بازی Shadow fight 2 یک بازی مهیج در سبک اکشن و مبارزه‌ای و مناسب رده سنی بالای ۱۲ سال است. اگر در مورد سبک این بازی بخواهیم بگوییم ترکیب متفاوتی از نقش‌آفرینی و مبارزه‌ای کلاسیک با سطح هیجان بالا است.

در این بازی شما نقش یک مبارز را دارید که باید با استفاده از سلاح‌ها، زره‌های مختلف و انجام حرکات رزمی با شمشیر یا مشت و لگد با دشمنان خود که استادان رزمی هستند مبارزه کند. البته در همان ابتدای بازی نمی‌توانید به سراغ استاد بزرگ بروید و قبل از مبارزه با او لازم است شاگردان و محافظانش را نابود کنید.

در مراحل ابتدایی بازی، مبارزه‌ها آسان هستند و با از بین بردن رئیس مبارزان به مراحل بالاتر می‌روید. بهتر است در همان مراحل ابتدایی تا می‌توانید امتیاز جمع کنید، چون این کار ساده است.

تصویر 2 بازی Shadow Fight 2

امتیازهای بیشتر این فرصت را به شما می‌دهد سطح مهارت‌های خود را بالا ببرید و حریفان خود را با حرکات رزمی پیچیده‌تر و بهتر شکست دهید و شانس خرید تجهیزات و انواع سلاح‌ها را داشته باشید. گرچه، در اولین مراحل بازی نیازی به استفاده سلاح ندارید و تنها با حرکات رزمی و استفاده از مشت و لگد می‌توانید حریف خود را شکست دهید.

سبک این بازی به صورت مبارزه‌های تن به تن است و برای نابودی حریف خود بهتر است به سر او ضربه بزنید، چون سطح جان او را شدیدا کم می‌کند.

یکی از نکات جذاب این بازی Shadow fight 2 انجام تمام بازی‌ها در حالت سایه است، یعنی نه شما و نه حریفتان یک چهره واقعی ندارید. تنوع سلاح‌ها بالا است و به کمک انواع زره‌ها و قدرت‌های جادویی می‌توانید حریفان را در فضاهای گوناگون شکست دهید. این فضاها در هر مرحله براساس سلیقه شما انتخاب می‌شوند.

تصویر 1 بازی Shadow Fight 2

سیر داستانی بازی به این شکل است که باید به شش نقطه مختلف از جهان بروید و با شیطان مبارزه کنید. شما باید اولین نفری باشید که دروازه‌های تاریکی جهان را می‌بندند

گرافیک و صداگذاری این بازی خیره‌کننده، مهیج و احتمالا ویژگی اصلی بالا بردن هیجان بازی هستند. استفاده از آواهای موسیقی چین شما را در یک فضای واقعی مبارزه قرار می‌دهد و نقش تاثیرگذاری در افزایش هیجان بازی دارند.

اگر دنبال یک بازی مبارزه‌ای جالب با کیفیت ساخت بی‌نظیر می‌گردید، بدون شک بازیShadow Fight 2 نظرتان را جلب خواهد کرد.

خصوصیات بازی Shadow fight 2 در یک نگاه:

  • گرافیک دو بعدی زیبا
  • انیمیشن بسیار عالی و واقع‌گرایانه
  • صداگذاری و موسیقی زیبا و مهیج
  • قابلیت سفارشی‌سازی مبارز
  • قابلیت بازی به صورت آنلاین و آفلاین
  • سلاح‌های متنوع
  • قابلیت انتخاب فضای مسابقه
  • قابلیت انتخاب نوع مبارزه