بازار بازی‌های موبایلی رشد روز افزونی دارد و حالا پس از چندین سال تبدیل به صنعتی پر سود برای سازندگان بازی‌های ویدیویی شده است. همین باعث شده تا بسیاری از بازی‌های کنسولی و بزرگ هم برای موبایل عرضه شوند.

Call of Duty، FIFA و PES تنها تعدادی از این عناوین بزرگ هستند که به دنیای موبایل آمده‌اند و حالا می‌توانید با گوشی هوشمند خود آن‌ها را تجربه کنید و از بازی کردن لذت ببرید.

یکی از عناوینی که هنوز جایش در بین بازی‌های موبایلی خالی است بازی محبوب و معروف فال گایز (Fall guys) است. این بازی که در مدت بسیار کوتاهی توانست نگاه کاربران را به خود جلب کند هنوز نسخه‌ای رسمی برای گوشی‌های هوشمند ندارد.

همین باعث شده تا برخی استودیوهای بازی‌سازی از جمله Kitka Games از این خلا موجود استفاده کنند و بازی‌های مشابه با فال گایز توسعه داده و روانه بازار کنند. اگر شما هم دوست دارید فال گایز را روی گوشی هوشمند خود تجربه با معرفی بازی Stumble Guys با من همراه باشید.

دانلود فال گایز برای اندروید

کپی تمام عیار

همانطور که پیش از این گفته شد Stumble Guys یک بازی کاملا مشابه فال گایز و برای گوشی‌های هوشمند است. این بازی تماما آنلاین است و شما با بازیکنان واقعی وارد رقابت می‌شوید و حتی می‌توانید با دوستان خود هم بازی کنید. گیم پلی بازی دقیقا مانند بازی اصلی است و شما همراه سی و یک بازیکن دیگر وارد بازی می‌شوید و در مرحله تعدادی حذف می‌شوند و در نهایت یک نفر برنده بازی خواهد بود.

گرافیک بازی راضی کننده و مناسب است و تا حد زیادی شبیه به نسخه اصلی طراحی شده، مراحل هم به بهترین نحو ممکن پیاده شدند و در طول بازی حس هیجان حاصل از رقابت به خوبی به شما منتقل می‌شود.

علاوه بر نکاتی که گفته شد در Stumble Guys هم مانند فال گایز می‌توانید کاراکتر خود را شخصی سازی کنید و از لباس‌هایی که در بازی وجود دارند و تعدادشان هم کم نیست انتخاب کنید و بر اساس سلیقه خود کاراکترتان را انتخاب کنید.

دانلود بازی Stumble Guys

کنترل کاراکتر به سادگی قابل انجام است و هیچ چیز اضافی و آزار دهنده در گیم پلی بازی نیست و شاهد گیم پلی‌ای روان و مناسب هستیم.

با اینکه تعداد مراحل و لباس‌های موجود برای کاراکترها زیاد و از تنوع خوبی برخوردار است و گرافیک نسبتا بالایی را هم شاهد هستیم اما بازی تنها 95 مگابایت حجم دارد و با توجه به کیفیت و آنلاین بودن بازی کاملا مناسب و معقول است.

اگر در کیفیت Stumble Guys شک دارید کافی است به آمار بازی در گوگل پلی نگاهی بیندازید. این بازی که در حال حاضر در نسخه‌های ابتدایی خود قرار دارد توانسته بیش از 10 میلیون بار دانلود و نمره خوب 4.1 را کسب کند.

fall guys اندروید

همانطور که گفتم این بازی تماما آنلاین است و باید برای تجربه بازی به اینترنت خوبی دسترسی داشته باشید.

اگر شما هم از عاشقان بازی فال گایز هستید و دوست دارید این سبک بازی را روی گوشی هوشمند خود تجربه کنید، Stumble Guys یکی از بهترین گزینه‌های حال حاضر است و شباهت بسیار زیادی به نسخه اصلی دارد.

پیشنهاد می‌کنم همین حالا بازی را از این صفحه دانلود کنید و از تجربه بازی لذت ببرید.