بازی کاروان پاکو یک بازی متفاوت و خوش ساخت در سبک بازی های کژوال یا نامرتب است. این بازی سرگرم کننده و تفننی که یادآور بازی خاطره انگیز مار است، توسط شرکت Tree Men Games برای سیستم عامل اندروید و ios توسعه یافته است.

در بازی pako caravan و با نگاه اول یک محیط رنگارنگ و شاد را می بینید که ماشین هایی پشت سر هم قرار گرفته اند و بدون داشتن نظم خاصی در حرکتند. سبک این بازی کژوال بوده و ویژگی بارز این سبک ها، گیم بلی راحت آنها و آسان بازی کردن آنهاست.

پاکو سه بعدی بوده و دوربین از زاویه بالا محیط بازی را نشان می دهد. هنر و فیزیک در این بازی به هم پیوند خورده اند تا شما بتوانید با فاصله های بسیار کم خودروها را از کنار هم و از کنار موانع عبور دهید.

کاروان پاکو در سبک بازی مار است که بیشتر ما در گوشی های قدیمی این بازی را انجام داده ایم و خاطرات بسیار خوبی از آن داریم. داستان بازی از این قرار است که شما باید ماموریتهای مختلف را انجام دهید و خودروها را به کاروان خود وصل کنید. ماموریت اصلی شما در این بازی جمع کردن خودروها و تحویل دادن آنها در آخر همان مرحله است. اهداف بازی مشخص بوده و شما فقط باید با حواس کاملا جمع، عملیاتتان را انجام دهید. هر چقدر که طول کاروان بیشتر شود، کنترل کردن آن نیز سخت می شود.

هر مرحله در این بازی محیط مخصوص به خود را داشته و بازی مرحله به مرحله سخت تر می شود که این به جذابیت آن می افزاید. بازی تا جایی پیش می رود که صفحه گوشی تان پر از ماشین هایی می شود که پشت سر هم قطار شده اند. موانع زیادی در طول بازی وجود دارند که باید از کنار آنها رد شوید و به آنها برنخورید تا در پایان مرحله امتیاز آن را کسب کنید.

بازی pako caravan با اینکه رفته رفته سخت می شود، اما آیتم هایی در آن وجود دارد که با به دست آوردن آنها می توانید کارهای خاصی را انجام دهید که بازی را به مراتب برایتان راحت تر کند. از جمله این آیتم های جالب، پرش کردن از روی موانع است که دیگر نیاز به کج کردن مسیرتان برای دور زدن موانع را از بین می برد.

بازی کاروان پاکو دارای 10 سطح مختلف و 100 ماموریت هیجان انگیز است که باید یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. انواع ماشین های خاص و رنگارنگ از ویژگی های بصری جالب بازی است که حس خوب و شادی به کاربر می دهد. این بازی کاملا آفلاین بوده و برای انجام آن نیازی به اینترنت نخواهید داشت. پاکو هم برای Android و هم iOS توسعه یافته است و علاقمندان هر دو سیستم عامل می توانند در تلفن های همراه خود آن را نصب کنند.

پیشنهاد بازیاتو این است که اگر به دنبال یک بازی متفاوت هستید این بازی زیبا را تجربه کنید. بازی pako caravan علی الخصوص برای کسانی که خاطرات شیرینی از بازی کلاسیک مار دارند، بسیار توصیه می شود؛ چرا که این بازی شیرین و اعتیادآور به نوعی نسخه بسیار پیشرفته بازی مار قدیمی است.