تنیس روی میز جزو ورزش‎هایی است که محبوبیت زیادی دارد. بازی ساده‎ای با تکنیک‎های پیچیده که هیجان آن را بالا می‎برد. در سال‎های گذشته بازی‎های تنیس روی میز زیادی برای گوشی‎های همراه عرضه شده است ولی هیچ کدام به اندازه Table Tennis Touch شما را به این ورزش معتاد نمی‎کند.

استودیو بازی‎سازی یاکوتو (Yakuto) این بازی را با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلی منتشر کرده است و بعد از حدود 5 سال از عرضه این بازی قیمت آن رایگان شده است. در این مطلب قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم. اشتباه نکنید با آن که از زمان عرضه این بازی مدت زیادی می‎گذرد ولی همچنان یکی از بهترین بازی‎های اندرویدی است.

بازیکنان در این بازی می‎توانند از بین راکت‎هایی با قدرت‎های مختلف انتخاب کنند و در محیط‎های گوناگون و در حالت‎های مختلف با حریفان خود بازی کنند.

شاید باور نکنید ولی به راحتی چند ساعت محو این بازی می‎شوید. هیجان و محبوبیت این بازی سریعا آن را به تیتر اول سایت‎های مختلف تبدیل کرده است و آن را بهترین بازی تنیس روی میز می‎دانند.

این بازی در گوگل پلی امتیاز 4.5 از 5.0 دارد و بیش از 500 هزار کاربر در سراسر جهان آن را دانلود کرده‎اند.

اما چه چیزی باعث این آمار موفق شده است؟

طراحان این بازی با چالش ساخت بازی‎های پرتحرک ورزشی روبرو بوده‎اند. بازی‎های مانند تنیس روی میز نه تنها ریتم بالایی دارند بلکه ذهن و بدن باید روی چند قسمت متفاوت تمرکز کنند و پیاده‎سازی تمامی این قابلیت‎ها در دستگاه‎های موبایل به راحتی انجام نمی‎شود چون نمایشگرهای لمسی گوشی‎های هوشمند محدودیت‎های خاصی دارند.

اما بازی Table Tennis Touch نشان داده است چطور می‎توان خصوصیات یک بازی تنیس روی میز را حفظ کرد و به راحتی محیطی سرگرم‎کننده برای بازیکن به وجود آورد.

یکی از تکنیک‎های بازی تنیس روی میز سرعت ضربه زدن به توپ، انتخاب زاویه  مناسب و فرستادن توپ به بخش‎های مختلف زمین حریف است. در این بازی شما با ژست‎های حرکتی می‎توانید به کمک انگشتانتان که نقش دسته را دارند تمامی این کارها را انجام دهید.

هیجان بازی بالا است و هر بازیکن سعی می‎کند با سرعت و زاویه متفاوتی توپ را روی زمین حریف بنشاند.

وجود حالت Arcade در بازی به تنوع آن اضافه کرده است چون در این بخش بازیکن به عنوان مثال باید با توپ به میله‎های بولینگ ضربه بزند.

اگر می‎خواهید با سایر بازیکنان واقعی مسابقه دهید می‎توانید وارد بخش چند نفره بازی شوید و قدرت خود را به رخ سایرین بکشید.

Quick Play قسمت دیگری است که در این حالت سریعا وارد یک بازی دوستانه با حریف خود می‎شوید و اگر به تورنمت‎های مختلف علاقه دارید می‎توانید بازی در حالت Career را انتخاب کنید و با برنده شدن جوایزی را به دست آورید.

فقط یک مرتبه بازی Table Tennis Touch را امتحان کنید تا در لیست برترین بازی‎های موبایل شما قرار گیرد.

خصوصیات بازی Table Tennis Touch در یک نگاه:

  • بخش Career Mode برای بازی به صورت حرفه‎ای.
  • بخش Quick Play mode برای انجام سریع بازی.
  • بخش Arcade mode که 12 مینی گیم گوناگون دارد و آدرنالین خود شما را بالا می‎برد.
  • بازی با 32 بازیکن حرفه‎ای و به دست آوردن جوایز.
  • گرافیک اچ‎دی، جلوه‎های صوتی شگفت‎انگیز و گیم‎پلی که سریعا شما را به بازی معتاد می‎کند.