هنوز که هنوز است بازی‌های تیراندازی طرفداران خاص خود را دارند. بازی Special Forces Group 2 که توسط استودیو بازی‌سازی Forge Games ساخته شده است یکی دیگر از عناوین محبوب در این سبک بازی‌ها برای دو پلت‌فرم اندروید و iOS است.

در این بازی شما فرمانده تیمی را تشکیل می‌دهد که 5 نیروی ویژه دارد و با هدایت و کنترل آن‌ها باید تروریست‌ها را از بین ببرید.

بازی گروه نیروهای ویژه 2 از جمله بازی‌های اول شخص است که امکانات زیادی در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید آن را با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید.

تصویر 1 از بازی Special Forces Group 2

مجموعه سلاح‌های بازی بسیار متنوع است و امکان انتخاب از بین مسلسل، سلاح‌های خودکار، دوربین‌دار، شاتگان، هفت‌تیر و نارنجک را به همراه چند سلاح دیگر دارید.

یکی دیگر از قابلیت‌های بازی امکان انجام آن در چند حالت مختلف از جمله کلاسیک، زامبی، تک تیرانداز، مسابقه مرگ و تسخیر پرچم است.

برای این که روی نقشه بازی بهتر به جلو پیش بروید باید در انجام ماموریت‌ها استراتژی داشته باشید و سلاح‌های خود را با توجه به شرایط استفاده کنید. مثلا مسلسل برای زمانی خوب است که تعداد دشمنان زیاد است.

تصویر 2 از بازی Special Forces Group 2

این بازی هوش و قابلیت‌های رهبری تیم شما را به چالش می‌کشد چون کوچکترین بی‌دقتی مرگ اعضای تیم و در نتیجه شکست در انجام ماموریت را در پی خواهد داشت.

استفاده از جلیقه ضد گلوله در صورت نیاز یکی دیگر از مواردی است که سازندگان بازی برای افزایش واقع‌گرایانه بودن آن انجام داده‌اند.

در مورد طراحی این بازی باید بگوییم نبردها در فضاهای گوناگون مانند سوله‌ها، انبارهای دور افتاده، گذرگاه‌های آجرنما و سیمانی انجام می‌شود و انعکاس خوبی از جنگ‌های گروهی است که لازمه برنده شدن در آن برنامه‌ریزی دقیق برای مبارزه با فعالیت‌های تروریستی است.

تصویر 3 از بازی Special Forces Group 2

به راحتی می‌توانیم بگوییم محیط بازی Special Forces Group 2، مجموعه سلاح‌های متنوع و نقشه گسترده بازی جزو محبوبیت آن است و یاد بازی کانتر را برای خیلی از افراد زنده می‌کند.

همچنین این بازی با نام کانتر 2 نیز در بین بازیکنان موبایلی شناخته میشود

ویژگی‌های بازی گروه نیروهای ویژه 2 در یک نگاه:

  • طراحی سه بعدی
  • 9 حالت گوناگون بازی
  • 134 پوسته سلاح
  • سبک و قابل اجرا برروی موبایل‌های مختلف