعه داده شده و توانسته جایگاه ویژه‌ای در بین بازی‌های استراتژی برای خود دست و پا کند.

در ادامه با بررسی بازی Castle Crush با من همراه باشید.

بازی استراتژی اندروید

کلش رویال افقی

Castle Crush یک بازی استراتژی است که همانطور که گفتیم سازنده این بازی از بازی‌های سوپرسل الهام گفته و بازی شباهت بسیار زیادی به بازی کلش رویال دارد.

گیم پلی بازی دقیقا به همان شکل است و شما باید با استراتژی خود علاوه بر دفاع از قلعه خود، تلاش کنید تا قلعه دشمن را فتح کنید. نیروهایی از طریق کارت در دسترس شما هستند که باید در استفاده به موقع و به جا از این کارت‌ها دقت کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

علاوه بر کارت‌های اصلی شما قدرت‌های ویژه‌ای هم در اختیار دارید، هرکدام از نیروها و قدرت‌ها ویژگی خاص خود را دارند، برخی برای دفاع مناسب ترند و برخی به سرعت به قلعه حریف حمله می‌کنند. این که از کدام کارت خود استفاده کنید به استراتژی مد نظر شما بستگی دارد.

باید سعی کنید با کارت‌های در دسترس و قدرت رقیب بهترین استراتژی ممکن را اتخاذ کنید، شاید عمده‌ترین فرق Castle Crush با کلش رویال افقی بودن مسیر‌های بازی است و جز این تفاوت بزرگی در گیم پلی دو بازی وجود ندارد.

بازی کارتی اندروید

موجودات جادویی رو به خدمت بگیر

در Castle Crush سربازان و نیروهای شما متنوع و پر تعداد هستند، این موجودات عمدتا موجودات عجیب و غریب جادویی و در عین حال جالبی هستند که در کنار محیط‌های جذاب فضایی خاص را به بازی بخشیده‌اند.

شما می‌توانید کارت‌هایی که بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کنید همراه با خود به میدان رقابت ببرید و سایر کارت‌ها را از ترکیب اصلی خود خارج کنید، همچنین به سبک بازی‌های کارتی امکان ارتقای نیروهای خود با جمع آوری تعداد مشخصی از هر کارت را هم دارید.

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم Castle Crush تا حدود زیادی شبیه به آثار سوپرسل طراحی شده و جدای از نکات ذکر شده المان اصلی بازی‌های سوپرسل یعنی کلن هم در Castle Crush وجود دارد.

شما از سطح سه به بعد می‌توانید عضو کلن‌های موجود شوید یا کلن خود را پایه گذاری کنید، این امکان بازی را جذاب تر می‌کند و می‌توانید با دوستانتان یک کلن تشکیل دهید و با دشمنان مبارزه کنید.

معرفی بازی Castle Crush

با اینکه شاید گیم پلی بازی ساده به نظر برسد اما رقابت با سایر کاربران که به صورت آنلاین انجام می‌شود کاری دشوار است و اکثر بازیکنان Castle Crush به خوبی بازی می‌کنند و با استراتژی‌های مختلف آشنا هستند.

همین امر باعث شده بازی جذابی را شاهد باشیم که رقابت و پیشرفت در آن کار چندان ساده و آسانی نیست. جدای از رقابت دو به دویی که با کاربران دارید می‌توانید رتبه خود در بین تمام کاربران را هم ببینید و جدول رتبه بندی کاملی در بازی وجود دارد.

با اینکه Castle Crush بازی جذاب و عنوانی خوش ساخت است اما خلاقیت زیادی را در بازی نمی‌بینیم و گیم پلی کمی قدیمی و کلیشه‌ای است. با این حال استراتژی‌ها در Castle Crush بیشتر از بازی‌های مشابه مثل Badland Brawl حائز اهمیت هستند و بازی کاملا بر پایه استراتژی جلو می‌رود و شانس به هیچ وجه در بازی دخیل نیست.

دانلود بازی Castle Crush

شاید نتوان Castle Crush را جزو اولین‌های سبک استراتژی و خاص ترین بازی‌ها دانست، اما تجربه این بازی خالی از لطف نیست به خصوص اگر پیش از این کلش رویال را تجربه کرده باشید و از طرفداران بازی‌های استراتژی کارتی باشید.

این بازی توانسته در گوگل پلی بیش از 10 میلیون دانلود و نمره عالی 4.4 را داشته باشد که ارقامی بسیار خوب و خیره کننده هستند و دستیابی به این آمار از هر بازی‌ای ساخته نیست.

اگر به استراتژی‌های کارتی علاقه مند هستید، Castle Crush و موجودات عجیب غریبش انتظار حضور شما را در رقابت‌های آنلاین و جذاب این بازی می‌کشند. از همین صفحه بازی را دانلود کنید و این عنوان خوش ساخت را تجربه کنید.