این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


همون‌طور که می‌دانید امروز تعامل در اینستاگرام بسیار مهم است،و پیجی که تعامل پایینی دارد محکوم به شکست است یا حداقل پیشرفت خوبی ندارد و معمولاً پیچ‌هایی که از روند خوبی برخوردار هستند تعامل خوبی نیز دارند.قصد ما از تولید این مقاله برای شما این است که بخواهیم یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تعاملی اینستاگرام که کامنت باشد را به شما آموزش دهیم تا شما بتوانید جذب کامنت اینستاگرام خود را افزایش دهید و پست ها و حتی استوری هایی که می‌گذارید نظرات بیشتری بگیرند تا کامنت‌های شما و نظرات پیج شما و پست‌های شما افزایش یابد و تعامل پیج شما نیز بالاتر برود.

ما7روش برای جذب بیشتر کامنت اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌دهیم که این روش‌ها کاملاً عملی هستند و به بهبود روند افزایش تعامل و افزایش کامنت اینستاگرام شما کمک بسزایی می‌کنند‌.

7روش برای جذب بیشتر کامنت اینستاگرام

1-تعامل پیشرفته

منظور از تعامل پیشرفته این است که شما از روش‌های دیگری بخواهید تعامل پیج خود را افزایش دهید و به‌صورت غیرمستقیم روند افزایش کامنت خود را بالاتر ببرید.مثلاً اگر کسی نظری در باره یکی از استوری هایی که شما گذاشته‌اید بدهد و شما آن را فقط ببینید یا اصلاً حتی نبینید و آن را حذف کنید احتمال دارد آن فالوور یک‌بار یا چند بار دیگر نیز کامنت بگذرد ولی از سوی شما اگر بازخوردی نداشته باشد بی‌خیال می‌شود و آن فالوور دیگر نظری نمی‌گذارد چون‌که احساس می‌کنند نظری که می‌گذارد بی‌فایده است و اصلاً کسی نمیبیند برای همین رغبتی دیگری ندارد که بخواهد برای استوری های شما نظر یا کامنتی بگذارد.

یا زیر پست‌های شما نیز همین‌طور اگر بخواهید بی‌تفاوت باشید نسبت‌به نظراتی که در زیر پست‌هایی که شما گذاشته‌اید و فالوور های شما اگر نظری می‌دهند یا کامنتی می‌گذارند و شما پاسخی اگر به آن‌ها ندهید آن‌ها دل‌زده می‌شوند و دیگر به این کار ادامه نمی‌دهند و این باعث می‌شود که دیگر فالوور های شما به سمت نظر دادند و کامنت گذاشتن نروند و باعث می‌شود تعامل پیج شما پایین بیاید‌

برای رفع این مشکل بهتر است تا جایی‌که می‌توانید جواب دهید هم در استوری ها و هم در دایرکت و هم زیر پست‌ها تا تعامل پیج شما افزایش یابد.

جدول تاثر کامنتمزیا
خرید کامنتافزایش سریع کامنت
تبادل کردنراهکار جذب کامنت
خرید فالوورجذب غیر مستقیم کامنت
تبلیغ در استوریترفند افزایش کامنت

2-خرید فالوور اینستاگرام

شاید به‌نظر شما خرید فالوور اینستاگرام اصلاً ربطی به افزایش کامنت اینستاگرام نداشته باشد. ولی این کاملاً اشتباست،شما اگر فالوور و دنبال کننده‌ نداشته باشید چه کسی قرار است برای شما کامنت بگذارد؟یکی از روش‌های افزایش کامنت به‌صورت غیرمستقیم خرید فالوور اینستاگرام است. شما با خرید فالوور می‌توانید افزایش اعضا داشته باشید و احتمالی که آن‌ها برای پست‌های شما کامنت بگذارند و کامنت‌های اینستاگرام شما افزایش پیدا کند بالاتر میرود.

خرید فالوور

3-افزایش کامنت از طرق کپشن

بله درست شنیدید افزایش کامنت اینستاگرام از طریق کپشن نویسی، شما وقتی پستی در اینستاگرام می‌گذارید معمولاً یک کپشن برای آن می‌نویسید و توضیحاتی که کامل‌کننده‌ آن پست است را معمولاً در کپشن آن پست توضیح می‌دهید تا فالوور های شما درک بهتری نسبت‌ به آن پست داشته باشند،ولی تا به‌ حال کاربران خود و فالوور های خود را تشویق به گذاشتن کامنت کرده‌اید؟معمولاً پست هایی که فالوور های خود را تشویق به گذاشتن کامنت می‌کنند تاثیرات خوبی در افزایش کامنت خود می‌بینند و افراد زیادی یا حداقل بیشتری در زیر پست‌های آن‌ها کامنت می‌گذارند.

یکی از شگردهای غیرمستقیم که اشاره به افزایش کامنت دارد این است که درباره همان موضوعی که پست تولید کرده‌اید یک سوال ایجاد کنید و در کپشن خود بیاورید و آن را از فالوور ها و دنبال کننده‌های خود بپرسید تا در کامنت‌ها جوابش را بدهند و نظراتی که دارند.

4-خرید کامنت اینستاگرام

اگر می‌خواهید از روش‌هایی که در این مقاله به شما گفتیم استفاده کنید و کامنت‌های اینستاگرام خود را تا جایی‌که امکان دارد افزایش دهید و تعامل پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید و سعی دارید که پیح خود را تبدیل به یک پیج بزرگ کنید نیاز به یکسری راهکارهای سریع‌تر نیز دارد. خرید کامنت اینستاگرام یکی از همان روش‌هایی است که شما می‌توانید در زمان بسیار کوتاهی کامنت‌های بسیار زیادی به سمت پست اینستاگرام خود روانه کنید.

شما با خرید کامنت اینستاگرام می‌توانید حتی متن نظراتی که شما دوست دارید را تعیین کنید و همان متن هایی که شما می‌خواهید کامنت گذاشته شود. یعنی این‌که اگر می‌خواهید متنی با کامنت عصبانیت باشد یا با کامنت طنز باشد یا به‌صورت تشویقی باشد می‌توانید انتخاب کنید و همان مدل کامنت‌ها برای شما گذاشته شود.

5-افزایش کامنت از طریق استوری

یکی از روش‌های افزایش تعامل و افزایش کامنت استوری هست. شاید در ذهن خود بگویید آیا اصلاً استوری چه ربطی در افزایش کامنت دارد؟ولی شما پستی وقتی در پیج اینستاگرام خود می‌گذارید و آن را در استوری خود نیز منتشر می‌کنید تا افراد بیشتری آن پست شما را ببینند می‌توانید همان‌جا از فالوور های خود درخواست کنید که نظرات خود را درباره این پست جدید شما بگذارند و همین یک مسئله کوچک و یک اشاره‌ی تقریباً غیرمستقیم می‌تواند باعث افزایش چشمگیر کامنت های شما شود.

خرید کامنت اینستاگرام

6-گذاشتن جایزه

گذاشتن جایزه برای افرادی که بیشترین کامنت را در زیر پست‌های شما می‌گذارند بسیار می‌توان حایز اهمیت باشد. شما می‌توانید به فالوور های خود اعلام کنید که اگر هر کسی بیشترین تعداد کامنت را در زیر پست‌های شمل گذاشته باشد ما به آن جایزه می‌دهیم، و این باعث می‌شود که فالوور ها و دنبال کننده‌های شما ترغیب شوند به سمت گذاشتن کامنت در زیر پست‌های شما و شما می‌توانید جوایزی که در نظر می‌گیرید هدیه نقدی باشد یا خدماتی که شما ارائه می‌کنید باشد یا آموزش و هرچیز دیگری که باید از قبل آن را تعیین کنید و به فالوور های خود بگویید.

7-درخواست کامنت گذاشتن در پست های اسلایدی

یک روش کاملاً مرسوم است که خیلی از افراد از این روش استفاده می‌کنند و معمولاً پست هایی که به‌صورت اسلایدی در اینستاگرام خود قرار می‌دهند و یک اسلاید را به این موضوع اختصاص می‌دهند. مثلاً اگر یک پستی چند اسلاید داشت در آخرین اسلاید آن از فالوور های خود درخواست می‌کنند که نظرات خود را درباره این پست بدهند و اگر این پست مشکلی دارد یا شما راهکار بهتری دارید در قسمت نظرات کامنت کنید و همین مسئله بسیار کوچک باعث می‌شود که تعداد کامنت های پست شما بسیار بیشتر شود و تعامل پست شما نیز در زمان کوتاهی بالا برود و احتمال این‌که پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود بالاتر رود.

خیلی ممنونیم که تا اینجای این مقاله همراه ما بودید. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم که در مقاله 7روش برای جذب بیشتر کامنت اینستاگرام به شما روش‌های خوبی که وجود دارد را پیشنهاد دهیم، تا شما بتوانید با آن‌ها تعامل پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید و کامنت‌های پیج اینستاگرام خود را نیز در همین راستا افزایش دهید، در این مقاله سعی کردیم با روش‌های عینی و عملی جلو برویم و روش‌هایی که دور از دسترس افراد است را بیان نکنیم و روش‌های ساده و گاه حتی کم‌هزینه که می‌تواند باعث افزایش کامنت اینستاگرام شما شود بیان کنیم.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.