اگر شما هم از علاقه مندان به فوتبال باشید حتما با اهمیت ضربه کاشته آگاه هستید. ضرباتی که جزو سخت ترین و البته زیبا ترین گل‌های فوتبال به حساب می‌آیند.

این مهارت حتی در بازی‌های فوتبالی مثل FIFA و PES چندان آسان به دست نمی‌آیند و نیاز به تمرین زیادی دارند. بازی‌هایی مثل کات هم هستند که صرفا بر ضربات کاشته تمرکز دارند.

امروز هم در بازیاتو قصد بررسی یک بازی جدید و داخلی را با نام سلطان ضربه کاشته داریم. بازی‌ای که قطعا برای طرفداران فوتبال حرف‌های زیادی خواهد داشت.

تصویر 1 از بازی سلطان ضربه کاشته

با دقت سانتر کن

بازی گیم پلی جالب و خلاقانه‌ای دارد و میتوان گیم پلی بازی را به چند نوع متفاوت تقسیم کرد. در گیم پلی اصلی بازی شما وظیفه دارید توپ را برای بازیکن خود سانتر کنید و با ضربه مناسب وارد دروازه کنید.

سانتر کردن و ضربه زدن در بازی ساده است اما نیاز به دقت دارد. شما باید توپ را به درستی و به صورت دقیق برای بازیکن خود را سانتر کنید. کمی اشتباه در سانتر توپ می‌تواند باعث از دست رفتن توپ شود.

شما در هر مرحله پنج توپ در اختیار دارید و باید حداقل سه توپ را وارد دروازه کنید. به تعداد توپ‌هایی که گل می‌شوند هم ستاره خواهیدو همچنین با توجه به عملکردتان در پایان هر مرحله مقداری سکه دریافت خواهید کرد.

تصویر 2 از بازی سلطان ضربه کاشته

شوت یا والی

بعد از سانتر توپ شما باید با دیگر بازیکن خود توپ را وارد دروازه کنید. شما می‌توانید در هر ضربه از بین ضربه‌های والی، شوت و یا سر یکی را انتخاب کنید.

هر ضربه برای اینکه وارد دروازه شود نیاز به زاویه و قدرت مناسب خود دارد. شما باید قلق درست هر ضربه را به درستی بیابید و به کار بگیرید.

در بعضی مراحل الماس هایی در زمین وجود دارند که شما میتوانید با شوت کردن آن‌ها را جمع کنید. اگر در مرحله‌ای که هستید بتوانید الماس بگیرید میتوانید از ضربات ویژه استفاده کنید.

ضربات ویژه قوی‌تر از ضربات معمولی هستند و احتمال گل شدنشان بیشتر هستند. همچنین کمک‌هایی هم برای قوی تر شدن ضربات یا از بین بردن تمرکز دروازه بان در بازی وجود دارد.

تصویر 3 از بازی سلطان ضربه کاشته

در بخش دیگر از گیم پلی شما باید از فاصله‌ای تقریبا دور از دروازه توپ را وارد دروازه کنید. در این مراحل دیواره دفاعی و موانع دیگری در رو به روی شما هستند.

این مراحل به خاطر وجود موانع کمی مشکل تر هستند. همچنین نیاز به دقت بیشتری دارند و شما باید علاوه بر جهت و ارتفاع و قدرت مناسب کات خوبی هم به بازی بدهید.

وجود امکان کات دادن به توپ از ویژگی‌های جذاب بازی است که امکان زدن ضربات زیبایی به شما می‌دهد. البته در استفاده از این امکان باید دقت کافی به خرج دهید.

تصویر 4 از بازی سلطان ضربه کاشته

بارسلونا یا رئال مادرید

دو گیم پلی دیگر که شامل شنا و تمرین و دریبل بازیکن حریف هستند هم در بازی وجود دارد. این گیم پلی‌ها هم به خوبی طراحی و اجرا شده‌اند.

از دیگر بخش‌های جالب و جذاب بازی می‌توان به امکان شخصی سازی بازیکن اشاره کرد. شما می‌توانید بازیکن خود را به طور کامل تغییر دهد و شخصی سازی کنید.

مدل موها، صورت، پیراهن و سایر موارد قابلیت تغییر دارند. در بخش انتخاب پیراهن شما می‌توانید پیراهن تیم محبوب خودتان را انتخاب کنید. لباس بیشتر باشگاه‌های بزرگ در این بخش موجود است.

تصویر 5 از بازی سلطان ضربه کاشته

بخش تمرینات هم یکی دیگر از بخش‌های خلاقانه و جذاب بازی است. در این بخش شما میتوانید با انجام حرکات و یا شنا کردن در استخر بازیکن خود را قوی‌تر کنید.

نقاط مثبت بازی هنوز تمام نشده و یکی دیگر از بهترین بخش‌های بازی هنوز باقی مانده است. این بخش لیگ بازی است که به صورت آنلاین انجام می‌شود.

لیگ‌های متفاوتی در بازی وجود دارند که شما با پرداخت مقداری سکه وارد لیگ می‌شوید. شما باید تلاش کنید بهترین امتیاز ممکن را بگیرید.

در پایان در رقابت با سایر کاربران اگر جزو سه کاربر اول باشید جایزه خوبی دریافت خواهید کرد. گیم پلی این بخش‌ها بسیار خلاقانه و کاملا متفاوت با بازی اصلی است.

تصویر 6 از بازی سلطان ضربه کاشته

شاید بزرگترین مشکل و نقطه ضعف بازی تکراری بودن انیمیشن‌ها باشد. انیمیشن‌ها روان اجرا میشوند و بازی گرافیک خوبی دارد.

اما انیمیشن شادی و یا ناراحتی بازیکن‌ها در سلطان ضربه کاشته تغییری ندارند. البته سازنده تلاش کرده با تغییر زمین و رنگ لباس حریفان این مشکل را از بین ببرد.

شما بعد از جمع کردن پونزده ستاره و پونزده الماس در بازی‌ها بسته‌های جایزه‌ای دریافت خواهید کرد. بعد از تعدادی از مراحل هم بسته دیگری دریافت می‌کنید.

بازی به صورت روزانه هم به شما جایزه می‌دهد و شما از نظر میزان منابع در بازی مشکلی نخواهید داشت. گرچه میزان مصرف انرژی زیاد و در مقایسه میزان حداکثر انرژی ای که میتوانید داشته باشید به نسبت انرژی مصرفی کم است.

تصویر 7 از بازی سلطان ضربه کاشته

بازی سلطان ضربه کاشته را در مجموع میتوان عنوانی خوش ساخت و خلاقانه دانست. این بازی با بخش‌های گوناگونی که دارد میتواند مدت‌ها شما را سرگرم کند.

بازی بیش از 20 هزار نصب و نمره بسیار خوب 4.5 را در کافه بازار دارد. اگر علاقه مند به فوتبال هستید پیشنهاد می‌کنیم سلطان ضربه کاشته را روی گوشی هوشمند خود داشته باشید.