این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


قانون جذب یک قانون بزرگ در جهان هستی و کائنات است. قانون جذب توسط خداوند در جهان قرار گرفته است تا انسان ها بتوانند به هر آنچه میخواهند دست پیدا کنند. همچنین خداوند قدرتی به انسان داده که بتواند از این قانون بزرگ بهرمند شود. پس قانون جذب تنها با ذهن پیشرفته انسان هماهنگ است.

قانون جذب چیست؟

جهان و هر آنچه در آن وجود دارد، متشکل از انرژیست. انسان و ذهن او نیز از انرژی ساخته شده است. ذهن، هر لحظه فرکانس هایی به جهان ارسال میکند که دارای ارتعاش مشخصی هستند. این ارتعاش ها متناسب و هماهنگ با موضوعیست که شخص مدام به آنها می اندیشد.

دوره آموزش قانون جذب یکشو

هیچ اتفاقی در زندگی انسان تصادفی نیست. همه آنها را خودمان با ذهنمان جذب کرده ایم. این گفته را اکثرا قبول نمیکنیم. زیرا کسی دوست ندارد اتفاقات بد را به سمت خود جذب کند. در صورتی که یک فرد معمولی یک زندگی متشکل از اتفاقات خوب و بد را تجربه می کند. حتی گاهی برای بسیاری از انسان ها تعداد اتفاقات بد بسیار بیشتر است. اما باید این نکته را بدانیم که بیشتر اتفاقات زندگی ما توسط ضمیرناخودآگاه و برنامه ای که در ذهن داریم به سمت ما فراخوانی می شوند. کشف برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه به سادگی شناسایی نمی شود.

قانون ارتعاش و قانون جذب

هر چیزی در این جهان از انرژی ساخته شده و هر چیزی ارتعاش مخصوص به خود را دارد. تمام اجسام هم ارتعاش به سمت یکدیگر جذب می شوند. پس اگر شما هم مدام به یک واقعه یا یک موضوع توجه کنید، ذهن شما و فرکانس های ذهنیتان، هم ارتعاش با آن موضوع خواهند شد و طبق قانون ارتعاش، اتفاقاتی از همان جنس را به سمت خود جذب خواهید کرد. پس به این توجه کنید که هر لحظه از روز شما به فکر کردن و توجه کردن به چه موضوعاتی سپری می شود. اگر موضوعاتی که به آنها توجه میکنید خوشایند نیستند، انتظار اتفاقات خوب در زندگیتان را نداشته باشید.

قانون توانگری - دوره آموزش قانون جذب یکشو

کارما و قانون جذب

کارما را اکثرا به قانون عمل و عکس العمل می شناسند. اما در حقیقت کارما قانون باورهست. زیرا هر باوری که در ذهن شما باشد، رفتاری متناسب با آن از شما سر میزند. اما جهان به رفتار شما پاسخ نمی دهد؛ بلکه به باوری که در ذهن دارید پاسخ میدهد.

فرض کنید فردی هستید که به بخشش و اهدای درصدی از داراییتان به فقرا اعتقادی ندارید. اعتقاد دارید این کار از دست دادن پول است. تا به حال نیز این کار را انجام نداده اید. اما به دلیل اینکه در کلاس های اساتید موفقیت شرکت کرده اید و شنیده اید که بخشش مفید است، با بی میلیِ تمام، مبلغی را می بخشید. اما در ذهن با قدرت این کار را بیهوده می دانید. نتیجه ای که از کائنات دریافت می کنید کاملا مطابق با باور شماست. در این شرایط معادله عمل و عکس العمل بهم میخورد.

قانون جذب و احساسات

احساسات قطب نمای رفتار ماست. احساسات خوب اتفاقات خوب را رقم میزند و اتفاقات بد با احساسات بد رقم می خورند. هرگاه حس و حال شما بد بود دلیل آن تنها تمرکز و توجه بر اتفاقات و موضوعات ناخوشایند است. بدانید در حال جذب اتفاقات بد هستید. اگر امروز اتفاق بدی در زندگیتان ظاهر شده، بدانید دیروز، هفته پیش یا در گذشته ای نه چندان دور بر موضوعی ناخوشایند از همان جنس متمرکز شده بودید.

همچنین اگر در مسیری در حال حرکتید و حال شما خوب نیست، بدانید انجام آن کار برای شما عاقبت خوشی در بر ندارد. به سرعت مسیر خود را به سمتی تغییر دهید که قلب شما را به پر واز در می آورد.

قانون جذب و قانون تکامل

قانون تکامل جزئی از قانون جذب است. شما به خواسته تان نمی رسید مگر برای دریافت آن کاملا آماده باشید. خداوند به قومی که در بیابان از خشکسالی دست به دعا برده بودند دستور داد تا گودالهایتان را حفر کنید. این کار به نظر احمقانه می آید که در بیابانی خشک و بی آب و علف گودال حفر کنیم. اما ایمان به کائنات و خداوند و اینکه قبل از هر نشانه ای به او اعتماد کنیم و برای دریافت آماده شویم کاریست که موفق ترین افراد جهان انجام میدهند.

آمادگی شکل های مختلفی دارد. شاید برای موفقیت لازم باشد کتابی بخوانید. به شخصی تلفن بزنید. در دوره ای آموزشی شرکت کنید و… . اما برای تکامل باید قدم به قدم گام بردارید. هیچگاه از ابتدا تا انتهای مسیر را نمی بینید. گام اول را که بردارید، گام بعدی را خواهید دید.

فرمول جادویی قانون جذب

فرمول جادویی قانون جذب از سه بخش تشکیل شده است که شامل:

هدفگذاری + باورسازی + دریافت = دستیابی به رویاها

این فرمول همیشه جواب میدهد. هرگاه هدفی مشخص در ذهن داشته باشید و در کنار آن باورهایی متناسب و هماهنگ با آن را در ذهن ایجاد کنید و برای دریافت آن ذهنی گشاده داشته باشید، فرصت ها به صورت رگباری به سراغتان می آیند. وقتی فرصت ها آمدند، برای به بار نشستن آنها باید دست به عمل بزنید و اقدامات لازم را انجام دهید.

به خاطر داشته باشید که بدون اقدام و دست به عمل زدن تکامل شما طی نخواهد شد و موفقیتی به دست نخواهد آمد.

سپاسگزاری و بخشش

فرمول جادویی که در بالا معرفی کردیم گاه بسیار زمانبر است. سالها زمان لازم است تا باورهایی که در طی دهه ها در ذهنتان نشسته تغییر کنند. اما راه میانبر بهتری نیز وجود دارد. اولین راه میانبر سپاسگزاری است.

آموزش قانون جذب گروه تحقیقاتی یکشو

سپاسگزاری تولید یک حس قدردانی قدرتمند است. وقتی قلبا از درونی ترین نقطه قلبتان سپاسگزار خداوند باشید، قدرتمندترین ارتعاش مثبت را به کائنات ارسال میکنید و کائنات نیز با سرعت بسیار بالایی به این حس شما پاسخ می دهد. هر چه حس شما واقعی تر باشد، سرعت تحولات مثبت سریعتر خواهد بود.

در مورد هر چیز سپاسگزار باشید، ارتعاش همجنس با همان را ارسال میکنید و اتفاقاتی از همان نوع را نیز دریافت خواهید کرد.

بخشش نیز یک نوع سپاسگزاریست. معمولا یک فرد خوشحال وقتی به موفقیتی دست پیدا میکند، به دیگران شیرینی می دهد. بخشش نیز باید حسی شبیه به این را در درون شما ایجاد کند. بخشش با حس شادی از درآمد و موفقیتی که کسب کرده اید. یک حس همراه با تعنم و دارایی است. با سخاوتمندی کامل ببخشید. وقتی با این حس و این باور می بخشید که چندین برابر بیشتر به زندگیتان باز میگردد، رشد و افزایش را تجربه خواهید کرد.

قانون جذب همه جا جواب میدهد

قانون جذب در تمام نقاط جهان جواب میدهد. مهم نیست در یک کشور صنعتی و پیشرفته اروپایی باشید یا یک روستای بی امکانات در ایران و یا کشورهای آفریقایی. اگر یک ذهن سالم و آرزوهایی بزرگ داشته باشید، می توانید به آنها دست پیدا کنید.

قانون جذب برای همه یکسان عمل می کند. هیچ تبعیض و استثنایی برای کسی قائل نیست. تنها تفاوت انسان ها، تفاوت در باورهایشان است. باورهای آنهاست که سبب می شود یکی در کنار جوی آب در خیابان زندگی کند و دیگری در کاخی بزرگ و مجلل.

اینکه اکنون در کجا هستید و در چه وضعیتی به سر می برید اهمیتی ندارد. مهم این است که از همان لحظه ای که قانون را بیاموزید و تصمیم به تغییر بگیرید، کائنات به یاری شما خواهد آمد. برای فراگیری قانون جذب به گروه تحقیقاتی یکشو مراجعه کنید. دوره قانون توانگری دوره آموزش قانون جذب توسط استاد فرهاد کوکائیان تهیه شده و در اختیار مخاطبین و علاقمندان قرار گرفته است.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.