در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از تازه نفس ترین بازی های سبک آرکید برویم، بازی که در تاریکی آغاز می شود و تنها جسم نورانی صفحه کارکتر پر جنب و جوش بازی است؛ شما با نگه داشتن دست بر روی صفحه نمایش می توانید این توپ پر انرژی را به سمت چپ یا راست هدایت کنید و به دنبال منبع نورانی بگردید.

اسپلش آپ

این بازی Splash Up نام دارد.

با هر بار جا به جایی، توپ وروجک بازی ما از خود رد پایی رنگارنگ به جای می گذارد که کمک می کند شما بهتر متوجه حالت کلی محیطی شوید که در آن مبحوث شده اید.
سطوح چند لایه، تنوع موجود در تم ها و کارکتر ها تنها قسمتی از نکات مثبتی است که توانسته این بازی را به یک بازی نسبتا اعتیاد آور و سرگرم کننده تبدیل کند.
در Splash Up اصلا صرفا کردن منبع نورانی به معنای پیروزی نیست و شما مجبور هستید برای کسب امتیاز بیشتر، قبل از برخورد با منبع نور به دنبال ستاره هایی به گردید که برای شما حکم امتیاز بیشتر و یا حتی شرط نمایان شدن منبع نور آن مرحله می باشد؛ درضمن هرگز نباید به راحتی در محیط تاریک حرکت کنید و باید به خاطر داشته باشید که در این محیط تاریک ممکن است با هر چالشی رو به رو شوید، از چالش نجات از چاله تا برخورد نکردن با چرخ دنده هایی که می توانند شما را نابود کنند و مجبور باشید دوباره از اول به کاوش یک مرحله بپردازید.
بازی در سه حالت کلی طراحی شده است:
حالت پایه در قالب 13 مرحله شما برای هر آن چه که در یک بازی سخت و هیجان آور در انتظارتان است آماده خواهید شد.
حالت دروازه سوراخ که در 12 مرحله برای افزایش مهارت و البته سرگرمی بیشتر طراحی شده است.
و موقتا در نهایت حالت سخت که با 16 مرحله آزمونی خواهد بود برای سنجش توانایی های شما در بازی با توجه به هر آن چه که پیش از این یاد گرفته اید.

 

درنهایت باید گفت Splash Up یک بازی سرگرم کننده و نسبتا جذاب است که به خوبی می تواند برای چند ساعت شما را سر گرم و پیگیر خود کند، پس این بازی را در حد یک امتحان ساده هم که شده از دست ندهید و حتما امتحانش کنید.