استودیو پاییزان، سازنده بازی خلاقانه مگنیس و همچنین ارتش فرازمینی این بار به سراغ یک سبک متفاوت نسبت به چند تجربه قبلی خود رفته.

پسرخوانده، نام بازی است که در سبک استراتژی نوبتی در رویداد tgc معرفی و سرانجام در مرداد ماه 1396 برای سیستم عامل اندروید روانه مارکت ها شد.

معرفی

این روز ها با توجه به افزایش چشمگیر بازی های کارتی و نوبتی بازی هایی زیادی را در این سبک مشاهده خواهید کرد اما در نمونه های ایرانی این پسرخوانده است که به لطف گیم پلی و مکانیزم های وابسته به آن، گرافیک و انیمیشن های جذاب، صدا گذاری و موسیقی قدرتمند توانسته یک سر و گردن، حتی کمی بیشتر از سایر رقبا بالاتر باشد

در پسر خوانده شما رئیس یک باند مافیایی هستید که با استخدام بهترین نیرو ها باید در این بازی آنلاین به همه ثابت کنید که بهترین پسر خوانده این مناطق کیست!

بازی پسرخوانده

استودیو پاییزان در این بازی هم توانست به خوبی با استفاده قدرت گرافیکی و انیمیشنی خود توجه خیلی از بازیکن ها و حتی منتقدین را به خود جلب کند، دقیقا مثل همان کاری که در بازی کامپیوتری ارتش فرازمینی شاهدش بودیم اما این بار با چندین تفاوت عمده نظیر به کار گیری گیم پلی جذاب که ادغام شدنش با موسیقی و صداگذاری های بازی یک تجربه متفاوت حداقل نسبت به سایر بازی های ایرانی به شما می دهد.

پسرخوانده، یک بازی ایرانی با کیفیت

موسیقی این بازی یک تنظیم جدید و متناسب با سبک فعلی بازی از قطعه به یادماندنی فیلم پدر خوانده است که توانسته تاثیر مثبت چشم گیری بر کاربران بگذارد.

خلافکاران و تبهکاران مختلف که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند گرد هم آمده اند تا شما همانقدر که به مبارزه مشغول هستید و از آن لذت می برید، برای پیروزی آسان تر به دنبال سه نفر از بهترین آن ها باشید چرا که در این بازی علاوه بر استراتژی که شما باید برای حمله و دفاع در هنگام بازی برای غلبه به دشمن خود به خرج بدهید قبل از هر مبارزه حتی چینش و ترتیب قرار گیری اعضا تیم شما حائز اهمیت است

در ابتدا بازی شما سه عضو پیشنهادی و پایه در اختیار دارید که با آن ها تمرین می کنید و آماده رقابت اصلی با سایر بازیکن ها می شوید و خلافکاران و تبهکاران دوست داشتنی به مرور زمان از طریق صندوق هایی که از راه های مختلفی همچون پاداش پیروزی بر دشمنان به شما تعلق می گیرد بدست می آیند

بررسی بازی پسر خوانده

در صندوق ها موارد دیگری از جمله سکه، الماس، کارت های مخصوص ارتقا قابلیت های شخصیت های فعلی نیز وجود دارد.

شاید شما به پیشرفتی با سرعت معمولی راضی باشید و بازی شما را مجبور به خرید با پرداخت درون برنامه ای نکند اما این بازی به خوبی در زمان های مناسب پیشنهادات وسوسه انگیزی را برای شما آماده و به نمایش می گذارد.

یکی از بزرگترین ضعف های بازی هم در همین بخش خود را نشان میدهند و آن Pay To Win [برای برنده شدن باید هزینه کنید] شدن بازی همانند خیلی از بازی های مطرح دیگر است.

این مسئله به قدری جدی است که به شما این حس را منتقل می کند که اگر رویای اول شدن در سر دارید خرید بهترین راه شماست اما خوب این نکته مسئله جدید و نو ظهوری نیست و نمی تواند مانع این شود که پسر خوانده علاوه بر قرارگیری در بین صدر نشینان بهترین بازی های ایرانی و یک پیشنهاد قوی برای ساعت ها سرگرمی و لذت بردن از یک بازی موبایلی ایرانی باشد.