این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای سرگرم شدن با بازی های دیجیتالی می باشد. این سرگرمی محدود به سن خاصی نیست بخصوص اینکه سنین بالاتر از 30 سال در طول سال بیشتر مشغول به کسب و کار می باشند در این دوره فرصت بیشتری برای سرگرم شدن با بازی های اندرویدی دارند . در این مقاله به معرفی سه سبک از بازی های مختلفی خواهیم پرداخت که می توانند ساعت ها شما را سرگرم کنند . با ما همراه باشید …

بازی های ایرانی اندروید :

گسترش استفاده از گوشی های همراه در داخل کشور سبب ورود تکنولوژی های ساخت اپلیکیشن های اندروید به داخل کشور شد که همین امر بر گسترش ساخت بازی های اندرویدی ایرانی تاثیر بسیاری گذاشت.

تولید کننده های ایرانی با توجه به اینکه ذائقه ی کاربر ایرانی را می شناسند ، بازی های جذابی تولید کردند که در مدت زمانی بسیار کوتاه به محبوبیت های بالایی رسیدند. از جمله این بازی ها می توان به بازی های پازلی اشاره کرد همچون آمیرزا ، باقلوا و … .

کاربران با دانلود بازی ایرانی اندروید بخصوص بازی های معمایی می توانند علاوه بر سرگرم شدن ، سطح اطلاعات عمومی خود را نیز افزایش دهند. در بین بازی های ایرانی علاوه بر بازی های معمایی بازی های ماشین سواری که داخل آنها اتومبیل های ایرانی نیز بکار رفته اند بسیار محبوب شده اند.

از جمله این بازی ها می توان به کلاچ اندروید ، بازی ماشین اسپرت و … اشاره کرد که فقط در فروشگاه های اندرویدی ایرانی بیش از چندین میلیون بار دانلود شده اند.

بازی های اکشن :

از بازی های معمایی و ایرانی که خارج شویم وارد دنیای بازی های اکشن می شویم . دنیایی که بخصوص در 3 4 سال اخیر توسعه ی بسیاری پیدا کرده است و طیف بسیار گسترده ای از بازی خورها را به خود جذب کرده . بازی های اکشن در این نوشتار منظور تمامی بازی های اول شخص مبارزه ای ، سوم شخص مبارزه ای ، بازی های بتل رویال و … می باشند .

بازی هایی همچون کالاف دیوتی موبایل در مدتی پیش از همه گیری کرونا برای گوشی های موبایلی عرضه شد، در مدتی بسیار کوتاه به محبوبیت های بسیاری رسیدند و افزایش روز افزون محبوبیت این نوع از بازی ها سبب افزایش خلاقیت تولید کنندگان در اضافه کردن المان های جدید در فصل های جدید این بازی ها شد .

بازی اکشن دیگری که آن نیز از سری بازی های بتل رویال می باشد ، بازی فری فایر می باشد که در سال اخیر رکورد دانلود در بازی های بتل رویال موبایل را شکست و بیش از 1 میلیارد بار فقط در فروشگاه گوگل پلی استور دانلود شد که نشان از محبوبیت بسیار بالای این سبک از بازی ها می باشد .

میتوان با اطمینان گفت که اگر علاقه مند به بازی های اکشن می باشید، دانلود بازی اکشن اندروید بخصوص سری بازی های بتل رویال می تواند ساعات سرگرم کننده ای را در عید نوروز برای شما رقم بزند .

بازی های ماشین سواری :

بازی های ماشین سواری و موتورسواری از دیگر بازی های محبوبی می باشند که پیش نهاد میشود اقدام به دانلود آنها کنید.

بازی های ماشین سواری در دو دسته بازی های مسابقه ای و بازی های شبیه سازی دسته بندی میشوند. یک سری از بازی ها علاوه بر اینکه امکان مسابقه به شما میدهند امکان گشت و گذار به صورت آزاد را نیز در اختیار شما قرار میدهند که سبب جذابتر شدن بازی ها می شوند.

از جمله معروف ترین بازی های ماشین سواری اندروید می توان به سری بازی های آسفالت اشاره کرد که علاوه بر امکان انجام مسابقات ماشین سواری ، مسابقات موتور سواری را نیز شامل می شوند که از جذابیت بسیار زیادی برخوردارند.

همانطور که در ابتدای نوشته نیز اشاره کردیم بازی های ایرانی ماشین سواری نیز در سالهای اخیر طرفداران بسیاری به خود جذب کرده اند که از آنجمله میتوان به بازی جذاب کلاچ اشاره کرد. این بازی به نوعی در دسته ی بازی هایی می باشد که هم امکان انجام مسابقه را فراهم میکند و هم امکان گردش آزاد در شهر را مهیا می سازد . طراحی مناسب ، وجود ماشین های ایرانی ، اشنایی با علائم رانندگی و … سبب شده است که این بازی به محبوبیتی روز افزون دست یابد و توسعه ی دهندگان آن نیز با شناخت این امر در نسخه های مختلف، قابلیت های جدیدی به بازی اضافه میکنند.

بازی های پازلی :

بازی های پازلی شامل تمامی بازی های خانه سازی و بازی هایی می باشند که شما با پرکردن جاهای خالی مراحل آن را تکمیل میکنید. چنین مواردی در بازی های ایرانی بیش تر دیده میشود ، هر چند در برخی از بازی های خارجی همچون quizup نیز به گونه ای از سبک بازی های پازلی استفاده شده است که این سبک از بازی ها به صورت مستقیمی بر اطلاعات عمومی شما تاثیر گذار خواهد بود.

دانلود بازی پازل اندروید به گونه ای می باشد که هر سنی را میتواند راضی نگهدارد و ساعت‌ها و روزها به خود سرگرم کند.

نتیجه گیری :

در این مقاله به صورت موردی به بررسی چند سبک از بازی های مختلفی که میتوانید در تعطیلات عید با آنها سرگرم شوید پرداختیم و در هر سبکی نمونه هایی از بازی های معروف را معرفی کردیم. گستردگی و محبوبیت بالای بازی های اندرویدی به گونه ای می باشد که می تواند تمامی گرایش ها را با هر سنی راضی کند و از این رو می توانید هر سبک از بازی که به آن علاقه دارید را به راحتی پیدا کرده و بازی کنید .


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.