این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


سبک بازی بتل رویال امروزه طرفداران بی شماری در سرتاسر جهان دارد. به طوری که بازی‌های محبوب و پرطرفدار زیادی با سبک بازی بتل رویال وارد بازار شده‌اند که همواره در حال افزایش مخاطبان خود هستند. البته لازم به ذکر است که بتل رویال تنها برای بازی‌های سبک اکشن وجود دارد و نوعی جنگ تمام عیار در میدان نبرد می‌باشد.

بازی‌های پابجی و زولا، دو عدد از بازی‌های اکشن هستند که امروزه از محبوب‌ترین بازی‌های جهان و ایران شناخته می‌شوند. این دو بازی، نبرد سبک بتل رویال را پشتیبانی می‌کنند و در حال حاضر میلیون‌ها طرفدار در سرتاسر ایران و جهان دارند. به همین دلیل در این مقاله، بتل رویال دو بازی پابجی و زولا را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم. نخست، به توضیحی مختصر از سبک بتل رویال بپردازیم سپس درباره چیت زولا و چیت پابجی صحبت می کنیم.

بتل رویال چیست؟

بتل رویال نوعی سبک بازی بسیار خشن است که توسط گروه پر تعدادی از بازیکنان در فضای اینترنت انجام می‌شود. در این سبک ده‌ها بازیکن با حداقل تجهیزات و مهمات، در یک میدان نبرد بزرگ رها می‌شوند. در این میدان نبرد تجهیزات و مهمات مختلفی پنهان شده که بازیکنان باید طبق تجربه و شانس خود، بهترین آن‌ها را پیدا کنند؛ چرا که پس از گذشت چند دقیقه، زندگی آن‌ها در بازی به این تجهیزات وابسته می‌شود.

پس از مجهز شدن بازیکنان، میدان نبرد با گذر زمان کوچک‌تر می‌شود و زمان آغاز درگیری‌ها میان بازیکنان است. بازیکنان با کشتار یکدیگر و تلاش برای زنده ماندن در بازی، نبرد را ادامه می‌دهند. در نهایت پس از کشتار جمعی از بازیکنان، یک بازیکن زنده می‌ماند و او به عنوان بازمانده و برنده بازی شناخته می‌شود. به طور کلی برای برد در بتل رویال، افراد باید سه مرحله سقوط، غارت و بقاء را به خوبی پشت سر بگذارند. بتل رویال در بازی‌های مختلف، گیم پلی متفاوتی دارد که در ادامه به گیم پلی بتل رویال زولا و پابجی می‌پردازیم.

بازی زولا (Zula)

زولا نوعی بازی ویدئویی بسیار پر طرفدار است که نخستین بار در کشور ترکیه طراحی و عرضه شد. زولا که یک بازی اکشن محسوب می‌شود، پس از عرضه آنقدر محبوبیت کسب کرد که در حال حاضر در کشورهای ایران، ترکیه، برزیل، تایوان و کشورهای اروپایی بسیار محبوب است. اکنون می‌توان نسخه فارسی و ایرانی این بازی را دانلود و اجرا کرد.

زولا

در داخل این بازی می‌توانید از میان 20 کارکتر موجود، یکی را برای نبرد انتخاب کنید. همچنین در حال حاضر 12 سبک برای بازی در زولا وجود دارد که بتل رویال جدیدترین و جنجالی‌ترین آن‌ها است. می‌توانید با انتخاب کارکتر، سلاح‌ها، سبک نبرد و نقشه نبرد، بازی‌های جذابی برای خود و دوستان خود بسازید. برای اجرای زولا نیاز به اتصال به اینترنت نیست؛ اما برای بازی‌هایی مانند بتل رویال، مانند تمام بازی‌های مشابه، نیازمند به اینترنت هستید.

گیم پلی بتل رویال زولا

بازیکنان زولا می‌توانند نبرد بتل رویال را در داخل بازی انتخاب کرده و به رقابت بپردازند. در نخستین مرحله از آن، فرد باید از میان آیتم‌ها و سلاح‌های موجود در بازی برای خود تجیهزاتی را برای زنده ماندن و کشتار انتخاب کند. بازیکنان زولا باید با شخصی سازی سلاح‌ها و ارتقاء سطح آن‌ها، خود را برای یک نبرد تمام عیار آماده کنند.

در حال حاضر تنها یک میدان نبرد به نام Desert برای بازی‌های بتل رویال در زولا وجود دارد که 64 بازیکن به طور رندوم در آن قرار می‌گیرند. بازیکنان می‌توانند بتل رویال را به صورت تکی یا گروهی بازی کنند. پس از شروع بازی بتل رویال، بازیکنان به کشتار یکدیگر می‌پردازند و تا باقی ماندن یک نفر یا یک گروه، این بازی ادامه دارد.

زولا یکی از بازی های پرطرفدار مولتی پلیر این روزهای ایران است که بسیاری از پلیر های بازی های انلاین در حال بازی کردن آن هستند. این بازی طی دو و سه سال گذشته به معروفیت زیادی رسیده است. طوری که هر سایتی را باز میکنید تبلیغ زولا را روی صفحه اصلی آن سایت میبینید. ولی این بازی در اصل از چهار و پنج سال پیش شروع به کار کرد. و مسابقات زیادی را برگزار و جوایز زیادی اهدا کرد. و سطح رقابتی بسیار بالایی را به نمایش گذاشته است.  که همین دلیل خوبی است که افرادی به دنبال هک زولا یا چیت زولا باشند. تا بتوانند در این رقابت ها موفق شوند و سطح بازی بالایی را به نمایش بگذارند. در ادامه به شما کاربرد های چیت زولا را آموزش میدهیم و کاربرد اجزای هک زولا را توضیح میدهیم.

کاربرد های چیت زولا

چیت زولا

چیت زولا کاربرد های مختلفی هم برای پیروز شدن در نبرد هم برای ایتم های بازی و هم برای کسب درامد به شما میدهد. همانطور که در بالا گفتم بازی های مولتی پلیر از سرعت بالایی برخوردارند و عکس العمل و فکر بازی حرف اول را میزند. در ادامه شما میبینید که چگونه چیت زولا باعث میشود شما یک حرفه ای در این بازی شوید.

بازی پابجی (PUBG)

بازی پابجی نخستین بار در سال 2017 توسط شرکت تنسنت (Tencent) عرضه شد. البته هیچوقت تصور نمی‌کردند که تعداد کاربران بازی پابجی هفت رقمی شود؛ اما امروزه پابجی بیش از 400 میلیون کاربر در سیستم‌ها و کنسول‌های مختلف دارد. به طوری که بازی پابجی موبایل یکی از برترین و محبوب‌ترین بازی‌های موبایل حال حاضر جهان می‌باشد.

بازیکنان پابجی عموما طرفداران بی قید و شرط نبردهای بتل رویال هستند؛ چرا که گیم پلی پابجی طبق آمار، محبوب‌ترین در جهان است. این بازی موتور گرافیکی Engine Unreal 4 دارد تا جرئت گفتن اینکه “پابجی موبایل یک انقلاب در بازی‌های بتل رویال بوده است” را داشته باشیم. بازیکنان پابجی امروزه این بازی بی نظیر را در ایکس باکس، پلی استیشن، کامپیوتر و موبایل اجرا می‌کنند و آن را تبدیل به یک منبع درآمد بزرگ برای خود کرده‌اند.

بتل رویال بازی پابجی محبوبیت بسیاری میان گیمرها دارد. به طوری که بازیکنان پابجی به طور روزانه در حال جمع آوری یوسی پابجی برای افزایش سطح بازی خود در بتل رویال هستند. امروزه خرید یوسی پابجی نیز رواج یافته است که بازیکنان می‌توانند از طریق فروشگاه یوسی پابجی موبایل، خرید خود را ثبت کنند.

گم پلی بتل رویال پابجی

در حال حاضر بازی پابجی دارای محبوب‌ترین و بهترین سبک بتل رویال در جهان می‌باشد. ابتدای شروع بازی، بازیکنان باید ناحیه فرود خود را در روش نقشه انتخاب کنند. 100 بازیکنان به صورت رندوم و بدون هیچ گونه سلاح و تجهیزاتی برای حمله یا دفاع از خود، در ناحیه مورد نظر خود فرود می‌آیند.

پابجی

تعداد زیادی سلاح و مهمات جنگی در بخش‌های مختلف نقشه پنهان شده که بازیکنان باید با شانس و تجربه خود، آن‌ها را بیابند. افرادی که سریع‌تر بتوانند خود را مجهز کنند، سریع به کشتار افرادی می‌پردازند که دست خالی و بدون سلاح هستند. از همان اول کشتارها آغاز شده و با گذر زمان، نقشه برای بازیکنان کوچک‌تر می‌شود. بازیکنان باید آنقدر به کشتار یکدیگر بپردازند که نهایتا یک نفر به عنوان برنده انتخاب شود.

مقایسه نهایی بتل رویال زولا و پابجی

پس از مطالعه گیم پلی هر دو بازی، می‌توانیم تفاوت‌های این دو را مشاهده کنیم. یک تفاوت اصلی میان گیم پلی زولا و پابجی که وجود دارد، تعداد نفرات در میدان نبرد است. تعداد بازیکنان در بتل رویال پابجی 100 نفر می‌باشد و عموما بازی، زمانی طولانی دارد. اما در بتل رویال زولا 64 نفر در میدان نبرد رقابت می‌کنند و به دلیل تعداد کم نفرات، زمان بازی کوتاه‌تر است.

تفاوت بزرگ دیگر میان دو بازی زولا و پابجی، شرایط شروع نبرد است. بازیکنان در بتل رویال پابجی کاملا دست خالی و بدون تجهیزات در میدان رها می‌شوند تا تجهیزات پنهان شده در نقشه را بیابند. اما بازیکنان زولا با انتخاب سلاح و تجهیزات مورد نیاز خود برای نبرد، بازی را آغاز می‌کنند. در حالت کلی قطعا بتل رویال پابجی در حال حاضر بهترین در جهان است؛ اما بازی زولا طرفدارانی نیز برای خود دارد. پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید در بازی پابجی موبایل حرفه ای شوید بیشتر برای آموزش پابجی وقت بگذارید و مقالات متنوعی را در این باره بخوانید.

خرید یوسی برای تقویت کارکتر در بتل رویال پابجی

بازیکنان پابجی موبایل می‌توانند برای تقویت سطح بازی و کارکتر خود در نبردهای بتل رویال، یوسی پابجی خریداری کنند. یوسی نوعی پول درون برنامه‌ای در بازی پابجی می‌باشد که در حال حاضر خرید آن بین کاربران بسیار محبوب به شمار می‌رود. البته خرید یوسی تا چندی پیش پروسه‌ای بسیار طولانی و سخت داشت؛ تا اینکه فروشگاه یوسی پابجی موبایل در ابتدای سال 1400 تاسیس شد و به دلیل اعتبار بالا، توانست نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور دریافت کند.

فروشگاه یوسی پابجی موبایل در حال حاضر توانسته عنوان بهترین فروشنده یوسی را در کل ایران کسب کند. به طوری که در این مدت کوتاه، به هزاران کاربر پابجی خدمات داده و توانسته رضایت همگی را جلب کند. زیرا سیستم فروش و واریز یوسی در وبسایت یوسی پابجی موبایل، بسیار پیشرفته است و کاربران 2 الی 5 دقیقه پس از خرید می‌‌توانند تعداد یوسی مورد انتظار را در اکانت خود مشاهده کنند. شما نیز می‌توانید برای بررسی بیشتر، به وبسایت یوسی پابجی موبایل مراجعه کنید.

منبع: AvalGame.ir


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.