این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


یکی از مشاغل محبوب و پردرآمد در سراسر جهان شغل تعمیرات تخصصی موبایل است. بدون شک برای یادگیری دوره تعمیرات موبایل وجود ابزارآلات و تجهیزاتی ضروری است. ما در این مطلب کلیه ابزارهای لازم برای تخصص تعمیرات موبایل را شرح می‌دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

چه ابزارهایی برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل نیاز است؟

معرفی ابزارهای لازم برای دوره تعمیرات موبایل

برای آموزش تعمیرات موبایل فنی و حرفه ای و شرکت در دوره آموزش تعمیرات گوشی، دسترسی به برخی از لوازم و ابزارها ضروری است. موارد زیر از جمله رایج‌ترین تجهیزات مورد نیاز برای بهره‌مندی از آموزش تخصصی تعمیرات موبایل محسوب می‌شوند:

هیتر

انواع پنس

انواع پیچ گوشتی

دستگاه مکنده و جدا کننده گلس گوشی

هویه و هیتر

منبع تغذیه

لوپ

سپراتور

کابل تغذیه

باتری تستر

گیره برد

ساکشن کاپ

مولتی متر

و سایر تجهیزات

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل با ارائه تجهیزات کامل

ممکن است در مرحله اولیه آموزش تعمیرات موبایل به برخی از تجهیزات نام برده دسترسی نداشته باشید. با این اوصاف حتماً ثبت نام در آموزش تعمیرات موبایل برایتان دشوار جلوه می‌کند؛ اما باید بگوییم که آموزشگاه پل گیلان از تجهیزات کاملی بهره‌مند بوده و می‌توانید آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل را در کارگاه‌های مجهز و پیشرفت ببینید.

در ادامه به بررسی برخی از مزایای منحصر به فرد آموزش تعمیرات موبایل از مبتدی تا حرفه‌ای در آموزشگاه پل گیلان می‌پردازیم. شما عزیزان با شرکت در این دوره آموزشی تعمیرات موبایل از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

یادگیری در حضور اساتید برجسته و مجرب

کلیه اساتیدی که در بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل مشغول به تدریس هستند دارای سابقه کاری درخشان در این زمینه بوده و جز برترین اساتید کشوری در این زمینه محسوب می‌شوند. با این اوصاف شما می‌توانید از صفر تا صد تجربیات اساتید برتر بهره‌مند شوید. از طرفی به مدت یک سال بعد از شرکت در دوره آموزشی تعمیرات موبایل کارآموزان می‌توانند از خدمات پشتیبانی دوره نیز استفاده کنند.

مشخص بودن سرفصل‌های دوره تخصصی تعمیرات موبایل

از دیگر امتیازات مثبت و مزایای دوره تخصصی تعمیرات موبایل می‌توانیم به مشخص بودن سرفصل‌های آموزشی به شکل شفاف و کاملاً واضح اشاره کنیم. در واقع شما با مشاهده این سرفصل‌ها متوجه می‌شوید که آیا آموزش تعمیر موبایل در آموزشگاه نام برده برایتان مفید و کاربردی است یا نه؟ بدون شک بهره‌مندی از آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل برای افراد با هر سطح از دانش و مهارت‌های فنی تعمیر موبایل کاربردی است.

مشخص بودن سرفصل‌های دوره تخصصی تعمیرات موبایل

برگزاری دوره آموزشی در کارگاه‌های مجهز

باید بگوییم که برای شرکت در دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل لازم نیست که تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر گوشی‌های هوشمند را خریداری کنید. کلیه کلاس‌های آموزشگاه پل در کارگاه‌هایی مجهز به ابزار آلات روز دنیا برگزار شده و کارآموزان این دوره می‌توانند از این تجهیزات در راستای آموزش عملی محور استفاده کنند بنابراین با شرکت در این دوره آموزشی نیازمند صرف هزینه برای خرید تجهیزات تعمیرات موبایل نخواهید بود.

دوره فشرده با تضمین یادگیری

از دیگر ویژگی‌های مثبت دوره آموزشی تعمیرات موبایل می‌توانیم به آموزش در دو هفته و ۷۲ ساعت اشاره کنیم. در واقع شما با شرکت در این دوره در زمان خود صرفه‌جویی کرده و سرفصل‌های کامل را به صورت بهینه و فشرده آموزش می‌بینید.

بهره‌مندی از شرایط اقامت رایگان در رشت

برای شرکت در کلاس‌های آموزش تخصصی تعمیرات موبایل در آموزشگاه پل گیلان محدودیت جغرافیایی وجود ندارد. با این اوصاف افراد از اقصی نقاط ایران می‌توانند برای ثبت نام در این دوره شرکت کنند و از خوابگاه مجهز رایگان بهره‌مند شوند.

ارائه مدارک معتبر تعمیرات موبایل

آن دسته از کارآموزانی که آموزش تخصصی تعمیرات موبایل را با موفقیت پشت سر می‌گذارند، بعد از شرکت در آزمون فنی و حرفه‌ای تعمیرات موبایل، موفق به دریافت مدرک بین المللی و مدرک فنی و حرفه‌ای تعمیرات موبایل می‌شوند. لازم به ذکر است که این مدرک معتبر علاوه بر ایران در سایر کشورهای دیگر که عضو سازمان جهانی کار هستند، دارای اعتبار بوده و برای دریافت ویزای جاب آفر نیز بسیار مفید و کاربردی است.

معرفی به بازار کار تعمیر موبایل

اگر تجربه کاری در زمینه تعمیرات تخصصی گوشی‌های موبایل ندارید، باید بگوییم که با شرکت در دوره آموزشی تخصصی تعمیرات موبایل در آموزشگاه پل گیلان شرایط اشتغال شما فراهم شده و به بازار کار معرفی می‌شوید. هدف آموزشگاه پل حمایت از قشر جوان جامعه است که به تازگی وارد بازار کار حرفه‌ای شده‌اند، و با این اقدام حسن نیت خود را به کارآموزان دوره ثابت می‌کند.

هزینه منصفانه شرکت در دوره آموزشی تعمیرات موبایل

اگر به هزینه آموزش تعمیرات موبایل در سایر دوره‌های آموزشی توجه داشته باشید متوجه این مسئله می‌شوید که دوره تخصصی تعمیرات آموزشگاه پل با توجه به سرفصل‌های جامع و کامل، ارزان و مقرون به صرفه است. از طرفی شما عزیزان می‌توانید از شرایط پرداخت اقساطی هزینه دوره نیز بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که پرداخت هزینه پیش ثبت نام برای نام نویسی در آموزش تعمیرات گوشی اجباری است.

هزینه منصفانه شرکت در دوره آموزشی تعمیرات موبایل

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مطلب به شرح مفصل برایتان درباره تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای ورود به حرفه تعمیرات موبایل صحبت کردیم. از آنجایی که هزینه شرکت در دوره آموزشگاه تخصصی تعمیرات موبایل پل بسیار ارزان و مقرون به صرفه است، شما عزیزان می‌توانید بخشی از هزینه خرید تجهیزات مورد نیاز برای راه‌اندازی شغل خود را کنار بگذارید. از طرفی در دوره آموزشی تعمیرات موبایل از مبتدی تا حرفه‌ای نیازمند هیچ گونه ابزارآلاتی نخواهید بود و آموزشگاه پل این قبیل از تجهیزات را در اختیار شما قرار می‌دهد. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده و با یادگیری و آموزش تعمیرات موبایل قادر به دریافت مدارک بین المللی و معتبر باشید.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.