با گسترش دنیای بازی‌های ویدیویی و به وجود آمدن سبک‌های متنوع کم کم بازی‌های پلتفرمر در سایه سبک‌های دیگر قرار گرفتند. دیگر بازی‌هایی با گرافیک‌های نه چندان بالا و گیم پلی‌های ساده و به دور از پیچیدگی برای عموم کاربرها محبوب نبودند.

اما در این میان همچنان هستند بازی‌های پلتفرمری که حضور پررنگی دارند و این سبک را زنده نگه می‌دارند. حالا اکثر عناوین مطرح این سبک بیشتر از یک سرگرمی ساده هستند و آثار خاص و هنری در این دسته‌بندی جای می‌گیرند.

باید اعتراف کرد که بازی‌های کمتری مثل دختر خوب آناهیتا و آن سوی باران می‌شناسیم که بتوانند در این حد بدرخشند، حالا سبک پلتفرمر بیشتر سبکی خاص و هنری است که کاربر و طرفدار خاص هم دارد.

امروز در بازیاتو یکی از جذاب‌ترین عناوین این سبک با نام Oddmar را داریم. بازی‌ای که آرامش و زیبایی و هیجان را با هم دارد. با معرفی این بازی جذاب با ما همراه باشید.

دانلود بازی Oddmar برای اندروید

جذاب ترین وایکینگی که دیده‌اید

اصولا زمانی که حرف از وایکینگ‌ها می‌شود مخاطب انتظار یک عنوان خشن را دارد که درگیری های شدیدی در آن رخ میدهد، اما Oddmar برعکس عناوین دیگر سرشار از آرامش و زیبایی است. شما در طول بازی کاملا با کاراکتر اصلی بازی ارتباط برقرار می‌کنید و احساس خوبی هنگام بازی خواهید داشت.

روایت داستانی بازی جذاب و گیراست و هرکاربری را به خود مجذوب می‌کند. در کنار داستان بسیار خوب بازی و کمیک‌هایی که برای روایت این داستان در کات سین‌های بازی می‌بینیم گرافیک و انیمیشن‌های بازی هم کمک می‌کنند تا Oddmar را بیشتر دوست داشته باشیم.

انیمیشن‌های بازی بسیار جذاب و روان طراحی شده‌اند.، جزئیات و محیط بسیار زیبا و بهتر از همه نور پردازی فوق‌العاده از Oddmar یک شاهکاری واقعی ساخته است. بازی آنقدر جذاب طراحی شده که می‌تواند ساعت‌ها شما را مشغول کند و شما عاشق غرق شدن در دنیای جذاب و زیبای Oddmar خواهید شد.

Oddmar در واقع یک واکینگ متفاوت است که بر خلاف رسم قبیله‌اش اهل خشونت نیست و همین امر Oddmar را تبدیل به مهربان ترین وایکینگی که دیده‌اید کرده است.

دانلود نسخه کامل بازی Oddmar

ساده تر از انتظار

گیم پلی Oddmar مانند سایر بازی‌های پلتفرمر است و اصلی ترین رمز موفقیت شما پریدن درست در بازی است. البته دشمنانی هم در بازی دارید که می‌توانید با آن‌ها مبارزه کنید و آن‌ها را نابود کنید.

گیم پلی بازی به خصوص پرش‌های متوالی و کمک گرفتن از دیوارها برای پرش بهتر تا حدودی ما را به عنوان خوش ساخت و خاطره انگیز ایرانی یعنی شمشیر تاریکی میندازد. البته چالش‌ها و مراحل بازی به اندازه شمشیر تاریکی سخت و چالش برانگیز نیستند.

شاید بزرگترین ضعف Oddmar همین ساده بودن و به اندازه کافی چالش برانگیز نبودن آن باشد، البته شاید این مورد را می‌توانیم نقطه مثبتی هم در نظر بگیریم که آسودگی و آرامش خاصی به بازیکن القا می‌کند و باعث بیشتر لذت بردن از دنیای Oddmar می‌شود.

راهنمای بازی Oddmar

Oddmar طراحی مراحل بسیار هوشمندانه‌ای دارد و از طی کردن مراحل لذت خواهید برد. همچنین مراحل فرعی و ویژگی‌هایی مثل خرید سلاح جدید و کشف منابع با ارزش در بازی و محیط‌های متنوع و جذاب همگی دست به دست هم داده‌اند تا از یکنواخت شدن بازی جلوگیری کند.

Oddmar به معنای واقعی یک اثر هنری است و می‌تواند برای هر کاربر و هر سنی حرفی برای گفتن داشته باشد. Oddmar جزو بازی‌هایی است که برای فعال شدن به صورت کامل و بازی کردن نیاز به پرداخت درون برنامه دارد و با این حال بیشتر از یک میلیون دانلود از گوگل پلی داشته است.

همچنین نیاز به دانلود حدود سیصد مگ دیتای اضافه هم برای این بازی دارید، اما بازی آنقدر جذاب و ارزشمند هست که سیصد مگ کاملا به صرفه باشد و پیشنهاد می‌کنم حجم بازی را نادیده بگیرید و بازی را برای یک‌بار هم که شده تجربه کنید. مطمئنا از دانلود بازی راضی و خشنود خواهید بود.