بازی Magic Jigsaw Puzzles یک بازی پازل است که توسط شرکت آمریکایی ZiMAD منتشر شده است. شرکت ZiMAD بازی‌های دیگری نیز در همین سبک توسعه داده است ولی این بازی با سایر عناوین این کمپانی تفاوت‌هایی دارد. این بازی برای تمام رده‌های سنی مناسب است و چه پسر باشید چه دختر و چه بزرگسال باشید و چه کم سن و سال، می‌توانید از این بازی لذت ببرید.

این بازی 87 مگابایتی تا به این لحظه بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران اندروید، از طریق پلی استور روی گوشی‌های موبایل نصب شده است. این عنوان بیش از 250 هزار تصویر HD دارد دارد که برای پازل از آن‌ها استفاده می‌شود. با انجام این پازل‌های می‌توانید آرامش و آسودگی را احساس کنید. علاوه بر این عکس‌ها، تصاویر بیشتری نیز از طریق National Geographic و Sony Pictures قابل دریافت هستند. از دیگر امکانات این بازی می‌توان به قابلیت ساخت پازل از روی یک تصویر شخصی اشاره کرد. پس کافی است یک آهنگ پخش کنید و با خیال راحت به حل پازل بپردازید.

سازندگان قسمتی برای خرید درون برنامه‌ای در این بازی تدارک دیده‌اند که با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه می‌توانید از تصاویر بسیار زیاد دیگری که به بازی اضافه می‌شوند استفاده کنید. دسته‌بندی تصاویر در این بازی تنوع فراوان دارد از تصاویر حیوانات گرفته تا تصاویر سازه‌ها و …

بازی Magic Jigsaw Puzzles شش درجه‌ی سختی دارد که هر کدام می‌توانند تعداد قطعات پازل را کم یا زیاد کنند. هرچند اگر سطح دشوار آن را نیز انتخاب کنید می‌توانید از خود بازی برای حل پازل کمک بگیرید. به‌عنوان مثال بازی می‌تواند تصویر کامل پازل را به صورت پیش‌نمایش و با حالتی محو به شما نمایش دهد تا کار راحت‌تری برای جور کردن قطعات داشته باشید. شرکت ZiMAD این بازی را روی اندروید و آی او اس منتشر کرده است. بازی به‌دلیل رایگان بودن ممکن است گاهی دارای تبلیغات باشد ولی با پرداخت هزینه درون برنامه‌ای می‌توانید بازی را بدون هیچ‌گونه تبلیغاتی تجربه کنید.

ویژگی‌های بازی:

یکی از برترین بازی‌های پازلی برای بزرگسالان و پسران و دختران کوچک

بسته‌های پازل هر روز و در کل 365 روز سال اضافی شده و بیشتر و بیشتر می‌شوند. تصاویری شامل حیوانات، حیات وحش، شهرها، جنگل‌ها، پرندگان، تصاویر هنری و …

با این بازی می‌توانید به بزرگترین اجتماع پازل دوستان در سراسر دنیا ملحق شوید. می‌توانید از یک عکس شخصی خود یک پازل درست کنید و با دوستانتان و جامعه مجازی  Magic Jigsaw به اشتراک بگذارید.

کنترل و ابزار راحت و کاربر پسند

دارای 6 درجه سختی که تا قادر است یک تصویر را به پازلی با 1200 قطعه تبدیل کند. می‌توانید از سطح ساده شروع کنید و تا سطحی پیشروی کنید که احتمال انجام شدنش نزدیک به غیرممکن است

برای داشتن احساس آرامش می‌توانید از آمازون موزیک استفاده کنید که با این بازی کاملا سازگار است

یک بازی فکری عالی با دادن احساس آرامش فوق‌العاده

پیش نمایش پازل برای کمک به شما در حل آن

حالت چرخش قطعات پازل برای چالش بیشتر

می‌توانید در مسابقات و بازی‌های هفتگی شرکت کرده و با دوستان خود رقابت کنید

بازی‌های پازل یکی از بهترین بازی‌های فکری هستند. اگر بخواهید برای مدتی تفکرات و ناراحتی‌های خود را کنار گذاشته و استراحت کنید، می‌توانید از بازی Magic Jigsaw Puzzle از شرکت ZiMAD استفاده کنید.