بالاخره انتظارها به پایان رسید.درست در ماه اکتبر سال گذشته بود که Gameloft اعلام کرد نسخه جدیدی از بازی مدرن کامبت در راه است. سپس آن را به صورت محدود در بعضی منطقه ها منتشر کرد.

Modern Combat Versus

همانطور که به یاد دارید، نسخه قبلی این بازی  چندی پیش به عنوان یکی از پرگرافیک ترین بازی های موبایلی توسط بازیاتو انتخاب شده بود.

بعد از شنیدن خبر عرضه جهانی این بازی، حال باید فقط باید تفنگ ها را پر کرد و منتظر ماند.این ششمین نسخه از سری بازی های مدرن کامبت است که Modern Combat Versus نام گرفته است.از جمله مهم ترین تغییر این بازی در نسخه جدید می توان به طور کامل آنلاین بودن و چند نفره بودن را اشاره کرد.

مدرن کمبت 6

به گفته تیم سازنده، طبق اخرین بررسی ها کسانی که بخش چند نفره ی این بازی را انجام دادند به مراتب بیشتر از کسانی بودند که در بخش های تک نفره شرکت می کردند.به همین خاطر تصمیم گرفتند تا همه ی امکانات خود را برای ساخت بهترین بازی تیراندازی چند نفره آنلاین به کار گیرند.

اما به نظر شما این تغییر چه قدر مثبت خواهد بود؟

اگر از طرفداران بازی های چند نفره آنلاین هستید باید بگوییم این بازی می تواند با الهام از پیشینه ی خود، یک تجربه بی نظیر را در اختیار شما قرار دهد.همه چیز امیدوار کننده است.با این کار گیم لافت وارد یک رقابت جدیدی خواهد شد و آنها امیدوارند نظر گیمر ها را به خود جلب کنند.این بازی هم چنین به صورت رایگان ارائه می شود و این یک نکته بسیار مهم است و اگر این ویژگی را در کنار آنلاین بودن و چند نفره بودن این بازی بگذاریم، بیش از پیش بازی کردن جذاب می شود.

همانند نسخه های قبلی،تمرکز خوبی بر شخصیت ها و مبارزات در کلاسهای مختلف شده است تا بتواند بار دیگر موفقیت های نسخه های قبلی را تکرار کند.در نهایت اگر شما هم طرفدار این سبک از بازی ها هستید، نظرات خود را با ما درمیان بگذارید و منتظر بررسی این بازی بزودی از رسانه بازیاتو باشید.

بخشی از گیم پلی بازی:

[دانلود فایل apk]  ،  [دانلود دیتا با لینک کمکی]