اگر خیلی وقت است که بازی می‌کنید، مخصوصا بازی‌های اندروید و آی او اس، این را می‌دانید که بازی‌های بسیار زیادی برای این پلتفرم روزانه منتشر می‌شوند. بازی‌هایی که گاهی بسیار پرطرفدار می‌شوند و هر کسی از آن‌ها لذت می‌برد و بازی‌هایی که خیلی هم دیده نمی‌شود. هوشمندانه عمل کردن در بازی‌سازی بسیار مهم است؛ که چطور روی ساخت یک بازی وقت زیادی نگذاریم اما بازی در عین سادگی، مطالب و محتوای زیادی برای ارائه داشته باشد؛ کاری کند که پلیر وقت زیادی را برای انجام آن صرف کند و از آن لذت ببرد. در ادامه با معرفی بازی زیبا، کم حجم و اعتیاد‌‌آور Ord. با بازیاتو همراه باشید!

بازی Ord. یک بازی دارک و لذت‌بخش برای پلتفرم گوشی تلفن همراه است. یک بازی در عین حال ساده ولی پر از ریسک و نیازمند گرفتن عاقلانه‌ترین و هوشمندانه‌ترین تصمیم‌ها که ادامه دادن یا ندادن بازی را برای شما مشخص می‌کند. Ord. مجموعه‌ای از سوالات و وضعیت‌های مختلف و پر‌خطر است که تصمیم‌گیری به‌جا و منطقی شما را می‌طلبد!

با این‌که بازی محتوایی بیشتر از کلمات و جملاتی که در قالب سوال و جواب به شما ارائه می‌دهد ندارد، اما با موسیقی زیبا و وهم‌انگیز، کاری می‌کند که شما خود را درست در آن موقعیت تجسم کنید و سعی کنید بدون صدمه دیدن به مقصد خود برسید! احتمالا بگوئید که بدون دیدن، ترس هم ایجاد نشود. اما در بازی Ord. شما به‌خوبی و واضح می‌توانید ترس از گرفتن تصمیم اشتباه را بدون حتی توانایی دیدن آن، حس کنید! این شما هستید که انتخاب می‌کنید چگونه از یک موقعیت سخت رد شوید! اما معلوم نیست که این انتخاب، تصمیم درستی باشد یا فقط شما را در دام مرگ بیاندازد.

موسیقی بازی، قسمتی مهم از این بازی زیبا و هیجان‌انگیز است و واقعا شما را در محیط بسیار ساده اما زیبای این بازی غرق خواهد کرد. این واقعا نکته مثبتی بوده، چرا که موسیقی همیشه عضو و پارامتر مهمی از یک بازی ویدئویی بوده است و همیشه حس خوبی را به پلیر‌ها القا کرده است.

بازی Ord. یک بازی بسیار سبک و با مفهوم است. هرچه بیشتر بازی کنید، محیط‌های مخلتف بازی را کشف کنید و اچیومنت‌ها یا همان تروفی‌های بازی را دریافت کنید! تصمیم بگیرید که از خانه خود بیرون می‌روید یا خیر؛ به زنگ ساعت اهمیت می‌دهید و بیدار می‌شوید یا آن را به زمانی دیگری موکول می‌کنید؛ از زیر پل رد می‌روید یا از روی آن رد می‌شوید. این‌ها تصمیماتی هستند که بهتر است در انتخاب آن‌ها هوشمند باشید و دقت کنید!

بازی Ord. در ابتدا برای کامپیوتر‌های شخصی منتشر شد و حالا به تازگی برای گوشی‌های تلفن همراه منتشر شده است. این بازی می‌تواند گزینه خوبی برای سرگرم شدن با گوشی‌تان باشد. بازی‌های این‌چنینی، همیشه فروش بسیار خوبی داشته‌اند و در عین سادگی، انتخاب بسیاری از گیمران موبایل و پی‌سی بوده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم حتما این بازی را به همراه دوستان خود تجربه کنید!

همچنین جالب است بدانید این بازی توسط استودیو کرسنت مون گیمز منتشر شده که تا کنون بازی‌های پریمیوم (خریدنی) و با کیفیت زیادی را برای اندروید و iOS منتشر کرده و در کارنامه خود، انتشار بازی ایرانی آن سوی باران را نیز دارد؛ البته این بازی در مارکت جهانی با نام Linn: Path of the Orchards منتشر شده است.