این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


افراد زیادی با دیدن تابلوهای حراجی و تخفیفات ویژه فروشگاه‌ها، تشویق می شوند که نگاهی به داخل فروشگاه بیاندازند. شاید شما هم از این گونه افراد باشید و تخفیفات بالا شما را وسوسه به خرید می‌کند. آیا تا به حال در بلک فرایدی محصولی را سفارش داده‌اید؟ افراد زیادی در ایران از بلک فرایدی و تخفیفات آن اطلاع ندارند. با شناخت فروشگاه‌هایی که در بلک فرایدی شرکت می‌کنند، می توانید از آف‌های بالا استفاده کنید. یکی از جاذبه های این تخفیف­ها، خرید بازی در بلک فرایدی است که به راحتی با استفاده از گیفت کارت پلی استیشن با قیمت­های عالی، قابل تهیه است.

بلک فرایدی چیست؟

قبل از اینکه به نحوه تهیه بازی در پلی استیشن اشاره کنیم، بهتر است با رویداد بلک فرایدی آشنا شوید. معنای لغوی آن جمعه سیاه است که کمتر کسی از این واژه فکر مثبتی می‌تواند داشته باشد. به نظر شما چرا به این جمعه، صفت سیاه داده شده است؟ از سال 1952 یک روز پس از روز شکرگزاری یعنی آخرین جمعه ماه نوامبر در ایالت متحده آمریکا رویداد مهمی برگزار می‌شود.

در این جمعه اکثر فروشگاه‌ها محصولات خود را با تخفیف‌های باورنکردنی عرضه می‌کنند و همین مسئله باعث می‌شود تا سیل عظیمی از مردم برای خرید بیرون بیایند. این سنت دیرینه آمریکایی به اکثر کشورها نیز منتقل شد و اکنون در کشورهای اروپایی، آسیایی و … فروش فوق‌العاده بلک فرایدی انجام می‌شود. در ایران هم همین بلک فرایدی در قالب فروش ویژه یلدا چند سالی است برپا می‌شود که افراد زیادی را به خود جذب کرده است که خرید بازی را نیز شامل می شود.

چرا این جمعه سیاه خوانده می‌شود؟

از نظر تاریخی اگر ریشه Black Friday را بخواهیم بیابیم، اولین بار در مطبوعات آمریکا پس از اینکه دو نفر بازار طلا را به هم زدند و باعث از هم پاشیدن زندگی افرادی زیادی شدند، از جمعه سیاه استفاده شد. این رسوایی در تاریخ بازار طلای آمریکا ثبت شد اما این اتفاق دلیل اصلی تخفیف‌ها نیست.

در سال 1951 کارگران در آخرین جمعه ماه نوامبر به صورت غیر موجه بر سر کارشان حاضر نمی‌شدند و این تعطیلی تقریبا 4 روز طول می‌کشید. با این کار هیچ تولیدی در اکثر کارخانه‌ها وجود نداشت و جمعه سیاه برای کارخانه‌ها بود.

دلیل دیگری که می‌توان آن را نیز در این امر دخیل دانست این موضوع است که حسابداران از جوهر قرمز برای زیان و از جوهر سیاه برای سود استفاده می‌کردند. در روز پس از روز شکرگذاری، همیشه رنگ حسابشان سیاه بود و همین مسئله باعث شد تا جمعه سیاه با تمام مزایایش برای فروشندگان و خریداران جاویدان بماند.

خرید کنسول بازی در بلک فرایدی

در دنیای امروز گیمر بودن خودش یک حرفه جذاب و البته بسیار دشوار است که هر کسی نمی‌تواند به صورت تخصصی این کار را انجام دهد. باید قبول کنیم که گیم به دنیای افراد زیادی گره خورده و لازم است برای مدیریت انجام بازی تدابیری اندیشید. یکی از محبوب‌ترین کنسول‌ها محصول شرکت سونی است که همه با نام پلی استیشن آن را می‌شناسند.

یکی از برندهایی که در بلک فرایدی همیشه تخفیف­های بی­نظیر را برای مخاطبان خود در نظر می گیرد، برند سونی است. حال این سوال برای شما پیش می آید که چگونه در پلی استیشن بازی بخریم ؟ اگر از گیفت کارت پلی استیشن برای خرید بهره می‌برید، فرصت نابی برایتان فراهم شده تا با تخفیف‌های باورنکردنی این محصولات را تهیه کنید. با خرید انواع بازی‌ها در بلک فرایدی می‌توانید بازی های مورد علاقه خود را با تخفیف های باور نکردنی خرید کنید.

گیفت کارت پلی استیشن

روش‌های گوناگونی برای تهیه بازی‌های مختلف ps5 یا پی‌اس4 وجود دارد که باید با کسب اطلاعات بیشتر بهترین راهکار را برای این کار در نظر گرفت. برای کاربران داخل ایران به دلیل تحریم های بین المللی گیفت کارت بهرین روش برای خرید بازی ها به شمار می رود.

در ارائه خدمات، اغلب از دو روش پرداخت استفاده می‌شود. روش اول پرداخت بعد از دریافت خدمات است که این مورد در پلی استیشن وجود ندارد. روش دوم پرداخت قبل از استفاده است که شارژ تلفن‌های همراه از این قبیل هستند. برای استفاده از خدمات پلی استیشن نیز باید از روش دوم استفاده کرد.

چرا باید از گیفت کارت استفاده کرد؟

گیمرهای زیادی در سراسر دنیا با محدودیت‌هایی روبرو هستند که کار خرید بازی را کمی ناهموار می‌کند. این محدودیت‌ها ممکن است از تحریم‌ها ناشی شود و یا امکانات لازم برای استفاده از دستگاه فراهم نباشد. شرکت سونی برای جلوگیری از این مشکل یک طرح فوق‌العاده ریخت و همه گیمرها را آسوده کرد.

با گیفت کارت، دیگر هیچ مانعی برای بهره‌مندی از امکانات ps4 یا پی‌اس5 وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید که در برخی کشورها، گیمرها را ملزم به پرداخت مالیات هنگام خرید گیم‌های مختلف می‌کنند. با گیفت کارت psn دیگر خبری از پرداخت مالیات و تحریم نیست و می توانید هر گیمی را که دوست دارید به ساده‌ترین روش خریده و لحظات شاد و مهیجی را در کنار خانواده بگذرانید.

آیا بازی‌های مهیج در لیست بلک فرایدی قرار دارند؟

برخی افراد گمان می‌کنند که در بلک فرایدی تنها محصولات کم طرفدار تخفیف می‌خورند. این باور شما کاملا غلط است و اکثر برندهای مطرح، بهترین محصولات خود را با تخفیف‌های بالای 60 درصد به فروش می‌گذارند. برای خرید بازی نیز قرار نیست راه درازی را طی کنید. اینجا لیست اکثر محصولاتی که سونی با تخفیف‌های عالی لیست کرده، خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

با ورود به سایت پلی استیشن با بنر بزرگی با متن PlayStation Black Friday 2022 مواجه می‌شوید و تخفیف‌های بازی‌ها را ملاحظه می‌کنید. متاسفانه کاربران ایرانی قادر به خرید مستقیم از خود سایت پلی استیشن نیستند و باید دست به دامن واسطه‌ها شوند. سایت‌های معتبر زیادی در این زمینه فعالیت دارند که موبوگیفت یکی از بهترین مراجع برای خرید گیفت کارت ps5 یا گیفت کارت ps4 است که این راه را برای شما ساده کرده است.

لیست بازی‌ها و تخفیف‌های بلک فرایدی پلی استیشن

حال نوبت به آن رسید که بدانید کدام بازی‌ها تخفیف خورده‌اند که با توجه به اینکه تعدادشان زیاد است، تنها به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم. یکی از محبوب‌ترین گیم‌های این کنسول NBA 2K23 است که قیمت اصلی آن 69.99 دلار است؛ این محصول با تخفیف عالی به قیمت 34.99 دلار در جمعه سیاه به فروش می‌رسد.

دوستداران فوتبال در تمام نقاط دنیا خیلی زیاد است و FIFA 23 با جذابیتش طرفداران زیادی به خود جلب کرده که قیمت اصلی آن 59.99 دلار  بوده که با تخفیف بلک فرایدی 23.99 دلار عرضه می‌شود. قیمت بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales 49.99 دلار است که با تخفیف ویژه 19.99 دلار می‌توان آن را تهیه کرد. بقیه بازی‌های مهیج پلی استیشن نیز با تخفیف‌های عالی عرضه شده که با مطالعه سایت می‌توانید از قیمت همه بازی‌ها مطلع شده و برای خرید بازی اقدام کنید.

مرجع معتبر برای خرید بازی

یکی از مهم‌ترین پارامترهای خرید، یافتن مرجع معتبر است که در خرید‌های آنلاین این مورد دو چندان حائز اهمیت می‌شود. شاید در دور و اطراف شما کسانی باشند که از تله‌های گروه‌های مختلف در خریدهای آنلاین برایتان صحبت کرده‌اند. برای اینکه شما گرفتار چنین مسیری نشوید، بهتر است در همان ابتدا مرجعی مطمئن و باسابقه پیدا کنید.

جمع بندی

یکی از محبوب‌ترین کنسول‌های بازی در کل دنیا پلی استیشن است. افراد زیادی با ورژن‌های مختلف این کنسول خاطرات شیرینی را در ذهن دارند. این روزها خرید بازی در ps5 کمی دشوار شده و محدودیت‌هایی وجود دارد. در داخل کشور مراجع معتبری مانند موبوگیفت این مشکلات را برای کاربران کنار زده و با عرضه گیفت کارت پلی استیشن توانسته طرفداران زیادی به خود جذب کند.

برای خرید گیم‌های مختلف در طرح ویژه بلک فرایدی می‌توانید از کارشناسان موبوگیفت کمک بگیرید. تخفیف‌های بیش از 60 درصد هر فرد را وسوسه می‌کند تا گیم‌های مختلفی را تهیه کند. در بلک فرایدی خریدهای موفقی داشته باشید. این مرکز معتبر، با ارائه مشاوره رایگان سعی دارد تا ایرانیان نیز به نحو احسن از امکانات این کنسول بهره لازم را ببرند.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.