زمانی که فکر می‌کنیم بازی‌های آرکید و تفننی روی موبایل دیگر خلاقیت‌هایشان تمام شده و تکراری شده‌اند، بازی‌های جدیدی وارد بازار می‌شوند که حتی یک ژانر و زیرژانر جدید را تعریف می‌کنند! عنوانی که می‌خواهیم در این فرصت معرفی کنیم یکی از همین بازی‌هاست که توسط استودیو Voodoo، تفننی‌ساز محبوب این روزها، ساخته شده. این بازی Scribble Rider نام دارد و شما در آن می‌بایست یک نگاه به مسیر پیش‌روی خود بیاندازید و تصمیم بگیرید با چه نوع چرخ و تایری می‌توانید آن را طی کنید.

بازی نقاشی موبایل

شاید پیش از این نیز بازی‌هایی شبیه به Scribble Rider دیده باشید، بازی‌هایی که در آنها شما فقط نقاشی یا کشیدن شکلی روی صفحه موبایل در بازی پیشروی می‌کنید. در این بازی‌ها مهم است شما قوه تخیل و همچنین مهندسی خود را به‌کار بگیرید تا بتواند مرحله یا چالش پیش‌رویتان را پشت سر بگذارید. Scribble Rider شما در مسیرهای متفاوتی قرار می‌دهید، از جاده‌های خاکی گرفته تا آبی و پله‌های بزرگی که می‌بایست از روی‌شان رد شوید. بازی تا زمانی که شما شکل مناسب برای شروع مسیر را نکشید شروع نمی‌شود. بعد از کشیدن شکل، دقیقا همان شکلی که کشیدید به عنوان تایر وسیله نقلیه شما در بازی ظاهر می‌شود و مرحله آغاز می‌شود.

در هر مرحله یک رقیب دارید که می‌بایست زودتر از او به خط پایان برسید. مراحل ابتدایی ساده‌تر هستند و تنوع مسیر و موانع کمتر است، اما رفته‌رفته این تنوع بیشتر شده و هوش مصنوعی رقیب‌تان نیز پیشرفته‌تر می‌شود، گاهی حتی مجبور می‌شوید وسط مسیر دوباره طرح جدیدی بکشید و شکل تایرها را عوض کنید تا بتوانید سریع‌تر به خط پایان برسید.

بازی نقاشی برای اندروید

در بازی Scribble Rider شما رانندگی می‌کنید، پرواز می‌کنید، شنا می‌کنید و گاهی برای بردن حتی می‌بایست حرکت‌تان را با کشیدن طرحی متفاوت متوقف کنید. اگر از تجربه این دست بازی‌ها لذت می‌برید و دنبال عناوین تفننی و آرکید بیشتری هستید، پیشنهاد می‌کنیم به این لینک نیز سر بزنید.