هنگامی که نام بازی‎های ماشین‎سواری مطرح می‎شود، بدون شک تمامی افراد سری بازی‎های محبوب شرکت الکترونیک آرتز یعنی Need for Speed را به یاد می‎آورند. تقریبا بیست سال است که میلیون‎ها گیمر با این سری از بازی‎ها خاطره دارند تا به راحتی آن‎ها را جزو بهترین بازی‎های اتومبیل‎رانی معرفی کنیم.

الکترونیک آرتز تصمیم گرفته است با انتشار یک عنوان دیگر به اسم بازی Need for Speed No Limits برای موبایل مجددا نام خود را به عنوان یک شرکت بازیسازی بزرگ مطرح کند. بازی که به راحتی جزو 5 بازی برتر ماشین‎سواری موبایل قرار می‎گیرد.

در این بازی شما نقش یک راننده تازه‎کار را بر عهده دارید که به دلیل علاقه بیش از حد به مسابقات غیرقانونی با هیجان بالا، قصد دارد به کمک دوستان خود با رهبر این مسابقات دیدار کند.

پول شما زیاد نیست و باید توسط ماشینی که دوستان‎تان برای شما فراهم کردند با پیروزی در مسابقات و برنده شدن آن را ارتقاء دهید. قسمت داستانی بازی شما را وارد رقابت‎های با هیجان بالا خواهد کرد و در هر مسابقه با چالش‎های دشوار و رقیب‎های سخت‎تر روبرو می‎شوید. شکست در مسابقات به معنای خروج از آن‎ها است.

بدون شک نکته قوت بازی Need for Speed No Limits گرافیک متفاوت و بسیار حرفه‎ای آن است. الکترونیک آرتز در طراحی تمامی بخش‎های بازی از جمله جزئیات ماشین‎ها و محیط اطراف دقت بالایی داشته است.

گیم‎پلی بازی حرفه‎ای است و می‎توانید نمای دوربین را از جهات مختلف تغییر دهید. اگر هیجان سرعت دارید، می‎توانید حرکات نمایشی مانند دریفت زدن را انجام دهید و مهارت رانندگی خود را به رخ سایرین بکشید، یک مرتبه کافی است این بازی را تجربه کنید.

در این بازی می‎توانید گاراژ خود را با ماشین‎هایی از دنیای واقعی پر کنید که همیشه آرزوهای آن‎ها را داشتید. ماشین‎هایی از معروف‎ترین برندها مانند فراری، لامبورگینی، مک‎لارن و اسامی متعدد دیگر.

قابلیت دیگری که بازی در اختیار شما قرار می‎دهد امکان سفارشی‎سازی خودروها است و الکترونیک آرتز بیش از 2.5 میلیون ترکیب سفارشی در اختیار کاربر گذاشته است. پس از تزئین و ارتقاء ماشین مورد علاقه خود آن را به خیابان‎ها ببرید و با رقابت سپر به سپر با سایرین خودتان را ثابت کنید.

اگر میل به سرعت در شما شعله‎ور شده است، بازی Need for Speed No Limits تا مدت‎ها شما را درگیر می‎کند. این بازی بیش از هزار مسابقه چالش‎انگیز دارد و این تازه نقطه شروع است.

همچنین باید اشاره کنیم این بازی خرید درون اپلیکیشنی دارد که می‎توانید از بخش تنظیمات دستگاه‎تان آن را غیر فعال کنید.

توجه کنید برای این بازی به یک ارتباط اینترنت پرسرعت نیاز دارید.

خصوصیات بازی Need for Speed No Limits در یک نگاه:

 • برخورداری از گرافیک بالا با توجه به جزئیات تمامی قسمت‎های بازی
 • نورپردازی و جلوه‎های صوتی بسیار حرفه‎ای
 • مجموعه بسیار متنوعی از انواع ماشین‎های اسپرت و مسابقه‎ای
 • امکان ارتقاء و تیونینگ ماشین‎ها
 • امکان سفارشی‎سازی و طرح‎بندی ماشین‎ها
 • تنوع بالای مکان‎های مسابقه و نقشه‎های گوناگون
 • هوش مصنوعی قدرتمند بازی و رقبای ماهر
 • امکان انجام مسابقات آنلاین با سایر گیمرها در دنیا
 • جمع‎آوری خودروهای مختلف و باز کردن ماشین‎های بیشتر
 • استفاده از نیتروژن برای بالا بردن سرعت ماشین
 • هیجان سرعت بالا