سوپرماریو، لوله‌کشی که دنیای بازی‌های ویدیویی دگرگون کرد و نینتندویی که این دنیارا زیباتر و سرگرم‌کننده تر کرده این بار با بازی کارتینگ Mario Kart Tour به دنیای بازی‌های موبایلی بازگشته‌اند.

بازی جدید نینتندو ممکن است شما را به یاد بازی نوستالژی Shrek Karting HD بیاندازد که توانست بر روی سیستم عامل سیمبین طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند.

بازی ماریو کارت تور برای موبایل

در بازی Mario Kart Tour، شما با کنترل کاراکتر‌های متعدد ماریویی می‌توانید در پیست‌های مختلف مسابقه دهید و با استفاده از قابلیت‌های خاص هر شخصیت به پیروزی نزدیک شوید.

با کسب هر پیروزی و استفاده درست از هر جایزه می‌توانید ظاهر کاراکترهایی که در اختیار دارید را بهبود ببخشید و ماشین خود را بروز کنید.

بازی جدید ماریو گرافیک خوب و گیم پلی روانی دارد و همین عناصر باعث محبوبیت سریع این بازی شده است.

انتظار می‌رود بازی موبایلی جدید نینتندو (Nintendo) بتواند موفقیت‌های “سوپر ماریو ران” و “دکتر ماریو” را نیز بهبود ببخشد و انتقادات موجود را کاهش دهد.

البته نینتندو هم چنان سیاست وابستگی پرداخت درون برنامه‌ای در موبایل را حفظ کرده و برای مثال شما برای دسترسی ماهیانه به قابلیت و ویژگی‌های ظاهری خاص در بازی می‌توانید 5 دلار پرداخت کنید و در بین دوستانتان خاص به نظر برسید.