آن دسته از عاشقان بازی‌های موبایل که از قضا به فیزیک نیز علاقه دارند بدون شک از بازی پازلی جدید Zipline Valley لذت می‌برند.

در این بازی تنها کاری که باید انجام دهید کشیدن یک مسیر امن برای زیپ لاین و دور ماندن از خطرات است.

ماموریت شما در این بازی انتقال دادن افراد با رعایت جان و ایمنی آن‌ها از خانه مبداء به خانه مقصد است. در این بین خطرات و دام‌های زیادی انتظار شما را می‌کشند ولی اگر به صورت استراتژیک فکر کنید و دو خانه شروع و پایان را با یک زیپ لاین امن به یکدیگر متصل کنید، مسافران زنده به مقصد خود خواهند رسید.

تصویر 1 از بازی Zipline Valley

گیم‌پلی بازی Zipline Valley بسیار ساده است. برای نجات دوستانی که در نقطه شروع این دره خطرناک منتظر هستند باید با انگشتان خود یک خط بکشید و پس از رسیدن به خانه دیگر، روی نمایشگر ضربه بزنید تا مسافران از طریق زیپ لاین این مسیر را طی کنند.

هرچه انگشت خود را روی صفحه نمایش بیشتر نگه دارید، مسافران بیشتری به کمک زیپ لاینی که کشیدید رد می‌شوند. برای این که از خطرات اجتناب کنید، می‌توانید خط را دور بلوکه‌ها بکشید و آن را مانند یک طناب جابه‌جا کنید. مکانیک این بازی براساس ضربه آهسته به یک طناب است.

خطرات و تله‌های بازی چالش‌های زیادی برای شما به وجود می‌آورند، بنابراین این بازی فکری معمایی که مانند یک ورزش مغزی است شما را خسته نخواهد کرد.

تصویر 2 از بازی Zipline Valley

ویژگی دیگر بازی استفاده از یک طراحی مینیمالیست و متفاوت و ده‌ها معمای رایگان است تا ساعت‌ها درگیر این بازی شوید. برای جذابیت بیشتر بازی همانطور که خط را روی صفحه می‌کشید باید حواستان به سکه‌ها و کلیدها نیز باشد.

جمع‌آوری آن‌ها هدایایی را برایتان به همراه خواهد داشت.

ویژگی‌های بازی Zipline Valley در یک نگاه:

  • گیم‌پلی راحت و فقط با یک لمس
  • تله‌ها و خطرات چالش‌برانگیز
  • صداگذاری و گرافیک ساده ولی در عین حال جذاب