راهنمای بازی پابجی موبایل شامل نکاتی است که برای تجربه بازی پابجی موبایل به آنها نیاز پیدا خواهید کرد. بازی‌های بتل رویال در زمان عرضه‌شان، صنعت بازی‌های ویدئویی را برای همیشه تغییر دادند. یکی از اولین بازی‌های بتل رویالی که به بازار آمد و راه را برای سایر عناوین این ژانر هموار کرد، بازی Player Unknown`s Battlegrounds یا به طور کوتاه پابجی (PUBG) بود. عرضه این بازی روی کامپیوتر، سر و صدای زیادی به پا کرد و باعث شد تا بسیاری از بازیکن‌ها به سمت بتل رویال‌ها کشیده شوند.

بازی پابجی همچنان روی کامپیوتر و کنسول‌ها محبوب است، اما عرضه این عنوان روی دستگاه‌های موبایل اندروید و IOS، شهرت و محبوبیت این بازی را دوچندان کرد. بازی پابجی موبایل، همان تجربه لذت‌بخش پابجی روی کامپیوتر و کنسول‌ها را به دستگاه‌های موبایل آورده است. اگر علاقه‌مند به بازی‌های بتل رویال و برای اولین بار است که می‌خواهید این عنوان جذاب را روی گوشی موبایل‌تان تجربه کنید، نگران نباشید. ما در راهنمای بازی پابجی موبایل همه نکاتی که به عنوان بازیکن مبتدی نیازمند دانستن آن هستید را برای‌تان جمع‌آوری کرده ایم تا با خیال راحت و بدون سردرگمی وارد بازی پابجی موبایل شده و از تجربه آن لذت ببرید. با ما همراه شوید.

راهنمای بازی پابجی موبایل

راهنمای بازی پابجی موبایل | تسلط بر کنترل‌های بازی

بازی پابجی موبایل از کنترل لمسی به صورت دکمه‌هایی که روی صفحه نمایشگر خود می‌بینید، استفاده می‌کند. تصویر هر دکمه، گویای عملکرد آن در بازی است. ممکن است در اوایل، استفاده از کنترل لمسی برای افرادی که اکثر اوقات با کیبرد و موس یا کنترلر به بازی پرداخته اند، کمی دشوار باشد. اما جای نگرانی نیست، تنها چند مسابقه کافی است تا به تنظیمات کنترل ساده بازی، عادت کنید.

اگر پس از تجربه چند ساعته بازی پابجی موبایل، نتوانستید به کنترل آن عادت کنید، می‌توانید از کنترلرهای بلوتوثی که برای دستگاه‌های موبایل در دسترس است، استفاده کنید. کنترلر‌های بسیاری در بازه‌های قیمت متفاوت برای موبایل‌های اندروید و IOS ساخته شده اند که هر یک بسته به عملکردی که ارائه می‌دهند، قیمت بالاتر یا کمتری دارند. اکثر این کنترلرها با بازی‌های محبوب نظیر پابجی موبایل، سازگاری کامل دارند و می‌توانید به همان راحتی که یک بازی را روی کنسول یا کامپیوتر تجربه می‌کنید، از تجربه بازی پابجی موبایل با کنترلر نیز لذت ببرید.

اگر استفاده از تمام عملکردهای کنترل که روی صفحه‌تان ظاهر شده، برای‌تان گیج کننده است و از اینکه دائما دست‌تان را روی دکمه دویدن نگه دارید و در عین حال به موارد دیگر نیز توجه کنید اذیت می‌شوید، جای نگرانی نیست. بازی پابجی موبایل شما را در تجربه‌ کنترل‌اش به صورت لمسی، یاری می‌کند. حالت‌های دویدن خودکار (Auto-Run) باعث می‌شود که شخصیت‌تان به صورت خودکار شروع به دویدن کند. دیگر نیاز نیست تا انگشت‌تان را برای مدتی طولانی روی دکمه دویدن نگه دارید و می‌توانید تمرکز خود را روی توجه به نقشه، محیط یا دشمنانی که در اطراف‌تان هستند قرار دهید. البته به یاد داشته باشید که دویدن خودکار تا زمانی که نوار استقامت‌تان یاری کند، کار خواهد کرد و با خسته شدن، دویدن خودکار نیز از کار می‌ایستد.

دکمه دیگری که در راهنمای بازی پابجی موبایل باید به آن اشاره کنیم، دکمه برداشتن خودکار آیتم‌هاست (Auto-pickup) این دکمه بسیار کارآمد به شما کمک می‌کند تا بدون فشردن هر گونه دکمه اضافی برای برداشتن آیتم از روی زمین، آن  آیتم را برداشته و ذخیره کنید (البته اگر جای کافی داشته باشید). برداشتن خودکار آیتم‌ها همچنین به صورت خودکار آیتم‌ها را در سیستم ذخیره‌تان و منظم می‌کند. این هنگامی که اسلحه‌‌ای جدید و بهتر پیدا می‌کنید، بسیار کارآمد است. هنگامی که بازیکنی را از بین می‌برید، قابلیت برداشتن خودکار آیتم‌ها، در وسایل آن فرد می‌گردد و بهترین آیتم را برای‌تان بر می‌دارد. چنین عملکردی، به خصوص برای بازیکن‌های مبتدی بسیار مفید است و ما در راهنمای پابجی موبایل به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما از آن استفاده کنید.

راهنمای بازی پابجی موبایل

راهنمای بازی پابجی موبایل | آیتم‌های مهم و ذخیره آنها

جمع‌آوری آیتم‌ها، زره‌ها و اسلحه‌ها و مدیریت جا برای آنها بخش مهمی از بازی پابجی موبایل به حساب می‌آید، چراکه مرگ و زندگی شخصیتی که در بازی کنترل می‌کنید به آن بستگی دارد. در راهنمای پابجی موبایل به شما پیشنهاد می‌کنیم که وقت زیادی برای آن صرف کنید، اما نگذارید که حواس‌تان را از مسائلی دیگر همچون دشمنان اطراف‌تان، پرت کند. بازیکن‌های بسیاری، هنگامی که مشغول جستجو برای آیتم در ساختمان‌ها بوده اند و به اطراف توجه نمی‌کردند، توسط دیگران حذف شده اند.

از اولین لحظه‌ای که با چتر در بازی فرود می‌آیید، باید به سرعت محیط اطراف خود را برای اسلحه‌ها و تجهیزات مناسب بگردید و خود را مسلح کنید. در اکثر ساختمان‌ها می‌توانید آیتم‌هایی مفید برای شخصیت‌تان پیدا کنید (البته اگر بازیکن‌های دیگر پیش از شما به آنجا نرسیده باشند). به شما در راهنمای بازی پابجی موبایل توصیه می‌کنیم که سعی کنید زیاد در جست‌وجو برای آیتم، در فضاهای باز قرار نگیرید. احتمال زنده ماندتان در فضاهای بسته نظیر ساختمان‌ها، بسیار بیشتر است.

آیتم‌هایی که باید در اولویت‌تان قرار دهید، اسلحه‌های اولیه، ثانویه و زره است. با اینکه اسلحه‌ها به حریفان صدمه زده و آنها را حذف می‌کنند، این زره‌ها هستند که شما را زنده نگه می‌دارند. کلاهخود زره بسیار مهمی است که صدمه هدشات‌ها را کاهش می‌دهد. بازیکن‌های بسیاری در ساختمان‌های مختلف کمین کرده تا با سلاح‌های دوربرد نظیر اسنایپر، بازیکن‌های دیگر که در جست‌وجوی آیتم هستند را به راحتی هدشات کنند. دومین زرهی که یافتن آن را باید در دستور کار قرار دهید، زره بدن است. اکثر بازیکن‌ها صرفا به دنبال حذف کردن دیگری بوده و بدن را هدف قرار می‌دهند، بنابراین استفاده از زره بدنی که اینگونه صدمات را کاهش دهد، اهمیت بسیاری داشته و شما را زنده نگه می‌دارد.

اسلحه های PUBG

موردی دیگر در راهنمای بازی پابجی موبایل ، توجه به سلامت زره‌هاست. کلاهخودها و زره‌های بدنی شما در هر نبرد و پس از دریافت صدمه، بخشی از سلامتی‌شان را از دست داده و عملکرد سابق را نخواهند داشت. همچنین تمام زره‌ها پس از دریافت مقدار مشخصی صدمه، کاملا از بین می‌روند و باید به فکر جایگزین آنها بگردید. همواره پیش از رفتن به فضاهای باز و میادین نبرد، به سلامتی زره‌های خود دقت کنید. اگر زره‌های‌تان در وضعیت بدی قرار دارند، آنها را عوض کنید، حتی اگر زره‌های جایگزین‌شان سطح پایین‌تری داشته باشند. یک زره سالم سطح پایین، از زره سطح بالایی که سلامتی بدی دارد، بسیار بهتر است.

آیتم‌های دیگری که در راهنمای بازی پابجی موبایل، جمع‌آوری‌شان را به شما توصیه می‌کنیم، نارنجک‌ها، فلش‌بنگ‌ها و سلاح‌های سرد هستند. می‌توانید با استفاده از نارنجک‌ها و فلش‌بنگ‌ها، دشمنانی که در ساختمان‌ها کمین کرده اند را به راحتی و بدون دردسر غافلگیر کرده و به حساب‌شان برسید. سلاح‌های سردی نظیر ماهیتابه و دیلم به شما کمک می‌کنند تا حریفان‌تان را از فاصله نزدیک از میان بردارید.

با اینکه استفاده از دکمه برداشتن خودکار آیتم‌ها برای بازیکن‌های مبتدی که آیتم‌های بازی پابجی را نمی‌شناسند بسیار مفید است، اما باید به این موضوع دقت کنید که همواره می‌توانید تعداد محدودی آیتم را با خود حمل کنید. هر چه بیشتر در بازی پیشروی کنید آیتم‌های جذابی پیدا می‌کنید که متاسفانه همه آنها را نمی‌توان با خود برد. بنابراین مدیریت جا، در بازی پابجی بسیار مهم است. یکی از آیتم‌هایی که در بازی پابجی موبایل به آنها بر می‌خورید، کوله‌پشتی‌ها هستند. این آیتم‌ها فضای در دسترس برای آیتم‌ها را افزایش می‌دهند و به این ترتیب می‌توانید لوازم بیشتری را برداشته و با خود حمل کنید. اما با وجود کوله‌پشتی نیز، فضای شما محدودیت مشخصی دارد که باید به آن توجه کنید.

کیت درمان کننده PUBG

راهنمای بازی پابجی موبایل | آیتم‌های درمان‌گر و تقویت‌کننده

حتی با داشتن بهترین زره‌های بازی نیز ممکن است در طول بازی صدمه ببینید، پس بهتر است خود را برای این موضوع آماده کرده و آیتم‌هایی که خود را با آن درمان می‌کنید را همواره در دسترس داشته باشید. در جست‌وجو برای اسلحه و زره به آیتم‌های مختلفی بر می‌خورید که جان از دست رفته‌تان را بر می‌گردانند. یکی از مهم‌ترین بخش‌های راهنمای بازی پابجی موبایل آیتم‌های درمان‌کننده هستند. این آیتم‌ها را همیشه بردارید. آنها متفاوت بوده و هر یک به مقداری شما را درمان می‌کنند.

باندها، پراستفاده‌ترین آیتم‌های درمان کننده در بازی پابجی موبایل هستند. این آیتم‌ها را می‌توان به سرعت استفاده کرد، بنابراین به وقت زیادی برای برگرداندن جان‌تان نیاز ندارند. استفاده از یک باند به 2.5 ثانیه زمان نیاز دارد و در طول زمان 25 جان از دست رفته شما را بر می‌گرداند.

دیگر آیتم درمان کننده بازی، جعبه‌های کمک‌های اولیه هستند که به اندازه باندها، به وفور یافت نمی‌شوند. استفاده از جعبه‌های کمک‌های اولیه، 4.5 ثانیه طول می‌کشد. این جعبه‌ها به سرعت مقدار 75 واحد از جان‌تان را درمان می‌کنند.

آخرین آیتم درمان‌کننده موجود در بازی که در راهنمای بازی پابجی موبایل به آن اشاره می‌کنیم، کیت‌های پزشکی هستند. این آیتم‌ها بسیار نادر بوده و به ندرت به آنها بر می‌خورید. استفاده از کیت‌های پزشکی بسیار زمان‌بر بوده و 8.5 ثانیه از زمان شما را می‌گیرند، بنابراین مطمئن باشید که هنگام استفاده از این آیتم، در جای امنی قرار دارید. این آیتم تمام جان از دست رفته شما را به سرعت باز می‌گرداند و بیشترین مقدار درمان‌کنندگی را در میان سایر آیتم‌ها دارد.

راهنمای بازی پابجی موبایل

به جز درمان‌کننده‌ها، یک‌سری آیتم در بازی پابجی موبایل وجود دارند که شما را درمان نمی‌کنند، اما به شما نوار جان اضافه‌ای به نام بوست (Boost) می‌دهند. نوار بوست به رنگ نارنجی بوده و بالای نوار جان‌تان قرار می‌گیرد. هنگامی که نوار بوست داشته باشید، شخصیت‌تان سریع‌تر دویده و جان از دست رفته‌اش، به مرور زمان باز می‌گردد. به یاد داشته باشید که این امر سبب می‌شود که نوار بوست به مرور کم شود. تقویت‌کننده‌ها آیتم‌های کارآمدی هستند که به شما در راهنمای بازی پابجی استفاده‌شان را توصیه می‌کنیم. سه آیتم بوستر در بازی پابجی موبایل وجود دارد.

نوشیدنی‌های انرژی‌زا اولین آیتم‌های بوست هستند که به وفور در نقشه بازی وجود دارند. این آیتم‌ها 40 واحد بوست به شما می‌دهد و استفاده‌شان، 2.5 ثانیه زمان می‌برد. دومین آیتم‌ بوست، داروهای مسکن هستند. این آیتم‌ها 60 واحد بوست به شما می‌دهد و برای استفاده از آنها، به 6 ثانیه زمان نیاز دارید. کمیاب‌ترین آیتم‌های بوست در بازی پابجی موبایل، سرنگ‌های آدرنالین هستند. استفاده از این آیتم‌ها 6 ثانیه زمان می‌برد و نوار بوست شما را کاملا پر می‌کنند.

آیتم‌های جان در کنار اسلحه‌ها، بسیار ضروری هستند. پیدا کردن اسلحه‌ها در بازی چندان شما را به دردسر نخواهد انداخت، اما آیتم‌های جان کمیاب هستند. هرگاه آیتم جان یا بوستی پیدا کردید، به هر قیمت ممکن آنها را بردارید، حتی به قیمت انداختن نارنجک‌ها و خالی کردن جا در فهرست آیتم‌های‌تان. مهم‌ترین اصل در بازی‌های بتل رویال، بقاست و بازی پابجی موبایل نیز از همین قاعده پیروی می‌کند.

از بخش‌های مهم هر راهنمای بازی پابجی موبایل داشتن جان به اندازه کافی است. همیشه به مقدار آیتم‌های جان خود دقت کنید و همواره سعی کنید تا جان خود را در حد قابل قبولی نگه دارید. پیش از شروع نبرد حتما صدمات وارد شده به خود را درمان کنید. قبل از وارد شدن به فضاهای باز و موقعیت‌هایی که احتمال وقوع درگیری در آنها بیشتر است، از سلامت شخصیت‌تان اطمینان حاصل کنید. استفاده از آیتم‌های درمانگر و تقویت‌کننده نیاز به زمان دارد و در این مدت، شخصیت‌تان مقابل حملات آسیب‌پذیر خواهد بود. داشتن جان کافی و عدم نیاز به درمان در میدان نبرد، شخصیت‌تان را در موقعیت خطرناک قرار نمی‌دهد و از طرفی تضمین می‌کند که با یک یا دو گلوله حذف نخواهید شد.

نقشه PUBG

راهنمای بازی پابجی موبایل | توجه به نقشه و اتفاقات آن

حالا که در راهنمای بازی پابجی موبایل با آیتم‌های مختلف آشنا شدید، وقت آن رسیده که وارد عمل شده و با استفاده از نقشه، کار اصلی خود یعنی بقا به عنوان آخرین بازمانده را پیگیری کنید. به یاد داشته باشید که میدان نبرد به مرور زمان کوچک‌تر می‌شود و ماده‌ای سمی و آبی‌رنگ، مناطقی از نقشه که حذف می‌شوند را در بر می‌گیرد. قرار گرفتن در این ماده به مرور زمان جان شما را کم کرده و در نهایت به حذف و مرگ شخصیت‌تان منجر می‌شود، بنابراین دانستن اینکه در هر لحظه برای جلوگیری از قرار گرفتن در منطقه آبی، باید به کدام قسمت نقشه بروید بسیار مهم است.

بازیکن‌های بازی‌های بتل رویال معمولا از نقشه‌های درون بازی برای اطلاع از مناطق امن، نقاط قابل توجه و غیره استفاده می‌کنند. بازی پابجی موبایل مفهوم مینی مپ را به یک مرحله بالاتر برده و بسیار دقیق‌تر از سایر بازی‌های بتل رویال، به آن می‌پردازد. این مینی مپ به شما می‌گوید که باید به کدام قسمت از نقشه بروید و از مهم‌تر اینکه این اطلاعات را می‌توان بدون متوقف کردن بازی به دست آورد. علاوه‌براین، اطلاعات بسیار مهم دیگری را نیز می‌توان با استفاده از این نقشه به دست آورد. در راهنمای بازی پابجی موبایل به شما توصیه می‌کنیم که همواره به مینی مپ خود توجه نشان دهید.

مناطق امن، نقاطی از نقشه هستند که باید در آن حضور داشته باشید. اگر نتوانید خود را به این مناطق برسانید، به دردسر بزرگی می‌افتید. با استفاده از مینی مپ می‌توان این مناطق را شناخت و برای رسیدن به آنها، اقدام کرد. هنگامی که دشمنی به شما نزدیک می‌شود، مینی مپ بازی، جهتی که از آن صدای پای آن دشمن شنیده شده را به شما نشان می‌دهد. استفاده از این اطلاعات برای غافلگیر نشدن توسط دشمن و برنامه‌ریزی برای سنگرگیری و مقابله با او، بسیار حیاتی است.

اما مینی مپ تنها برای استفاده در حالت تدافعی به کار نمی‌آید. هنگامی که می‌خواهید به شکار دشمنان بروید نیز می‌توانید استفاده بسیاری از این نقشه کارآمد کنید. اگر صدای گلوله را در دوردست می‌شنوید، می‌توانید مینی مپ خود را چک کنید و با دنبال کردن علامت نارنجی ظاهر شده روی آن، به آخرین موقعیتی که دشمن‌ها در آن از اسلحه‌شان استفاده کرده اند رفته و به حساب‌شان برسید. اگر می‌خواهید برنده هر مسابقه شده و به عنوان آخرین بازمانده شناخته شوید، به مینی مپ خود دقت کنید، چراکه بخش مهمی از راهنمای بازی پابجی موبایل و بقا در این بازی به حساب می‌آید.

گاهی اوقات ممکن است صدای هواپیمایی را در اطراف خود بشنوید. این هواپیما جعبه‌ای در نقشه رها می‌کند که شامل تجهیزات، اسلحه‌ها و آیتم‌های نایاب است. با ردیابی این جعبه می‌توانید آیتم‌های مهم بسیاری به دست بیاورید. توجه داشته باشید که بازیکن‌های دیگر نیز به سراغ این جعبه خواهند آمد، بنابراین قبل از رفتن به سراغ این جعبه، خود را برای نبردی سخت آماده کنید. اگر زودتر از بقیه به جعبه رسیدید، به شما در راهنمای بازی پابجی موبایل پیشنهاد می‌کنیم که پیش از استفاده از جعبه، محیط اطراف خود را از نارنجک‌های دودزا پر کنید. این سبب می‌شود که بازیکن‌های دیگر نتوانند به راحتی و از راه دور شما را از بین ببرند.

مبارزات PUBG Mobile

معمولا بازیکن‌ها از این جعبه‌ها به عنوان طعمه استفاده می‌کنند. از آنجایی که به طور قطع بازیکن‌های دیگر برای استفاده از این جعبه به محل آنها خواهند آمد، می‌توان در نزدیکی آن مخفی شد و هر فردی که به سراغ جعبه می‌آید را از بین برد. بدین صورت نه تنها به محتوای جعبه، بلکه به آیتم‌ها و تجهیزات بازیکن‌های دیگر نیز دسترسی پیدا خواهید کرد.

هر نقشه در بازی پابجی موبایل، از اتوموبیل‌های بسیاری پر شده است. اتوموبیل‌ها به خصوص در مناطق شهری و مکان‌هایی که ساختمان‌های زیادی دارند، به وفور یافت می‌شوند. اگر با منطقه امن فاصله زیادی دارید و با دویدن نمی‌توانید به موقع خود را به موقعیت مورد نظر برسانید، حتما از اتوموبیل‌ها استفاده کنید.

رانندگی در بازی پابجی موبایل دشوار نیست. کنترل‌ وسائل نقلیه در این بازی همچون راه رفتن و دویدن هستند و با کمی تمرین می‌توان به راحتی بر آن مسلط شد. اتوموبیل‌ها در بازی پابجی انواع مختلفی دارند و برخی از آنها می‌توانند از شما در برابر صدمات محافظت کرده یا به راحتی از روی دشمنان رد شوند.

به یاد داشته باشید که اتوموبیل‌ها برای فعالیت نیاز به بنزین دارند. اگر بنزین آنها تمام شود از حرکت باز می‌ایستند و ممکن است شما را در موقعیتی بد رها کنند. بنابراین همواره به مقدار بنزینی که در وسیله نقلیه‌تان وجود دارد دقت کنید. می‌توانید در نقاط مختلف نقشه، به خصوص در جعبه‌هایی که هواپیماها رها می‌کنند، بنزین پیدا کرده و با استفاده از آن، باک اتوموبیل‌تان را پر کنید. وسائل نقلیه نیز همچون زره‌های‌تان، نوار سلامتی دارند که با خالی شدن آن، از بین رفته و منفجر می‌شوند. حواس‌تان به نوار سلامتی اتوموبیل‌تان باشد و با وسیله‌ای که چندان سالم نیست به میدان نبرد نروید.

اگر از آن دسته بازیکن‌ها هستید که برای اولین بار پس از مطالعه راهنمای بازی پابجی موبایل می‌خواهید این بازی جذاب را تجربه کنید و نمی‌دانید باید در کجای نقشه فرود بیایید، به شما مناطق نزدیک به مرکز نقشه را توصیه می‌کنیم. اولین فایده این مناطق، این است که به نقاط امن بسیار نزدیک هستند، بنابراین اضطراب قرار گرفتن در منطقه خطرناک و زحمت رساندن خود به منطقه امن را نخواهید داشت. بدین ترتیب می‌توانید با خیال راحت به سراغ تجهیزات و اسلحه‌ها گشته و برای گام‌های بعدی خود، برنامه‌ریزی کنید.

به یاد داشته باشید که مناطق نزدیک به مرکز نقشه را انتخاب کنید و از فرود آمدن در مرکز نقشه، خودداری کنید. معمولا در این نقطه درگیری‌های بسیاری رخ می‌دهد و فرود آمدن بدون هیچ‌گونه سلاح یا زرهی مساوی است با مرگ شخصیت‌تان و حذف شدن زودهنگام از دور مسابقات.

راهنمای بازی پابجی موبایل

راهنمای بازی پابجی موبایل | نکاتی برای پیروزی در مبارزات

در بخش پایانی راهنمای بازی پابجی موبایل نکاتی را درباره مبارزات با شما در میان می‌گذاریم. پیروزی در نبردهای بازی پابجی موبایل با تمرین، انجام مسابقات بسیار و عادت کردن به سیستم‌های کنترل و هدف‌گیری بازی به دست می‌آید. با این‌حال نکاتی در بازی وجود دارند که با رعایت آنها، می‌توانید شانس خود را برای پیروزی در میادین نبرد و تبدیل شدن به آخرین بازمانده نقشه، افزایش دهید.

از نکات مهم در نبردهای بازی پابجی موبایل، سینه خیز رفتن است. اگر پیش‌تر بازی‌های بتل رویال یا حتی شوترهای دیگر را تجربه کرده باشید، به سینه‌خیز رفتن، چندان عادت نکرده اید. یکی بزرگ‌ترین تفاوت‌هایی که مکانیک نبردهای بازی پابجی موبایل با سایر عناوین بتل رویال دارد، استفاده مداوم از همین قابلیت است.

سینه خیز رفتن، شما را به هدف کوچکتری تبدیل می‌کند. این سبب می‌شود تا دشمن‌ها به راحتی نتوانند شما را هدف گرفته و از پا در بیاورند. اگر هنگامی که در میدان نبرد قرار دارید یا می‌خواهید دشمنی را غافلگیر کنید، سینه خیز حرکت کنید، شانس پیروزی شما در آن نبرد، بسیار افزایش می‌یابد.

راهنمای بازی پابجی موبایل

باید نبردهای خود را با دقت انتخاب کنید. پیش از شروع هر نبرد به امکانات و تجهیزات خود و بازیکن‌ حریف توجه کنید. دویدن و شلیک کردن بی هدف سمت دشمنان، منجر به کشته کشدن شخصیت‌تان و حذف شدن شما از آن مسابقه می‌شود. برنامه‌ریزی و نقشه کشیدن بخش مهمی از گفته‌های بازیکن‌های حرفه‌ای پابجی و هر راهنمای بازی پابجی موبایل است. از اولین لحظه‌ای که در نقشه فرود می‌آیید تا تمام نبردهای بازی، باید برنامه‌ریزی کنید. اگر می‌بینید که بازیکن حریف تجهیزات چندانی در مقایسه با شما ندارد، درگیری انتخابی منطقی به نظر می‌رسد. اما در شرایطی که او به یک شاتگان مجهز است و شما سلاحی سرد دارید، حمله به سمت او، به کشته شدن شخصیت شما منتهی می‌شود. در چنین شرایطی مخفی شدن یا فرار کردن، از درگیری بهتر است. تصمیم‌گیری صحیح در لحظاتی که باید جنگید و موقعیت‌هایی که باید از آنها دوری کرد، بسیار مهم است.

آیا تازگی پس از مطالعه راهنمای بازی پابچی موبایل ، آن را آغاز کرده اید یا از بازیکن‌های قدیمی آن به حساب می‌آیید؟ نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را از این بازی با ما در میان بگذارید.