با افزایش محبوبیت بازی‌های موبایلی در بین کاربران ایرانی، هر از چند گاهی شاهد بازی های موبایلی ایرانی با کیفیتی در مارکت های داخلی همچون کافه بازار هستیم.

استودیوی پاییزان، سازنده عناوین موفقی همچون مگنیس و پسر خوانده جز پیشتازان این صنعت در بازار های داخلی می باشد. در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی بازی ننجون، ساخته جدید این استودیو بپردازیم.

بازی جدید پاییزان

اگر بازی پسرخوانده را تجربه کرده باشید حتما با ننجون آشنایی کامل خواهید داشت، شخصیت تبهکاری که به گفته طراحان بازی پسرخوانده قبل از پیوستن به گروه های مافیایی، در بازی صلح طلبانه ای ایفای نقش می نموده و بازی ننجون یکی از آن بازی هاست.

ننجون یک عنوان جدید و البته خلاقانه دیگر از پاییزان

حدس کلمات، در بین بازی های ایرانی یکی از پرطرفدار ترین سبک های حال حاضر حساب می شود و در این بین می توان از بازی های موفقی همچون آمیرزا و فندق اشاره نمود. ننجون سعی کرده به کمک جذابیت نهفته در این سبک و همچنین خلاقیتی که ابداع کرده است، به یک بازی سرگرم کننده و لذت بخش تبدیل شود.

در این بازی شما می توانید با گویش و کلمات خاص شهرهای مختلف ایران آشنا شوید؛ کلماتی که بیشتر پدربزرگ ها و مادر بزرگ هایمان از آن ها استفاده می کنند.

دانلود بازی موبایل حدس کلمه

گیم پلی

اگر بخواهیم مستقیما به توضیح گیم پلی بپردازیم باید گفت: در ننجون، با توجه به گویشی که شما انتخاب می کنید کلماتی برای شما به نمایش در خواهند آمد، کلماتی که ریشه در لهجه و کلمات مخصوص آن شهر دارد. سپس حروف مختلفی به شما داده خواهد شد و با توجه به تعداد حروف مشخص شده، باید معادل اصلی آن کلمه را در زبان فارسی رایج حدس بزنید.

در پایان هر حدس، شما تعداد سکه مشخصی به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد و در پایان هر بخش جایزه با ارزش تری به شما تعلق خواهد گرفت. با سکه های کسب شده در بازی شما می توانید از قابلیت های مختلفی که برای شما فعال می شوند استفاده نمایید. قابلیت هایی همچون

چیدن دوباره: با این قابلیت ترتیب فعلی حروف تغییر می کند و این کار تا حدودی می تواند به صورت تصادفی به حدس و انتخاب کلمه صحیح یاری برساند.

حذف حرف: این قابلیت که با به اتمام رساندن مرحله اول فعال می شود به شما کمک می کند که با پرداخت سکه کلمات اضافه و بلا استفاده را حذف کنید و راحت تر به حدس کلمه مورد نظر بپردازید.

نمایش حرف: گاهی ممکن است شما نتوانید یک کلمه را حدس بزنید و اینجاست که این گزینه به یاری شما می آید و با نمایش حرف اول کلمه مورد نظر، فرایند حدس کلمه را ساده تر و قابل حل تر می نماید.

 

دانلود بازی ننجون

رابط کاربری

بر خلاف ارتش های فرازمینی یا بازی موبایلی پسرخوانده در این بازی شاهد یک رابط کاربری قوی نخواهیم بود و استودیوی پاییزان با حداقل دقت و ظرافت اقدام به انتشار این بازی نموده است، اقدامی که اصلا در اولین برخوردمان با این بازی انتظار رویارویی با آن را نداشتیم.

موسیقی

در این بازی از صداگذاری و موسیقی خوبی استفاده شده است و تجربه خوبی را به کاربر منتقل می کند.
تلاش شده با تغییرات و مدیریت ریتم موسیقی ها، از خستگی کاربر جلوگیری شود.

کلمات و چالش ها

اکثر مراحل از کلمات رایج در هر یک از گویش ها استفاده شده است و به مرور زمان این موارد کامل تر نیز می شود.
در این قسمت گاها کاربر ها با کلمات تکراری هم رو به رو می شوند که امیدواریم با پیشرفت برنامه این مورد نیز کمتر مشاهده شود.

جمع بندی

در بازی ننجون شاید از رابط کاربری قوی در سطح پسرخوانده، فندق وخبری نباشد اما نوآوری و توجه به جنبه های دیگر یک بازی موفق می تواند نوید بخش یک بازی خوب برای شما باشد و از نظر ما این بازی در عین سادگی، بسیار سرگرم کننده است و می تواند انتخاب خوبی برای ساعت ها لذت و یادگیری باشد، پس همین الان ننجون را از کافه بازار دریافت کنید.