بدون شک یکی از برترین بازی‌های ماشین سواری، بازی آژیر می‌باشد که در ردیف سرگرم کننده‌ترین بازی‌های این سبک قرار می‌گیرد؛ شما در این بازی ماشین سواری یک رقابت هیجان انگیز و منحصر به فرد را درخیابان‌ها تجربه خواهید کرد.

در بازی آژیر با بهترین راننده­‌ها دور هم جمع می‌شوید تا با هم به صورت آنلاین رقابت کنید، دراینجا هدف تبدیل شدن به حرفه‌ای‌ترین راننده‌های پلیس می‌باشد، رقابت بر سر کسب رتبه برتر در میان رانندگان و شرکت‌کنندگان مختلف از سرتا‌سر کشور وجود دارد. آژیر یک بازی محبوب برای طرفداران بازی ماشین‌سواری محسوب می‌شود، یک بازی فوق العاده هیجانی و پرگرافیک که تجربه جدیدی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

گاز بدهید، لایی بکشید، سبقت بگیرید، به ماشین‌های دیگر بکوبید و خلاصه هر کار دیگری که لازم است انجام دهید تا برنده مسابقه شوید. بدون شک بعد از نصب این بازی شما هم شیفته گرافیک آن خواهید شد و خیلی سخت می‌توانید از آن دل بکنید.

آژیر یکی از بازی‌های ریسنیگ ایرانی است که باید حتما آن را تجربه کنید، آژیر از لحاظ جلوه‌های بصری و گیمپلی ، میدانی است برای عاشقان سبک ریسنیگ که تشنه لایی کشیدن در خیابان‌ها هستند. پیش از این بازی‌های دیگری را از دسته ریسینگ برایتان معرفی کرده بودیم که می‌توانید لیست آن‌ها را مشاهده کنید.

مدوپیا، سازنده خوش‌نام بازی آژیر

استودیو مدوپیا که با بازی سرضرب توانسته کاربران زیادی را شیفته خود کند، سازنده آژیر، این بازی محبوب ریسینگ ایرانی است و انتظار می‌رود به زودی شاهد بروزسانی خوبی برای بازی آژیر باشیم.

مسابقه در حالت‌های مختلف خیابانی با رقبای دیگر همراه با سرعت شگفت‌ انگیزی انجام خواهد شد. درمقابل حجم بسیار پایین بازی

(39 مگابایت) انکارناپذیراست. ‏صحنه‌ها و افکت‌های فوق العاده در هنگام تصادفات و ویراژها بر قابلیت‌های بازی افزوده است.

شما می‌توانید ‏انواع مختلفی از خودروهای سوپراسپرت و کلاسیک جهان را با جزئیات گرافیکی بالا در بازی مشاهده کنید. به راحتی می‌توانید حس زیبای رانندگی و ویراژ درهنگام فرار از دست پلیس را تجربه کنید. همچنین دربازی امکان تغییر زاویه دید دوربین و تجربه بازی در دو حالت مختلف برای شما فراهم شده است. امکان انتخاب بین دو حالت کنترل لمسی و شتابسنج توسط کاربر وجود دارد و از نظر کنترل مشکلی در بازی دیده نمی‌شود.

با دیدن منوی زیبا و تعاملی بازی شگفت‌زده خواهید شد، بعد از نصب بازی بر روی گوشی اولین موردی که به آن بر می‌خورید طراحی سه بعدی ماشین‌ها با جزئیات و دقت بالاست. می توانید آپشن‌هایی به آن اضافه کنید. خرید انواع خودروها در سبک‌ها و کلاس‌هایی مختلف، امکان نصب کپسول نیتروژن – توربو شارژر و … بر روی ماشین، امکان تعویض رنگ ماشین با تنوع بسیار زیاد، امکان تعویض رینگ از بین مدل‌ها و طرح‌هایی متنوع، قابلت ارتقای سیستم ترمز و تعلیق خودرو‏ ازدیگر ویژگی‌های منحصر بفرد دراین بازی هیجان انگیز است.

همچنین امکان تغییر سطح گرافیک در سه حالت ( پایین – متوسط – بالا ) برای شما وجود دارد. جلوه‌ها و افکت‌­های تصویری زیبا در لحظات حساس ( صحنه آهسته و … ) از دیگر شاخصه‌های این بازی است. انتخاب دو حالت مختلف رانندگی در شب و روز با سیستم نورپردازی خیره کننده برای شما وجود دارد که می‌توانید به دلخواه خود آن را تنظیم نمایید. در صورت تمایل می توانید از منوی تنظیمات، سطح گرافیک را تغییر دهید. بدیهی است استفاده از سطوح بالای گرافیک مصرف باتری را نیز افزایش می‌دهد.