اپلیکیشن plato یک برنامه اختصاصی برای بازی نیست. بلکه یک پیام‌رسان کامل برای چت گروهی، تماس و غیره است که با اضافه کردن بیش از چهل بازی متنوع، به شما این امکان را می‌دهد با یک تیر چند نشان بزنید.
تنوع بازی‌های اپلیکیشن پلاتو (plato) از پیام‌رسان تلگرام بیشتر است و می‌توانید در کنار چت کردن از تجربه گروهی و آنلاین بازی‌های ساده و متنوع لذت ببرید.

پلاتو یک برنامه اجتماعی قابل نصب روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS است. نصب اپلیکیشن Plato به این معنی است که می‌توانید همزمان از یک برنامه برای چت گروهی، بازی و سرگرمی استفاده کنید. به این صورت که با دوستان خود صحبت و در بازی‌های چند نفره آنلاین شرکت می‌کنید.

دانلود اپلیکیشن plato

کافی است برنامه Plato را نصب کنید و گروه‌های دوستانه خود را تشکیل دهید. پس از آن بدون هیچ کار اضافه دیگری به سراغ بازی‌های مورد علاقه خود بروید و آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
برای ورود به این برنامه و قابلیت ایجاد بازی به وارد کردن شماره تماس یا ایمیل نیاز ندارید، تنها با ورود به برنامه می‌توانید دیگر دوستان خود را اضافه و بازی کنید تا پروفایل کاربری شما ساخته شود.

بازی‌های متنوع و هیجان‌انگیز Plato امکان رقابت با دوستانتان را با هر سلیقه‌ای فراهم می‌کند. بازی‌هایی در سبک نقش‌آفرینی مانند کشتن زامبی‌ها، گرگینه و دریای نبرد، بازی‌های هیجان‌انگیز در سبک رقابت‌های ورزشی مانند فوتبال، گلف، بسکتبال و بازی‌های گروهی پرطرفدار مانند مافیا و حتی نقطه‌بازی همه و همه را در Plato خواهید داشت.
در این بازی‌ها شما با جمع کردن یا خرید سکه از فروشگاه بازی خود را ارتقاء می‌دهید و وارد مراحل بالاتر می‌شوید. هر مرحله از بازی‌ها امکانات و تجربیات جالبی دارد که شما را ترغیب می‌کند به مراحل بالاتر بروید و این یک سرگرمی جذاب است.

حجم پایین این برنامه با توجه به تعداد زیاد بازی‌ها، حکایت از گرافیک ساده و در عین حال جذاب بازی‌ها دارد.

شاید باورنکردنی باشد اگر بگوییم هر بازی صداگذاری مخصوص به سبک خود را دارد، نقطه قوتی که سازندگان بازی Plato از آن به سادگی گذر نکردند و یک مزیت بزرگ در برابر سایر رقبا محسوب می‌شود.

نصب بازی plato

ویژگی‌های گرافیکی و طراحی بازی‌ها و توجه به سلایق مختلف، از جمله خصوصیاتی است که به واسطه آن‌ها می‌توانیم بگوییم Plato با وجود کم و کاستی‌های کوچک خود فراتر از حد انتظار بازیکنان عمل کرده‌است.

در مورد اکثر بازی‌های گروهی باید بگوییم تنها می‌توانید با دوستان خود یعنی کسانی که از قبل آن‌ها را به بازی و گروه خود اضافه کرده‌اید، بازی کنید. در بازی‌های Plato روند شروع بازی به گونه‌ای است که امکان بازی کردن با سایر بازیکنان را از هر نقطه از دنیا دارید؛ بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که زمان زیادی برای سرگرمی و ارتباط با دوستانتان دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی در Plato را تجربه کنید.

خصوصیات بازی Plato در یک نگاه:

  • امکان ساخت گروه‌های چت دوستانه برای بیش از ۱۰۰ نفر
  • امکان بازی با کاربران ناشناس در سایر نقاط دنیا
  • گرافیک ساده و جذاب بازی‌ها و عدم وجود فضای تکراری و خسته‌کننده
  • وجود بیش از ۴۰ بازی در سبک‌های متنوع و پرطرفدار
  • امکان چت با دوستان حین بازی
  • حجم پایین بازی‌ها در مقایسه با بازی‌های یک‌نفره مشابه
  • گیم‌پلی روان و ساده
  • صداگذاری جذاب و متناسب با سبک هر بازی
  • امنیت بالای اپلیکیشن در حفظ حریم شخصی کاربران