این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


بیشتر دانش‌آموزان بر این باور هستند که کتاب‌های درسی برای توسعه دانش و استعداد آنها کافی است، شما چطور فکر می‌کنید؟ اگر محصلی جویای گسترش دانش و استعداد خود هستید، بهتر است علاوه بر کتاب‌های درسی از کتاب‌های کمک درسی نیز استفاده کنید. در چه مقطع تحصیلی در حال درس خواندن هستید؟

در این مقاله قصد داریم در مورد انتخاب و خرید کتاب‌های کمک درسی ششم صحبت کنیم. از این‌رو اگر در کلاس ششم درس می‌خوانید و به دنبال راهی برای افزایش موفقیت خود در این مقطع هستید، توصیه می‌کنیم این راهنما را تا انتها دنبال کنید. بدون‌شک با معرفی بهترین کتب کمک درسی این پایه تحصیلی شما به نتیجه مطلوب خود دست پیدا می‌کنید.

اهمیت کتاب‌های کمک درسی ششم

از آنجایی که پایه تحصیلی ششم یکی از مقاطع مهم و سرنوشت‌ساز دانش‌آموزان محصل به حساب می‌آید، نباید تنها به کتاب درسی اکتفا کرد. زیرا این پایه در واقع مقطع نهایی دوره دبستان به حساب می‌آید، از این‌رو دانش‌آموزان باید به طور کامل با کلیه مباحث موجود در کلاس ششم آشنایی داشته باشند.

در واقع با تسلط به دروس این مقطع تحصیلی، دانش‌آموزان می‌توانند به مقاطع بعدی قدم بگذارند. بنابراین با کسب موفقیت در پایه ششم شما می‌توانید برای دوره متوسطه نیز آماده شوید. این روند آمادگی و تسلط پیدا کردن در موارد درسی مقطع ششم تنها با کمک کتاب‌های کمک درسی مقطع ششم امکان‌پذیر است.

به طور کلی نباید اهمیت وجود این کتاب‌های کمک درسی را دست کم بگیرید. کتاب‌های درسی به صورت کلی به نکات مهم این مقطع اشاره دارند ولی کتاب‌های کمک درسی به صورت جزئی‌تری به توسعه اطلاعات دانش‌آموزان کمک می‌کند. بدین‌ترتیب باید برای مطالعه کتاب‌های کمک درسی خود وقت بیشتری صرف کنید.

معرفی کتاب‌های کمک درسی ششم

اکنون که با اهمیت این کتاب‌های کمک درسی آشنا شدید، زمان این رسیده که بهترین کتاب کمک درسی را با توجه به ضعف و نیاز خود انتخاب و خریداری کنید. در نظر داشته باشید انتشارات زیادی در بازار حضور دارند که بهترین کتب کمک درسی را در اختیار دانش‌آموزان مشتاق قرار می‌دهند.

قبل از نهایی کردن خرید خود باید از سطح علمی خود آگاه باشید و با توجه به درصد ضعفی که در تحصیل خود احساس می‌کنید، برای خرید کتاب کمک درسی دست به کار شوید. بهترین کتاب‌های کمک درسی مقطع ششم دبستان کتاب‌هایی هستند که بیشترین حجم اطلاعات را به ساده‌ترین زبان ممکن شرح می‌دهند.

در ادامه مقاله برخی از کتاب‌های کمک درسی را به شما معرفی خواهیم کرد. امیدواریم با مطالعه این کتب کمک درسی و تمرین و تکرار زیاد بتوانید به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنید. کتاب‌های کمک درسی در واقع مکمل تحصیلات شما به حساب می‌آیند و نباید آنها را دست کم بگیرید.

خرید کتاب‌های کمک درسی ششم

خوشبختانه با توسعه علم و تکنولوژی همه ما می‌توانیم از منزل خود کالا مورد نظرمان را سفارش دهیم. به عبارت دیگر بدون نیاز حضوری در فروشگاه می‌توان محصول مورد نیاز را در منزل تحویل گرفت. محصولات درسی و تحصیلی نیز از این قاعده مستثنی نخواهند بود. خرید اینترنتی یکی از به‌روزترین روش‌های خرید به حساب می‌آید.

در حال حاضر لازم نیست برای خرید کتاب کمک درسی خود به خیابان انقلاب تهران یا نمایشگاه‌های بزرگ کتاب مراجعه کنید، کافی است از طریق اینترنت کتاب درسی مورد نظر خود را سفارش دهید. شاید برایتان سوال شود که از کدام سایت‌ می‌توانید بهترین و جامع‌ترین کتب کمک درسی ششم را خریداری کنید.

سایت وطن بوک یکی از بهترین سایت‌ها برای خرید انواع کتاب‌های کمک درسی است. فرقی ندارد به دنبال چه انتشاراتی هستید، با چرخی در این سایت به طور حتم می‌توانید کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید. کافی است کتاب منتخب خود را ثبت کنید و برای تحویل آن منتظر بمانید. در این صورت وقت شما نیز تلف نخواهد شد.

معرفی کتاب‌های کمک درسی ریاضی ششم

همه ما می‌دانیم درس ریاضی یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین دروس حاضر در انواع مقاطع تحصیلی است. بنابراین فرقی نمی‌کند شما در دوره ششم یا پنجم دبستان هستید، به هر حال باید درس ریاضی را به خوبی درک کنید تا بتوانید در مقاطع و دوره‌های بعدی به موفقیت دست پیدا کنید.

ریاضی از قدیم بر وضعیت درسی دانش‌آموزان تاثیرگذار بوده و نمی‌توان اهمیت آن را نادیده گرفت. البته ریاضی سال ششم دبستان نسبت به سایر دوره‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا این ریاضی مروری بر دروس ریاضی سال‌های گذشته خواهد بود و مباحث پیچیده و زیادی را در برمی‌گیرد.

در ضمن با مطالعه کتاب‌های کمک درسی ریاضی ششم می‌توانید سربلند از امتحانات نهایی این دوره خارج شوید. پس توصیه می‌کنیم مطالعه کتاب کمک درسی ریاضی این مقطع تحصیلی را جزء برنامه‌های اصلی خود قرار دهید تا به نتیجه مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه چند مورد از این کتاب‌ها را برای شما نام می‌بریم:

 • کتاب کار ریاضی ششم خیلی سبز
 • کتاب کارپوچینو ریاضی ششم گاج
 • کتاب شاهکار ریاضی ششم کلاغ سپید
 • کتاب کار و تمرین ریاضی ششم منتشران
 • کتاب رشادت ریاضی ششم مبتکران
 • کتاب سیر تا پیاز ریاضی ششم گاج
 • کتاب ماجراهای من و درسام ریاضی ششم خیلی سبز

هفت مورد از بهترین کتاب‌های کمک درسی فارسی ششم

شاید با نگاه اول به درس فارسی فکر کنید فارسی درس ساده‌ای است ولی این‌طور نیست. در ضمن درس فارسی را نباید بی‌اهمیت در نظر بگیرید. این درس در واقع یکی از دروس پرجزئیات، مهم، اصولی، و پرکاربرد است که باید با نکات کامل و جامعی مطالعه شود. بدین‌ترتیب کتاب کمک درسی فارسی ششم را از قلم نیندازید.

درس فارسی مقطع ششم نیز سایر درس‌های فارسی دوره دبستان را در بردارد، بنابراین باید جزئیات کامل این درس را با دقت مطالعه کنید. در این بخش 4 مورد از بهترین کتاب‌های کمک درسی فارسی ششم را برای شما نام می‌بریم:

 • کتاب کار فارسی ششم خیلی سبز
 • کتاب کارپوچینو فارسی ششم گاج
 • کتاب رشادت فارسی ششم مبتکران
 • کتاب ماجراهای من و درسام فارسی ششم خیلی سبز

طی این مقاله سعی کردیم شما را با اهمیت کتاب‌های کمک درسی ششم آشنا کنیم. همچنین برخی از بهترین کتب درسی این مقطع تحصیلی را به شما معرفی کردیم.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.