در چند سال اخیر بازی‌های زیادی با موضوع بازی با کلمات یا قرار دادن کلمات کنار هم و بدست آوردن پاسخ، ساخته شده است که کاربران زیادی را به خود جذب کرده.

ذهن قوی و خلاقی دارید؟!

شخصیت صبوری دارید؟

دایره لغات بالایی دارید؟!

توصیه می‌کنیم با بررسی بازی سرزمین کلمات همراه ما باشید!

این بازی محصول استودیو (نگارش سبز) است، در کافه بازار دارای رتبه ۴.۳ از ۵ است و بالغ بر ۲۰ هزار نصب فعال داشته، سبک این بازی کلمات و دانستنی است.

با دیگر بازی‌های موجود در این سبک متفاوت بوده و دارای چندین مرحله است که این بازی را با دیگر بازی ها متفاوت کرده است، شما می‌توانید این بازی را به صورت آفلاین یا آنلاین انجام دهید.

این بازی برای شما گردونه شانس قرار داده که می‌توانید روزانه با چرخاندن گردونه جایزه خود را دریافت کرده و از قسمت فروشگاه بسته مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید، همچنین در قسمت سکه رایگان می‌توانید با تماشای فیلم کوتاه سکه دریافت کنید.

بخش آفلاین این بازی شامل ۴ مرحله است که به‌صورت زیر می‌باشد:

بازی زمانی: شما باید در این مرحله در کمترین زمان کلمه درست را تشخیص داده و انتخاب کنید. در این مرحله به شما کلمات به‌هم ریخته نشان داده می‌شود و سه گزینه در مقابل شما قرار دارد که باید با استفاده از تکنیک‌های مختلف کلمات اضافی را در ذهن خود پاک کرده و کلمه درست را انتخاب کنید، در هر مرحله که آغاز می‌کنید ۲۰ کلمه به‌هم ریخته به شما نشان داده می‌شود و هنگامی که همه کلمات را درست تشخیص دادید برنده می‌شویدو ۵ سکه دریافت خواهید کرد، شما می‌توانید با ۲۵ سکه کلمه‌ای که به نظرتان دشوار است و نمی‌توانید پاسخ دهید را رد کنید.

بازی حدس کلمه: اکثر ما با این بخش آشنایی داریم، تعدادی کلمه روی تخته چوبی زیبا قرار داده شده است که باید با استفاده از آن کلمات، جاهای خالی را کامل کنید.

کامل کردن هر مرحله ۵ سکه جایزه دارد. در این بخش با ۲۵ عدد سکه حرف اول هر جای خالی مشخص می‌شود. صندوقچه‌ای در این قسمت قرار دارد تا اگر کلمه‌ای با معنا را پیدا کردید ولی مربوط به جاهای خالی نبود وارد، آن کلمه وارد صندوقچه می‌شود، با پیدا کردن ۱۵ کلمه مقدار ۳۰ سکه دریافت خواهید کرد.

بازی جدولی: همانطور که از اسم این مرحله مشخص است، به جداول موجود درروزنامه‌ها شبیه بوده ولی کمی ساده تر. در این بخش راهنمای کلمات وجود دارد که جملاتی به شما داده شده و به شما کمک می‌کنند که کلمه مورد نظر را از بین کلمات نامرتب و به هم ریخته پیدا کنید. این مرحله بسیار جذاب است ولی یک مشکل نیز وجود دارد که اگر شما کلمه‌ای را درست حدس زدید ولی از مرحله خارج شدید، مجددا از ابتدا وارد این مرحله خواهید شد، حتی اگر برای حدس آن پول پرداخت کرده باشید!

جایزه این بخش نیز ۵ سکه است و با دادن ۲۵ سکه یکی از کلمات برای شما نمایش داده می‌شود.

حدس تصویر: این مرحله نیز جزو یکی از جذاب‌ترین مراحل بوده که به صورت آنلاین است و تعداد مراحل آن از بقیه قسمت‌ها بیشتر می‌باشد. روش این قسمت بسیار ساده است به‌طوریکه یک عکس تار به شما نمایش داده می‌شود و تعداد کلمات زیادی روبه‌روی شما قرار دارد که باید حدس بزنید که نام این تصویر چیست تا جایزه خود را دریافت کنید.

جایزه این بخش نیز ۵ سکه بوده و برای واضح‌تر شدن تصویر باید ۲۵ سکه هزینه کنید! مشکلی نیز در این بخش وجود دارد که اگر شما تصویر را واضح کردید و از مرحله خارج شدید بار دیگر که وارد مرحله می‌شوید دوباره تصویر تار خواهد شد و باید از ابتدا آن را حدس بزنید.

همانطور که در ابتدای این مقاله نوشته بودیم این بازی به صورت آنلاین و آفلاین اجرا می‌شود، قسمت آنلاین این بازی به دو صورت دو نفره و گروهی است که شما باید با رقبای آنلاین خود رقابت کنید، در قسمت ثبت‌نام، می‌توانید عضو بازی شده و وضعیت خود را در جدول با دیگر رقبا مقایسه کنید. زمان مسابقات آنلاین محدود است.