سبک بازی های بتل رویال چند سالی است که بسیار پر رونق شده و اکثر شرکت های بازی‌سازی مطرح موبایل نیز سعی کرده‌اند حداقل یک بازی در این سبک ساخته و منتشر کنند تا بتوانند مخاطبین را جذب کنند، در ششمین قسمت از پنج ترین نیز به سراغ همین سبک رفتیم تا شما را با بازی های بتل رویالی آشنا کنیم که علیرغم کیفیت خوبی که دارند، شاید چندان شناخته شده نباشند پس با پنج ترین امروز همراه ما باشید.

1- بازی Cyber hunter

بازی بتل رویال

این بازی که در سال 2019 توسط استودیو‌ی Net Ease Games منتشر شده است جایگاه اول لیست را از آن خود کرده است. می‌توان گفت با انتشار این بازی جنگ دو قطبی فورتنایت و پابجی به اتمام رسید و حالا دیگر می‌توانستیم یک رقابت سه طرفه را مشاهده کنیم. بازی آنقدر جذاب بود که در سال 2020 برای پلتفرم استیم نیز منتشر شد و بازخورد‌های بسیار خوبی نیز گرفت. اگر به نظرتان ترکیب فورتنایت و پابجی ترکیب خوبی از آب در می‌آید پس سایبر هانتر دقیقا بازی هدف شماست. از نقاط قوت بازی می‌توان به گرافیک بسیار بالا، سیستم پارکور، شخصی سازی کامل کاراکتر، وجود وسایل نقلیه و سلاح های متنوع و سیستم بیلدینگ اشاره کرد.


2- بازی Bullet league

بازی جنگی موبایل

از بولت لیگ می‌توان به عنوان یک بتل رویال متفاوت یاد کرد. جایگاه دوم پنج ترین را می‌توان یک فورتنایت دو بعدی نامید که ساخته‌ی سال 2020 استودیوی Funday Factory است. بازی تجربه‌ی متفاوت و جذابی از بتل رویال را به شما هدیه می‌دهد. در هر راند از بازی 32 نفر روبروی یکدیگر به رقابت می‌پردازند که در نهایت 1 نفر برنده‌ی بازی خواهد شد. از نقاط قوت بازی کنترل ساده‌ی آن است که متشکل از دو جوی‌استیک است که یکی برای حرکت و دیگری برای شلیک کردن است. پیشنهاد می‌کنیم این بازی متفاوت و جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.


3- بازی Pixel gun 3D

بازی قشنگ برای موبایل

بتل رویال با طعم ماینکرفت لقبی است که به بازی سوم پنج ترین داده‌ایم، نام بازی پیکسل گان است و عاملی که این بازی را از دیگر بتل رویال ها متمایز می‌کند گرافیک آن است. گرافیک پیکسلی این بازی دید جدیدی از بتل رویال به شما می‌دهد که می‌تواند ساعت ها شما را مجذوب خود کند تا در محیط پیکسلی ماینکرفت مانند آن غرق شوید.


4- بازی Zombsroyale.io

پابجی موبایل

احتمالا تا به حال نام سری بازی های io را شنیده‌اید، بازی هایی که به صورت بقا و رکوردی هستند و شما باید در رقابت با سایر بازیکنان تا می‌توانید به امتیاز بالاتری دست پیدا کنید.
حالا این سری از بازی ها نیز به سبک بتل رویال رو آورده است و بازی zombsroyale.io را منتشر کرده است، این عنوان یک بازی تاپ داون است که از گرافیک جالب و متفاوتی نیز بهره می‌برد و ماد های مختلف بازی نیز جذابیت دو چندانی به بازی داده است. خبر خوب و مزیت این بتل رویال این است که امکان بازی کردن آن در اکثر پلتفرم‌ها، حتی وب نیز وجود دارد.


5- بازی Overdox

فورتنایت موبایل

آخرین بازی لیست امروز اورداکس است، بازی یک بتل رویال 13 نفره است که می‌توان آن را ترکیبی از سبک موبا و بتل رویال دانست. در بازی لوت باکس‎ها عامل تعیین کننده است که شما را از بقیه بازیکنان جلو می‌اندازد و می‌تواند شما را پیروز میدان کند. اگر به سبک بتل رویال علاقه ندارید این بازی می‎‌تواند دید شما را نسبت به این سبک از بازی‌ها عوض کند.


ممنونیم از اینکه تا آخر با پنج ترینِ امروز همراه ما بودید، پیشنهاد می‌کنیم قسمت های قبلی پنج‌ترین را هم مطالعه کنید و با به اشتراک گذاشتن نظراتتون با ما و معرفی بازی‌هایی که فکر می‌کنید باید تو لیست باشن ولی نیستن کمک بزرگی به پیشرفت ما بکنید.


[تماشا کنید] معرفی ویدیویی پنج بازی محبوب بتل رویال که باید تجربه کنید