بازی Modern sniper یک بازی هیجان‌انگیز برای طرفداران بازی‌های اکشن است و به علت گرافیک بسیار زیبا و جذابیت منحصر به فردی که دارد طرفداران زیادی در بین بازی‌های اکشن پیدا کرده است.

سازنده این بازی جذاب یک کمپانی هنگ کنگی به نام Candy mobile است که در سال 2015 آن را منتشر کرد.

در این بازی شما نقش یک تک تیرانداز ویژه پلیس را در ماموریت‌های مختلف ایفا می‌کنید که هدف او نابودی باندهای تبهکاران در مکان‌ها و موقعیت‌های متفاوت است. همین تغییر موقعیت‌های بازی باعث می‌شود که بازیکنان فضای تکراری و خسته کننده‌ای نداشته باشند و از بازی نهایت لذت را ببرند.

همانطور که از اسم بازی مشخص است لازم است تبهکاران را هدف بگیرید، به آن‌ها شلیک کرده و به عنوان یک مامور پلیس تمام آن‌ها را نابود کنید. داستان بازی آنقدر هیجان‌انگیز و جالب است که ناخودآگاه شما را وارد دنیای تبهکاران می‌کند. اما باید در کمال خونسردی و آرامش و با دقت بالا تمام اعضای باند تبهکاران را یکی پس از دیگری از بین ببرید.

تصویر 1 بازی modern sniper

وظیفه شما در این بازی شناسایی مجرمان و شلیک به جنایتکاران در حین عملیات خطرناک است. بازی Modern sniper بسیار چالش برانگیز و حساس است و در 6 لوکیشن مختلف و بیش از ۵۰ مرحله انجام می‌شود. استراتژی برد در این بازی به هیچ عنوان سخت نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هدف گیری دقیق و سرعت عمل بالایی داشته باشید.

برای جلوگیری از باخت مراقب شلیک تبهکاران باشید تا قبل از این که به سمت شما تیراندازی کنند، آن‌ها را از بین ببرید و اجازه‌ی حرکت کردن به آن‌ها ندهید.

با کمی تیزهوشی و هدف‌گیری دقیق می‌توانید امتیاز بیشتری کسب کنید. توجه کنید که در بازی با کسب امتیاز بیشتر می‌توانید سلاح‌های بهتر و پیشرفته‌تر انتخاب کنید. نوع اسلحه انتخابی شما اهمیت زیادی دارد، چون برد شما را تضمین می‌کند.

روند بازی به این صورت است که در ابتدای هر مرحله روی ارتفاع بلندی قرار می‌گیرید تا فضای مقابلتان به خوبی قابل هدف گیری باشد و بهتر به اطراف دید داشته باشید.

تصویر 2 بازی modern sniper

در ابتدای این بازی تک تیرانداز لرزش دست زیادی دارد که قدرت پایین تیراندازی او را نشان می‌دهد. نگران این موضوع نباشید، چون با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف بازی و جمع کردن امتیازهایی که پس از هر پیروزی به دست می‌آورید قادر خواهید بود قابلیت‌های تیر‌اندازی خود را افزایش دهید و یک تک تیرانداز حرفه‌ای شوید.

البته در هر مرحله به همان اندازه که قدرت‌تان بیشتر می‌شود، قدرت و امکانات حریفان هم بالا می‌رود و شکست دادن آن‌ها کاری به مراتب سخت تر خواهد بود. به همین دلیل در هر مرحله امکانات ویژه‌ای در اختیارتان قرار می‌گیرد تا سلاح قوی‌تر داشته باشید.

در پایان اگر می‌خواهید دقت و تمرکز خود را محک بزنید و یک بازی مهیج اکشن را تجربه کنید، این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خصوصیات بازی Modern sniper در یک نگاه:

  • مراحل متنوع و هیجان انگیز
  • گرافیک سه بعدی عالی و جذابیت بصری
  • ۷ اسلحه در سطح‌های مختلف معمولی تا پیشرفته
  • نقشه‌های متنوع و تغییر موقعیت با مکان‌های جالب و دیدنی