بازی آقای گلوله (Mr Bullet – Spy Puzzles) بازی بسیار سرگرم‌کننده‌ای است که توسط استودیو آمریکایی Lion Studios تولید شده است؛ از ساخته‌های دیگر این استودیو می‌توان به Weave the line، Love Balls، Big Big Baller اشاره کرد که در سبک پازلی معروفیت بسیاری دارند و علاقه مندان زیادی را جذب محصولات خود کرده است.

بازی Mr Bullet را می توان در دسته بازی های پازلی قرار داد که در آن خلاقیت جالبی به کار برده شده است. شما در نقش یک مامور با ماموریت های خاصی روبه‌رو می شوید که باید با کمترین استفاده از گلوله های خود دشمنان خود را نابود کنید. شاید از اسم بازی در نگاه اول این برداشت شود که مثل خیلی از بازی های اسلحه ای دیگر سلاحی در اختیارتان می گذارند تا فقط پیش رفته و قتل عام کنید، اما همانطور که گفته شد آقای گلوله از دسته بازی های پازلی است و کار شما فقط قتل عام نیست بلکه باید جوری برنامه ریزی کنید که با کمترین میزان شلیک تمام دشمن‌هایی که در مرحله مورد نظر وجود دارد پاک سازی کنید.

دانلود بازی مستر بولت

روند بازی کاملا ساده و قابل فهم است گلوله های شما جوری تعبیه شده است که با هر سطحی که برخورد کند کمانه کرده و به طرفی می رود، به همین دلیل است که گفته شد با کمترین گلوله باید پاک سازی کنید شما باید به طریقی اولین گلوله خود را شلیک کنید که بعد از برخورد با سطوح مختلف دیگر به دشمنان باقی مانده اصابت کند به جز مراحلی که دیگر باید از چند گلوله استفاده کرد که آن مراحل هم کاملا مشخص است ولی اکثر مواقع همان استفاده از یک گلوله کافی است.

بازی Mr Bullet از مراحل گوناگون و کاراکتر های بسیاری ساخته شده است که شما با گذراندن ماموریت های خود و کسب امتیاز قابل قبول سطح های بعدی را برای خود باز می کنید و به جلو می روید. بخش اول بازی قسمت کلاسیک آن بوده که با گلوله سر و کار دارید بخش بعدی که در جلو تر برایتان باز می شود سلاح شما نارنجک بوده که تفاوت خاصی با قسمت کلاسیک ندارد روند بازی همان است فقط بجای گلوله از نارنجک استفاده می کنید.

با گذراندن مراحل مختلف و کسب پول و امتیاز می توانید به قسمت خرید بازی بروید و کاراکتر های دیگر را باز کنید یا قابلیت های دیگری را آپدیت کنید. قسمت جالب دیگری که طراحان درون بازی گذاشته اند بخش Mini Games است که سبک جالبی دارد که دیگر کار شما کشتن نیست و با چند بازی دیگر مواجه می شوید.

دانلود بازی مستر بولت

گیم پلی بازی ساده و تنها با یک انگشت می توانید بازی کنید و گرافیک آن زیبا و جذاب است که از رنگ بندی خاص و متناسب با بازی استفاده شده است که می توان گفت برای این سبک از گرافیک خوب و قابل قبولی برخوردار است.

با توجه به مطالب گفته شده می توان گفت بازی Mr Bullet ساعت ها می تواند شمارا جذب خود کند و اواقات سر گرم کننده ای را برایتان فراهم کند.