این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


Call of Duty یکی از مجموعه بازی‌های ویدئویی محبوب در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط شرکت Activision تولید و منتشر شده است. یکی از نسخه‌های این بازی، کالاف دیوتی موبایل است. همان طوری که از نام این بازی پیدا است، این نسخه برای گوشی‌های هوشمند تولید شده است.

در بازی کالاف دیوتی موبایل شاهد سلاح‌های لجندری یا افسانه‌ای هستیم. این دسته از سلاح‌ها دارای امکانات و ویژگی‌های پیشرفته‌ای هستند و می‌توانند در بخش‌های مختلف به شما کمک کنند تا بتوانید به صورت حرفه‌ای بازی کنید.

علاوه بر این، گان لجند جزء نادر ترین سلاح‌هایی هستند که بازیکنان می‌توانند در این بازی‌ها به دست بیاورند. گیمرها برای به دست آوردن سلاح‌های افسانه‌ای در Cod Mobile باید به لول خاصی برسند. با این وجود روش‌های مختلفی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید با سرعت بالایی گان لجند کالاف دیوتی موبایل را بدست بیاورید.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به نحوه خرید گان لجند کالاف دیوتی موبایل انداخته و در مورد نحوه دسترسی به این سلاح‌ها اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه خواهیم کرد.

معرفی اسلحه لجندری در کالاف دیوتی موبایل

اگر بخواهیم شما را با اسلحه‌های لجندری در بازی کالاف دیوتی موبایل آشنا کنیم باید به این نکته اشاره کرد که این اسلحه‌ها به دلیل کمیاب بودن شان با سایر گان‌های داخل بازی متمایز هستند. گان‌های لجندری در واقع بلوپرینت‌هایی هستند که استفاده از آن‌ها باعث می‌شود تا بتوانید از طریق آن طرح و دیزاین یک سلاح را تغییر دهید.

اگر بخواهیم در مورد روش تشخیص سلاح‌های لجندری صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کرد که شما می‌توانید این سلاح‌ها را از طریق پس زمینه طلایی آن‌ها شناسایی کنید.

به دست آوردن گان لجندری از گردونه شانس

در صورتی که قصد دارید تا گان لجندری را بدست بیاورید، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید این بلوپرینت‌ها را از سیستم گردونه شانس بازی کالاف دیوتی کسب کرده و از این طریق به این دسته از گان‌ها دسترسی پیدا کنید.

البته نباید از این مسئله غافل شد که بدست آوردن گان لجندری از طریق گردونه شانس بسیار نادر است و احتمال این که بتوانید از این طریق اسلحه لجند بدست بیاورید بسیار کم است.

نکته مهمی که در مورد پیدا کردن گان لجندری از گردونه شانس باید به آن توجه کنید این است که به منظور هر بار چرخش گردونه شانس نیاز است تا شما مقدار بسیار زیادی سی پی پرداخت کنید. این در حالی است که آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد که شانس بردن یک گان لجندری از این طریق در حدود 0.08 درصد است.

این در حالی است که شما می‌توانید از طریق خرید سی پی و استفاده از آن، به شکل سریع و آسان تری گان‌های لجند در بازی کالاف را دریافت و از آن استفاده کنید.

بدست آوردن گان لجند رایگان

در صورتی که قصد دارید تا گان لجند بدست بیاورید، به صورت کلی نیاز است تا با استفاده از سی پی بازی Call Of Duty Mobile این دسته از سلاح‌ها را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

در این بین اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که شرکت اکتیویژن این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید به گان‌های لجندری در برخی زمان‌های خاص با استفاده از کوین بازی کالاف دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل اگر قصد دارید تا به صورت رایگان گان‌های لجند را در بازی کالاف بدست بیاورید باید حواس تان به جشن‌ها و رویداد‌های بین المللی داشته باشید و در این زمان‌ها می‌توانید در مسابقات بازی Call Of Duty Mobile شرکت کنید و در صورت موفقیت در این رقابت‌ها و یا با استفاده از کوین‌های داخل بازی، گان لجندری را به صورت رایگان دریافت کنید.

البته نباید از این موضوع غافل شوید که بدست آوردن گان لجند رایگان بسیار سخت است و به همین دلیل نیاز است تا به سراغ سایر روش‌ها آمده و از این طریق گان لجند بازی کالاف دیوتی موبایل را به راحتی بدست بیاورید.

نحوه خرید گان لجند

اگر قصد دارید تا به سرعت گان‌های لجند در بازی کالاف دیوتی را بدست بیاورید، این امکان برای شما وجود دارد تا این دسته از سلاح‌ها را خریداری کنید. اگر علاقه مند هستید تا آیتم‌های ارزشمند فروشگاه بازی Call Of Duty Mobile را خریداری کنید، نیاز است تا سی پی (CP) بازی کالاف دیوتی استفاده کنید.

سی پی ارز بازی کالاف موبایل است که می‌توانید آن را با استفاده از پول واقعی خریداری کنید. در صورتی که اقدام به خرید سی پی کنید، این امکان برای شما فراهم است تا بتوانید از طریق خرید CP گان ها، پوسته‌ها و اپراتورها و آیتم‌های مختلف بازی را دریافت و از آن استفاده کنید. در واقع می‌توان گفت که خرید سی پی سریع ترین و آسان ترین روشی است که از طریق آن می‌توانید به گان‌های پیشرفته و لجندری در بازی Call Of Duty Mobile دسترسی پیدا کنید.

بهترین روش برای خرید سی پی کالاف دیوتی

همان طوری که بیان کردیم، به منظور بدست آوردن آیتم‌های لجندری و حرفه‌ای در بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز است تا اقدام به خرید CP کرده و از این ارز استفاده کنید. در این بین نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که به دلیل تحریم‌های علیه مردم ایران، امکان خرید سی پی مستقیم برای گیمرهای ایرانی وجود ندارد. در چنین شرایطی نیاز است تا از طریق فروشگاه‌های واسط که در داخل کشور فعال هستند فرآیند خرید CP بازی کالاف دیوتی موبایل را انجام دهید.

در بین مجموعه‌هایی که در حوزه خرید سی پی بازی Call Of Duty Mobile فعال هستند، شما می‌توانید از طریق فروشگاه تاپ جم شاپ خرید خود را به ثبت برسانید و از این مجموعه سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل را دریافت کنید.

نکته مهمی که در مورد مجموعه تاپ جم شاپ باید بدانید این است که این فروشگاه اینترنتی پکیج‌های مختلفی را برای فروش CP در اختیار کاربران قرار داده است. این موضوع باعث می‌شود تا شما بتوانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید سی پی با قیمت مناسب کرده و از این طریق گان‌های لجند در بازی کالاف دیوتی موبایل را بدست بیاورید.

بهترین سلاح ‌های لجندری

در صورتی که قصد دارید تا از طریق خرید سی پی گان‌های لجندری بدست بیاورید، نیاز است تا به سراغ بهترین سلاح‌ها آمده و از آن استفاده کنید. اگر بخواهیم شما را با این سلاح‌ها آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

QQ9 – melting point

این گان یکی از بهترین اسلحه‌های لجندری در بازی کالاف دیوتی است. این سلاح قدرت کشتار بالایی دارد و پس از برخورد با دشمن آن‌ها را به مواد مذاب بدل می‌کند.

Cordite – zero G

Cordite – zero G یکی از سلاح‌هایی است که به دلیل افکت جذاب آن هنگام کشتن دشمن شناخته می‌شود. زمانی که دشمن را با اسلحه Cordite Zero G می‌کشید، دشمن به داخل سیاه چاله کشیده می‌شود.

556 – superhighway

556 – superhighway یکی از سلاح‌های لجند است که وقتی به دشمن برخورد می‌کند، آسیب بسیار زیادی به دشمن وارد می‌کند. این ویژگی باعث محبوبیت این سلاح شده است.

حرف آخر

در این مطلب شما را با روش خرید گان لجند در بازی کالاف دیوتی موبایل آشنا کرده و بیان کردیم که چگونه می‌توانید از طریق خرید سی پی به این دسته از سلاح‌ها دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.