Game of Thrones که در ایران با نام «بازی تاج و تخت» آن را می شناسند، یکی از محبوب ترین و پرخرج ترین تولیدات تلویزیونی به شمار می رود که به تازگی هم فصل هفتمش بعد از کش و قوس های فراوان به اتمام برسید.

اگر از طرفداران سریال باشید، حتما می دانید که برای تماشای فصل هشتم و پایانی این سریال باید نزدیک به دو سال صبر کنید.

بازی موبایلی Game of Thrones

اما در صورتی که نمی توانید 24 ماه برای پخش بعدی سریال دست نگه دارید جای نگرانی نیست. چون به زودی نسخه ای از بازی تاج و تخت به تلفن های هوشمند می آید. با توجه به اطلاعات به دست آمده در 24 مه بازیکن ها می توانند منتظر Game of Thrones: Conquest باشند.

بازی در سبک استراتژی بوده و بازیکن می تواند کنترل یک خانه در جهان وستروس (دنیایی که اتفاقات گیم آو ترونز در آن جریان دارد) را به عهده بگیرد. اکنون باید خانه خودتان را قوی کنید و به بقیه بازیکن ها حمله کنید و حوس تان باشد تا وایت واکر نابودتان نکند.

در واقع از دیدگاه گیم پلی Game of Thrones: Conquest مشابه Clash of Kings است. سازنده به این بازی معروف توجه زیادی داشته و خیلی از المان ها شباهت زیادی به آن دارد. اما خب تجربه یک بازی استراتژی در دنیای گیم آو ترونز جذابیت های خودش را دارد.

اگر از طرفداران سریال هستید و می خواهید عطش خود را کاهش دهید، بد نیست در تقویم تان روز 24 مهر را علامت بزنید. چون در آن زمان وایت واکرها به تلفن های هوشمند حمله کرده و اکنون وظیفه تان این است تا از مردم خود و منطقه ای که به شما داده شده محافظت کنید.

در صورت عرضه Game of Thrones: Conquest برای تلفن های هوشمند، ما به سرعت آن را در سایت قرار داده و می توانید به راحتی بازی را دانلود کنید.