امروز 730 روز از یک لایو اینستاگرام نسبتا خلوت می‌گذرد، بازیاتو 2 سال پیش میزبان اولین بازدید کننده خودش بود.

چند دانشجوی علاقه‌مند به بازی‌های موبایلی با دغدغه‌های مختلف پایه و اساس بازیاتو را تشکیل دادند و تصمیم گرفتند بهترین بازی‌های ایرانی و خارجی را به بازیکنان موبایلی معرفی کنند.

با گذشت زمان، بازیکنان موبایلی از طریق گوگل با رسانه بازیاتو آشنا شده و با گشت‌زدن در بین بازی‌ها و مطالعه‌ی معرفی یا بررسی هر یک، تصمیم می‌گرفتند که چه بازی‌ای نصب کنند.

آمار رو به رشد برای بازیاتویی که بدون پیش زمینه، وارد حوزه تولید محتوای فارسی شده بود یک نشانه مثبت و البته دلگرم کننده به حساب می‌آمد.

توسعه دهندگان و بازیکنان موبایلی با نظرات و رفتار خود به ما کمک کردند تا نیازهایشان را بهتر بشناسیم و این یک هدیه‌ی بی‌نهایت ارزشمند برای تیمی بود که تقریبا هیچ تجربه‌ی فعالیت رسانه‌ای نداشت.

حالا پس از گذشت 2 سال، خانواده بازیاتو مفتخر است که میزبان بیش از 1 میلیون کاربر باشد، کاربرانی که بیش از 270,000,000 ثانیه در کنار ما بوده و با بازی و بازی‌سازی آشنا شده‌اند…

پیش بینی ما در بازیاتو این است که حداقل 50,000 بازیکن موبایلی را به صورت مستقیم روانه مارکت‌های موبایلی از جمله کافه‌بازار و سیب‌اپ کرده‌ایم.

در دو سال گذشته این شما کاربران بودید که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بازیاتو را رهبری کردید پس از شما تقاضامندیم در ادامه راه نیز همراه ما بوده و با نظراتی که به ما منتقل می‌کنید، رسانه‌‌ی خود را تبدیل به پاتوقی برای بازیکنان موبایلی و علاقه‌مندان به دنیای بازیسازی موبایل کنید.

همچنین گزارش مختصری نیز در باره بخشی از آمار این دو سال تهیه شده است که از طریق لینک زیر می‌توانید آن را دریافت کنید.


bzto.ir/br2