این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


درباره جزیره قشم چه می دانید؟ آیا با جاذبه های تاریخی و گردشگری جزیره قشم آشنا هستید؟ جزیره قشم و زیبایی های بی نظیر آن زبانزد خاص و عام است. هر کس که به جزیره زیبای قشم سفر می کند در پی دیدن آثار تاریخی و قدیمی این جزیره تاریخی و زیباست، جزایر زیبا و سواحل بی بدلیل و آثار تاریخی که تعدادشان هم در قشم کم نیست. پیشنهاد می کنیم حتی برای یک بار سرویس رزرو هتل مستربلیط را امتحان کنید و سفر خاطره انگیز قشم خود را با رزرو به صرفه هتل ماندگار نمایید. اگر شما از علاقمندان سفر به جزیره قشم هستید تا پایان مقاله با مستر بلیط همراه باشید.

درباره جزیره قشم بیشتر بدانیم…

کم تر کسی در ایران و جهان وجود دارد که نام جزیره زیبای قشم و جاذبه های دیدنی آن را نشنیده باشد و به بازدید آن ها علاقه نداشته باشد. آثار تاریخی و اماکن گردشگری زیادی در این جزیره وجود دارند؛ به همین دلیل تعداد گردشگران و مسافران داخلی و خارجی آن نسبت به سایر جزیره های ایران بسیار زیاد است.

جزیره قشم بزرگ ترین جزیره ایران است که در زمان ساسانیان به این جزیره، جزیره ابرکان می گفتند که به معنی “جزیره بزرگ” بوده است و بعدها در دوران صفویان، نام آن به قشم تغییر پیدا کرده است. مساحت جزیره قشم 1491 کیلومتر مربع، حدودا 2.5 برابر مساحت بحرین است که عنوان دومین جزیره بزرگ خلیج فارس را به خودش اختصاص داده است.

جزیره قشم گرم ترین روزهایش را از اواسط تیر تا اواسط شهریور و خنک ترین روزهایش را از اوایل بهمن تا اوایل اسفند تجربه می کند. سردترین و گرم ترین دماهایی که تا به حال در جزیره قشم ثبت شده اند، به ترتیب 16 و 46 درجه سانتیگراد بوده اند.

مستربلیط؛ معتبرترین وبسایت رزرو هتل قشم

رزرو هتل قشم مستر بلیط

امروزه وبسایت های زیادی در حوزه گردشگری فعالیت می کنند؛ اما به خاطر داشته باشید که مقصود از سفر به جزیره قشم، لذت بردن از این جزیره زیباست بنابراین باید با آگاهی قبل از سفر به قشم اطلاعاتی کامل و جامع درباره هتل ها و نقاط گردشگری آن به دست آورید و با خیالی راحت و آسوده به این جزیره زیبا سفر نمایید.

جزیره قشم به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی و تفریحی فراوان میزبان بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است. مسافران برای این که در رزرو هتل قشم با مشکل مواجه نشوند، بهتر است با مراجعه به وبسایت مستربلیط تنوع هتل ها را بررسی نمایند تا بتوانند بهترین هتل را مطابق با هزینه و سلیقه خود انتخاب کنند، این موضوع باعث شده است افراد به راحتی آن چه را مد نظر دارند، مشاهده کنند و رزرو را انجام دهند.

رزرو آنلاین هتل مستربلیط در هر کجای دنیا، پرواز و هتل های داخلی و خارجی بسیاری را با قیمت مناسب ارائه می دهد و به همین علت باعث می شود آسایش را برای گردشگران فراهم نماید. مسافران با رزرو هتل قشم به قطب توریستی کشور سفر می کنند و می توانند با رزرو این هتل ها از جزایر اطراف نیز بازدید داشته باشند.

وبسایت رسمی مستر بلیط با ایجاد بستری امن در حوزه گردشگری برای تهیه بلیط هواپیما و رزرو هتل در همه نقاط نقاط کشور و ارائه پشتیبانی 24 ساعته به ایجاد سفری امن و خاطره انگیز برای همه مسافران عزیز می اندیشد. شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز می توانید با کارشناسان حرفه ای مستربلیط تماس حاصل نمایید و از تخفیف های ویژه مستربلیط استفاده نمایید.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.