این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


گیفت کارت استیم گلوبال از بهترین گیفت کارت های بازار برای دسترسی به هزاران بازی ویدیویی آنلاین در پلتفرم استیم است. خرید و دریافت هزاران بازی پلتفرم استیم در کنار ذخیره سازی کلیه اطلاعات بازی در فضای ابری، از جمله ویژگی‌های گیفت کارت استیم گلوبال است.

گیفت کارت استیم گلوبال (STEAM GLOBAL GIFT CARD) یکی از بهترین گیفت کارت‌های استیم برای گیمرها بوده و تاریخ انقضا ندارد و هیچ کارمزدی ندارد. گیفت کارت استیم گلوبال یک گیفت کارت جهانی بوده و بدون در نظر گرفتن ریجن اکانت استیم خود، می توانید اکانت را شارژ کرده و برای خرید و دانلود بازی و دریافت جدیدترین آپدیت‌ها و بازگشایی add friend اکانت خود، از آن می‌توان استفاده کرد. خرید گیفت کارت استیم گلوبال بطور کلی در مبالغ 5 دلار، 10 دلار، 25 دلار و 50 دلار تا 100 دلار انجام می‌شود. 

در این مقاله، شما را با آن‌چه درباره گیفت کارت استیم والت گلوبال باید بدانید، آشنا می‌کنیم. 

انواع گیفت کارت استیم گلوبال

انواع گیفت کارت استیم

ویژگی‌ های گیفت کارت استیم گلوبال

گیفت کارت استیم گلوبال از بهترین گیفت کارت های بازار برای دسترسی به هزاران بازی ویدیویی آنلاین در پلتفرم استیم است. خرید و دریافت هزاران بازی پلتفرم استیم در کنار ذخیره سازی کلیه اطلاعات بازی در فضای ابری، از جمله ویژگی‌های گیفت کارت استیم گلوبال است. 

از مزایای گیفت کارت استیم گلوبال باید به دریافت جدید ترین آپدیت بازی‌ها به صورت اتوماتیک اشاره کرد که مزیت مهمی برای گیمرهای فعال در این پلتفرم بین المللی محبوب است. امکان برقراری تماس صوتی و تصویری حین بازی با کاربران مختلف در سراسر جهان، مزیت فوق‌العاده‌ای است که گیفت کارت استیم گلوبال در اختیار گیمرهای فعال این پلتفرم قرار می‌دهد. 

گیفت کارت استیم گلوبال با پلتفرم‌های پی سی، موبایل، تلویزیون و لینوکس نیز سازگار بوده و برای کلیه ریجن ها در سراسر جهان، به غیر از آمریکا، روسیه، آرژانتین، برزیل و ترکیه قابلیت استفاده دارد. 

7 نکته مهم درباره خرید گیفت کارت استیم گلوبال

مزایای خرید گیفت کارت استیم گلوبال
  1. گیفت کارت استیم گلوبال مثل گیفت کارت استیم، تاریخ انقضا نداشته و گزینه خوبی برای هدیه دادن به دوستان عاشق بازی‌های استیم است. 
  2. این گیفت کارت قابل عودت و تعویض نیست و امکان شارژ مجدد هم ندارد. برای استفاده از گیفت کارت استیم گلوبال بایستی به اکانت استیم خود رفته و نسبت به ردیم کد گیفت کارت استیم گلوبال اقدام کرده تا به برنامه‌های پولی این پلتفرم دسترسی داشته باشید. 
  3. فعال سازی استیم والت گلوبال نیاز به فیلترشکن با سرورهای متنوع است. خرید گیفت کارت استیم گلوبال 60 دلاری، از خرید 3 گیفت کارت استیم گلوبال 20 دلاری، ارزان‌تر خواهد بود و به این موضوع در زمان ثبت سفارش و خرید گیفت کارت استیم، توجه داشته باشید. 
  4. دقت کنید که بازی های استیم گیفت، هیچ تفاوتی با بازی های گلوبال ندارند و تنها، روش فعال کردن آن متفاوت است. حتی سرور های بازی هم تفاوتی ندارند.
  5. اصطلاح GLOBAL به معنی جهانی و به بازی هایی اطلاق می‌شود که در همه کشور ها قابل فعال سازی و  بازی کردن هست و دارای تمامی زبان ها بوده بدین صورت که بعد از فعال سازی شما قادر هستید زبان بازی خود را انتخاب کنید و بعد اقدام به نصب بازی کنید. محصولات گلوبال به صورت cd-key برای مشتری ارسال خواهند شد و فعال سازی توسط مشتری (در صورت نیاز توسط تیم پشتیبانی) انجام خواهد شد.
  6. بازی های استیم  گیفت به علت قیمت پایین تر از ریجن های مختلف (کشورهای مختلف) تهیه می‌شوند که برای اطلاع از قیمت بازی در ریجن‌های گوناگون به سایتSteamDB.info   مراجعه کنید. ریجن استیم هر 14 روز یک بار قابل تغییر است. 
  7. گیفت کارت های استیم گلوبال بر روی تمام اکانت های استیم به غیر از کشورهای آرژانتین، ترکیه، آذربایجان، روسیه، آمریکا و برزیل قابل استفاده است. لذا اگر ریجن اکانت استیم شما یکی از کشورهای فوق است، نسبت به تغییر ریجن اکانت استیم خود اقدام فرمایید. 

نحوه شارژ گیفت کارت استیم گلوبال

به منظور شارژ اکانت خود با استفاده از خرید گیفت کارت steam گلوبال، بایستی یک  حساب استیم بسازید. برای ساخت اکانت، وارد سایت STEAMPOWERED.com شوید. 

اگر قبلا اکانت ساختید، روی گزینه sign in کلیک کنید. 

روی نام اکانت خود کلیک کرده و سپس روی گزینه account details کلیک کنید. در منوی نمایش داده شده، بخش ADD FUNDS TO YOUR WALLET را انتخاب کنید. حال در صفحه ای که به نمایش در خواهد آمد، گزینه REDEEM STEAM WALLET CODE را انتخاب کرده و کد گیفت کارت استیم گلوبال را وارد کنید. آدرس را آمریکا انتخاب کنید. 

شارژ اکانت استیم

بعد از وارد کردن کد گیفت کارت استیم گلوبال، سیستم شما از درخواست می کند که اطلاعات آدرس را وارد کنید. آدرس را روی آمریکا ست کنید. از نمونه آدرس فیک آمریکا بدون مالیات با کد پستی، جهت تنظیم اطلاعات آدرس اکانت استیم خود استفاده کنید. فیک آدرس معتبر آمریکا برای شارژ اکانت استیم مورد نیاز است. 

نحوه شارژ گیفت کارت استیم گلوبال

همیشه بعد از شارژ اکانت استیم خود، میزان اعتبار اکانت را چک کنید. 

نکته پایانی

خرید گیفت کارت استیم گلوبال از موجو گیفت، هیچ کارمزدی نداشته و می‌توانید آن را با کمترین قیمت تهیه کنید. اگر قصد خرید گیفت کارت استیم ریجن های گوناگون یا گیفت کارت استیم گلوبال دارید، از خدمات موجو گیفت MojoGift.com با پشتیبانی 24 ساعته استفاده کرده و دسترسی آسان و ارزانی به هزاران بازی این پلتفرم محبوب گیمرهای ایران و جهان


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.