اپ استور اندرویدی «بازار» اعلام کرده که در تاریخ 9 تا 26 بهمن ماه لیگ آنلاین بازی کالاف دیوتی موبایل را با شرکت علاقمندان این بازی، برگزار خواهد کرد. طی این تورنمنت 4 مرحله‌ای، دو هزار بازیکن در قالب 500 تیم چهار نفره، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
در این مسابقه آنلاین که «بازار لجندز لیگ 2024» نام گرفته است، شرکت‌کنندگان، برای قرارگیری بین سه تیم برنده و دریافت جوایزی شامل پی اس فایو، ایکس باکس سری اس و گلکسی واچ فایو، مجموعا به ارزش بیش ازدو میلیارد ریال آماده می‌شوند.
برای ثبت‌نام در این تورنمنت، کافیست هر تیم متقاضی، از 3 بهمن ماه تا 6 بهمن ماه، مشخصات تیم و کاپیتان آن را در لینک زیر وارد کرده و در انتظار دریافت پیامکی حاوی لینک ثبت‌نام نهایی در روز 7 بهمن بماند. با توجه به محدودیت تعداد تیم‌های راه‌یافته به مسابقه، اولویت با اولین تیم‌هایی است که ثبت‌نام خود را کامل کنند.
لینک ثبت نام در تورنمنت کالاف دیوتی موبایل

https://bzto.ir/bll

این دومین دوره از مسابقات آنلاین کالاف دیوتی موبایل است که توسط بازار برگزار می‌شود. بازار در دو ماه گذشته، برگزاری بزرگترین تورنمنت بازی فری فایر ایران را نیز در کارنامه خود داشته است. این مسابقه با استقبال بسیار خوب هواداران بازی فری فایر مواجه شد و پخش زنده فینال آن نیز توسط کانال یوتیوبی بازار استریت به آدرس https://www.youtube.com/@BazaarStreetGame انجام شد.