تجربه‌ی بازی به صورت تک نفره لذت بخش است اما بازی کردن با دیگران، تجربه‌ی دو چندان جذابی را به شما هدیه می‌کند؛ اما شاید بتوان گفت که پلتفرم موبایل از کمبود بازی های آفلاین دونفره رنج می‌برد. بازی Warlings آمده است تا از دسته‌ی بازی های خسته کننده‌ی دو نفره نباشد. این بازی دارای بخش‌های تک نفره و دونفره آفلاین و آنلاین است که حسابی شما و دوستانتان را سرگرم خواهد کرد، البته اگر به این دسته بازی‌ها علاقمندید حتما سری به پنج‌ترین 15 بزنید، چرا که می‌توانید لیستی از بهترین بازی‌های آفلاین دونفره را مشاهده و دانلود کنید. با معرفی بازی جذاب Warlings Armageddon همراه بازیاتو باشید.

یکی از بهترین بازی‌های دونفره‌ی آفلاین

گاهی اوقات امکان بازی کردن به صورت آنلاین وجود ندارد و همین موضوع شما را مجاب می‌کند که یک بازی آفلاین دونفره در در دسترس داشته باشید. یکی از بهترین پیشنهادها، بازی Warlings است. این بازی یک بازی رقابتی جذاب و بسیار سرگرم کننده است که شما باید با سلاح‌های سرد و گرم مختلف، سرباز های حریف را یکی یکی از پا درآورید و برنده‌ی بازی نیز کسی است که این کار را زودتر از حریف به پایان برساند.

گیم‌پلی بازی بدین صورت است که هر شخص در نوبت خود ۳۰ ثانیه زمان دارد و در این زمان می تواند به سمت راست و چپ حرکت کند و حتی بپرد و با انتخاب یک سلاح از بین سلاح های خود به سربازان حریف حمله‌ور شود. هر اسلحه نیز قدرت متفاوتی دارد. در نهایت اگر موفق شوید سربازان حریف را به طور کامل به درون آب یا به بیرون از کادر بیاندازید، سرباز به طور کامل می‌میرد.

سرباز‌های حریف را به رگبار گلوله ببندید

سلاح های بازی از تنوع خوبی برخوردارند که شامل شات‌گان ، نارنجک ، اره برقی و دیگر سلاح‌ها می‌شود. البته در شروع بازی تنها ۷ عدد از این سلاح‌ها در اختیار شماست و برای باز کردن قفل سلاح‌ها و زمین‌های بازی باید بازی را به صورت تک نفره آفلاین یا آنلاین بازی کنید. پس از پیروزی در هر رقابت شما ستاره‌ی طلایی دریافت می کنید که با رسیدن به تعداد خاصی از ستاره، می‌توانید سلاح یا زمین را آزاد کنید.

بازی در حالت آفلاین از سه درجه سختی آسان، معمولی و سخت برخوردار است. شاید تصور کنید که فقط بخش دونفره و یا آنلاین بازی لذت بخش است اما بخش تک نفره آفلاین نیز به لطف درجه سختی‌های متفاوت و البته نقشه های متنوع و جذاب، همچنان لذت بخش و سرگرم کننده است.

صداگذاری در بازی نیز نسبتا خوب کار شده است و گرافیک بازی هم قابل قبول است. در نهایت اگر می خواهید یک تجربه‌ی دونفره‌ی آفلاین داشته باشید بازی Warlings Armageddon جز بهترین گزینه‌هاست. قابلیت بر روی یک گوشی و یا به صورت هات اسپات روی دو گوشی نیز در بازی گنجانده شده است که دست شما را در این مورد هم کاملا باز بگذارد.

بازی روی گوشی‌های میان رده به راحتی اجرا می شود اما اگر می‌خواهید روی گوشی‌های ضعیف این بازی را اجرا کنید می بایست نسخه‌ی کم حجم تر بازی یعنی Warlings را نصب کنید. در این نسخه تنها تعداد مپ‌ها و سلاح‌ها کاهش یافته است و از نظر گیم‌پلی هیچ تفاوتی با نسخه‌ی اصلی بازی یعنی Warlings Armageddon ندارد.

ممنون که تا انتها همراه ما بودید. شما می‌توانید از طریق بخش کامنت‌ها، نظرات و سوالات خود را با ما به اشتراک بگذارید.