این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


عموما مردم زمانی که قصد سفر با هواپیما را دارند به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما می گردند. سایت های گردشگری را یکی پس از دیگری باز می کنند و قیمت های ایرلاین های مختلف را می بینند. قطعا یکی از مهمترین بخش های سفر، انتخاب وسیله مناسب نقلیه در طول مسیر است. خرید ارزران بلیط هواپیما تاثیر بسیار زیادی بر کاهش هزینه های سفر دارد. اما اینکار با توجه به افزایش سایت های اینترنتی بسیار گیج کننده است و گاهی افراد به امید پیدا کردن قیمت مناسب تر، شانس خرید ارزانی که پیدا کرده بودند را از دست می دهند.

یک سایت در کنار قیمت مناسب خدمات، باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشد. گاهی خدمات اضافه تری که سایت ها ارایه می کنند نه تنها سفرتان را کم هزینه تر می کند بلکه حس بهتری نیز به شما می دهد. اما سایت معتبری که قیمت مناسب ارایه می کند چه خصوصیاتی دارد؟

اطلاع رسانی قیمت بلیط

احتمالا فکر می کنید ارزانترین بلیط هواپیما بلیط های لحظه آخری و یا چارتر هستند! و به دنبال آنها سایت ها و یا کانال های مختلفی را میگردید و یا منتظر اس ام اس هایی هستید که از سمت آژانس های هواپیمایی گاهی ارسال می شوند!

اما روش دیگری برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان نیز وجود دارد. تنها کاری که باید بکنید این است که قیمت مدنظرتان را بدانید! احتمالا با نگاه به قیمت بلیط های مسیر درخواستیان می توانید رنج قیمتی را حدس بزنید! اما اگر بنظرتان گران است می توانید به صفحه اطلاع رسانی سفرمی https://www.safarme.com/informing وارد شوید. مسیر مورد نظر، زمان سفرتان به همراه قیمتی که می خواهید را وارد کنید. به محض اینکه قیمت بلیط به بازه درخواستی شما رسید، از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی می شود.

بلیط های لحظه آخری عموما جزو بلیط های چارتر هستند. فراموش نکنید در زمان های نزدیک تعطیلات منتظر کاهش قیمت نباشید! چرا که تقاضا برای بلیط هواپیما بالا می رود و ممکن است نه تنها بلیط هواپیما ارزانی پیدا نکنید بلکه به طور کلی نتوانید با هواپیما سفر کنید.

اما در روزهای عادی و در ماه هایی که حجم سفر کاهش پیدا می کند عموما چارتر کننده هایی که نتوانستند بلیط های خود را به فروش برسانند، برای کاهش ضرر اقدام به کاهش قیمت ها می کنند. اما اگر سفرتان برایتان اهمیت دارد بهتر است تا لحظات آخر صبر نکیند!

ممکن است به شما گفته شده باشد که بلیط چارتری ارزانتر از بلیط های سیستمی است. این حرف تا حد زیادی درست است. اما بلیط های چارتر دارای ایراداتی نیز هستند. مثلا اگر برای ارزانتر تمام شدن سفرتان بلیط چارتر خریداری کرده اید و به هر دلیلی سفرتان کنسل شود، ضرر بیشتری نسبت به زمانی که بلیط هواپیما سیستمی را خریداری کرده اید شامل شما می شود.

چرا که در بیشتر مواقع بلیط چارتر شما تمام سوخت محسوب می شود. یعنی هیچ وجهی به شما بازگردانده نمی شود. البته این مسئله نیز راه حل دارد. اگر شما اقدام به خرید بلیط چارتری از سایت سفرمی کنید، علاوه بر اینکه در بین بلیط های چارتری قیمت ارزانتری را پیدا کرده اید می توانید آن را نیز کنسل کنید و بخشی از پولتان را با توجه به ساعتی که این کنسلی را اعلام می کنید پس بگیرید.

ارتباط خوب سایت سفرمی با چارتر کننده ها باعث شده است به عنوان اولین سایتی که اقدام به کنسلی بلیط چارتر کرده است مطرح شود.

اگر قصد دارید علاوه بر بلیط هواپیما، هتل و دیگر خدمات را رزرو کنید بهتر است از یک سایت خریدهای خود را انجام دهید. با این کار علاوه بر اینکه احتمالا ارزانتر تمام می شود، دیگر نیازی به گشتن در سایت های دیگر و هماهنگ کردن هتل و بلیط و … با همدیگر از سایت های مختلف نیست.

خرید بلیط هواپیما از سایت سفرمی

اگر قصد خرید بلیط هواپیما www.safarme.com را دارید به سایت سفرمی بروید، حتی نیاز به ثبت نام اولیه در سایت نیست! این کار برای ایجاد حق انتخاب برای مخاطبین سایت انجام شده است. از طرفی اگر در خرید عجله داشته باشید این امکان را می دهد که به سرعت خریدتان انجام شود.

اما اگر در سایت سفرمی ثبت نام کنید می توانید خرید ارزانتری داشته باشید. به عنوان مثال در هر خرید یک درصد از مبلغ خریدتان به حساب کاربری شما باز می گردد تا در خریدهای بعدیتان از آن استفاده کنید. یا در صورت ثبت نام در باشگاه مشتریان سفرمی با توجه به تعداد خریدتان در سطح های مختلفی قرار می گیرید و می توانید از خدمات و کدهای تخفیف شرکای تجاری سفرمی استفاده کنید.

فراموش نکنید برای اینکه به امتیازتان اضافه شود قبل از اقدام به خرید وارد حساب کاربریتان بشوید. چرا که بدون ثبت نام امکان خرید وجود دارد.

در سفرمی علاوه بر امکان رزرو بلیط هواپیما، امکان رزرو هتل، تور، بلیط اتوبوس و قطار و بیمه مسافرتی نیز وجود دارد.

منبع این نوشته


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.