در این مقاله بازیاتو قصد معرفی بازی Bad North یا نبرد در شمال را دارد. قطعا پس از خواندن این مقاله شما هم وسوسه خواهید شد این بازی زیبا و منحصربفرد را یک بار هم که شده امتحان کنید.

بازی Bad North یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که شما را به دنیای فانتزی و پرهیجان خودش می‌برد. در این دنیای پرهیجان شما نقش یک شاهزاده را دارید. شاهزاده‌ای که در جزایر اسکاندیناوی و در زمان قدرت‌نمایی وایکینگ‌ها حضور دارد. پس از مرگ پادشاه سرزمین، این شمایید که باید سرزمین‌تان از شر وایکینگ‌ها نجات دهید.
پس باید برای یک نبرد تمام عیار مهیا شوید. نبردی که تعیین کننده مرگ و زندگی است.

استودی بازی سازی Raw Fury یک استودیوی مشهور سوئدی است که پس از انتشار این بازی برای pc و موفقیت آن تصمیم گرفت در سال 2019 نسخه موبایلی آن را نیز روانه بازار کند تا بیش از پیش این بازی را برسرزبان‌ها بیندازد.

در طراحی بازی Bad North از ایده‌های ناب و طراحی جدیدی استفاده شده که این خود نکته‌ای است که نسبت به سایر بازی‌های اکشن آن‌را متمایز می‌کند. باوجود جدید بودن این فضا، اما گیم پلی ساده و روانی دارد و حس هیجان را به راحتی به مخاطبش القا می‌کند. هیجانی از جنس یک نبرد واقعی!

وظیفه شما در این نبرد حمله به وایکینگ‌ها نیست؛ تصور کنید کار از کار گذشته و وایکینگ‌ها وارد جزیره شما شده‌اند. پس باید برروی مهارت دفاعی‌تان بیشتر تمرکز کنید. دقیقا مثل یک شاهزاده که فرماندهی نیروهایش را برعهده می‌گیرد باید نیروهایتان را تقسیم کنیدو در بهترین محل قرار دهید. استراتژی جنگی بچینید و با تجهیزاتی که در اختیار دارید وایکینگ‌ها را به عقب برانید.

بازی مراحل مختلفی دارد که شما هر مرحله را باید در یک جزیره سپری کنید. جزیره‌ای که اگر شکست بخورید از قلمرو شما خارج می‌شود. پس یک دژ دفاعی غیر قابل نفوذ بسازید.

بارز ترین ویژگی‌های بازی Bad North

  • گرافیک مناسب بازی
  • طراحی فضای جدید و متفاوت با نمونه‌های مشابه
  • گیم پلی روان
  • قابلیت ارتقای توان جنگی نیروها در نبرد
  • هوش مصنوعی بالای بازی
  • وجود جزایر مختلف برای انجام نبرد

نکته‌ای که باعث می‌شود بازیکنان دائما در حال تجربه چالش جدید در این بازی باشد این است که نیروهای دشمن هر کدام ویژگی‌های جنگی منحصربفرد دارند و شما باید با شناخت هر کدام نیروهای خودتان را آرایش جنگی دهید. از این گذشته در هر مرحله، شما مسئول دفاع از یک جزیره هستید که این جزیره‌ها هرکدام ویژگی‌های جغرافیایی خاص خودشان را دارند. اگر دقت نکنید به راحتی دشمن به شما غلبه خواهد کرد.

همان‌طور که تاکنون متوجه شده اید بازی Bad North: Jotunn Edition در عین حال که سرگرم کننده هست، یک تجربه جنگی حرفه‌ای برای شماخواهد بود.
اکنون این تجربه جنگی برروی گوشی‌های اندروید و IOS در اختیارشما قرار گرفته است. فقط کافی است آن را دانلود کنید، پایگاه نظامی خودتان را تشکیل دهید و با سربازان شجاع، وایکینگ‌ها را شکست دهید.

اگر از سبک این بازی خوشتان آمد حتما توصیه می‌کنیم بازی Raiders of the North Sea را نیز در سایت بازیاتو بررسی کنید.