این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


طراحی سایت فروشگاهی با منظور معرفی و فروش آنلاین محصولات طراحی شده و در اختیار مخاطبین قرار گرفته می شود. در این مقاله قصد داریم به جنبه های فنی طراحی سایت بپردازیم و اینکه چه راهکارهایی را می توان برای توسعه و رشد وب سایت در نظر گرفت. اصول و فنون مرتبط با طراحی فروشگاه اینترنتی سئو محور چیست و باید چه کارهایی انجام داد. انجام سئو بر اساس یک تکنیک و الگوریتم های مطرح شده از سوی موتور جستجوگر گوگل صورت می گیرد و شرکت های معتبر طراحی سایت، با رعایت این تکنیک ها، اقدام به طراحی سایت سئو بیس می زنند.

طراحی سایت مبنا با مدیریت مجرب و استفاده از کادر تیمی متخصص در حوزه های برنامه نویسی، طراحی گرافیکی سایت و محتوا نویسی سئو محور توانسته پروژه های متعددی را در حوزۀ طراحی فروشگاه اینترنتی و شرکتی راه اندازی نماید و همچنان پشتیبانی وب سایت ها را از نظر سئو پیگیری می کند. در ادامۀ مقاله به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

تکنیک های طراحی سایت فروشگاهی سئو محور

طراحی سایت فروشگاهی سئو محور ارتباط مستقیم با نحوۀ شروع طراحی سایت خواهد داشت. اصول سئو از همان ابتدای کد نویسی برنامه تا انتها، که مرتبط با انتخاب منو و محتوا نویسی می شود، باید رعایت شود. با توجه به گستردگی مبحث سئو، می توان گفت که افراد فنی و سئوکار حرفه ای قادر به اجرای تمام این موارد به صورت منطقی و اصولی در هر مرحله ای از طراحی سایت فروشگاهی می باشند. سئو موجب بهتر دیده شدن وب سایت شما می شود و با گذشت زمان می تواند تأثیرات بسزایی در افزایش حجم فروش مشاغل داشته باشد. لازم به ذکر است که از سئو با عنوان بازاریابی دیجیتالی و مجازی یاد می شود.

روش آسانی که از همان ابتدا در رابطه با تکنیک سئو می توان در وب سایت رعایت نمود، انتخاب کلمات کلیدی مناسب و تولید محتوای بدون کپی بر مبنای کلمات کلیدی اشاره نمود. امروزه کاربرد گستردۀ وب سایت را می توان مشاهده نمود. چرا که با گسترش فضای اینترنت، خیلی از افراد تمایل به خرید و سفارش محصولات خود به صورت غیر حضوری دارند و یا اینکه در ابتدا، در فضای اینترنت به دنبال بهترین فروشگاه و شرکت هستند و سپس به صورت حضوری مراجعه می کنند. توجه به این موضوعات مهم موجب شده تا مشاغل مختلف نسبت  به طراحی سایت فروشگاهی جدی باشند و بتوانند با راه اندازی فروشگاه اینترنتی، مشتریان زیادی را به سمت و سوی کسب و کار خود سوق دهند. گروه مشاوران متخصص طراحی سایت مبنا بهتر می توانند، شما را راهنمایی کنند، که بتوانید از همان ابتدای سفارش طراحی سایت، نگاه ویژه به مبحث سئو محور بودن سایت داشته باشید.

ویژگی های طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و کاربر پسند به وب سایت هایی گفته می شود که مخاطب دسترسی راحتی به کلیۀ اطلاعات درون وب سایت داشته باشد. همچنین طراحی سایت حرفه ای و کاربردی باید به نحوی باشد که عملکرد آن، تأثیر مثبت بر کسب و کار شما داشته باشد و بتوانید با گذشت زمان و صرف هزینه، درآمد از سایت کسب نمائید.

طراحی سایت واکنش گرا

در نظر داشته باشید که از همان ابتدای سفارش طراحی سایت فروشگاهی، سایت ریسپانسیو باشد. در واقع امکان نمایش کامل وب سایت در داخل موبایل هوشمند و تبلت به راحتی صورت گیرد. در واقع خیلی از افراد به واسطۀ گوشی وارد فضای مجازی می شوند و ضرورت دارد که نسبت به قالب وب سایت با سایز قالب موبایل سازگاری داشته باشد.

طراحی اصولی وب سایت فروشگاه اینترنتی

به طور کلی اصولی بودن ساختار سایت باید از همان ابتدای طراحی فروشگاه اینترنتی مورد توجه قرار گرفته شود چون مبنای سئو و اصول مرتبط با سئو سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و موجب بهتر دیده شدن سایت خواهد شد. . توجه به این مطالب مهم برای گسترش کسب و کار ضرورت دارد و از همان ابتدا باید گام های طراحی سایت با رعایت استانداردها اجرا شود. طراحی سایت مبنا نیز با رعایت نکات زیر، همواره در تلاش است که بتواند به صورت تکنیکی و رعایت سئو از ابتدای طراحی سایت، امکان دسترسی به سایت شما را راحت تر نماید.

  • در نظر گرفتن سرعت سایت نیز به نوبۀ خود تأثیر مستقیم بر جذب مخاطب خواهد داشت. به عبارتی انتخاب تصاویر با کیفیت و حجم پایین یکی از موارد مهمی هستند که هنگام طراحی سایت باید مد نظر قرار گرفته شود و سرعت لود پایین صفحات وب سایت می تواند موجب فراری مخاطب شود.
  • سازگاری سایت با کلیۀ محیط های مرورگر رایج در سطح جهان، یکی دیگر از موارد مهم و کلیدی است که جزء اصول طراحی سایت استاندارد باید در نظر گرفته می شود.
  • در نظر گرفتن تعادل در تولید محتوای صفحات از دیگر موارد مهم محسوب می شود. در این صورت انتخاب کلمات کلیدی و کاربرد آنها در متون سایت از اهمیت بالایی برخوردار است چون دسترسی به لینک وب سایت، از طریق محتوای اصولی سایت صورت می گیرد.
  • دسته بندی اصولی موضوعات سایت به صورت منو و زیر دسته از دیگر موارد مهمی هستند که نقش بسزایی بر روی اصول سئو سایت فروشگاهی و شرکتی خواهد داشت.
  • توجه به نگارش متون و استفادۀ بجا و مناسب از کلمات کلیدی و مشتقات آن در متن ضرورت دارد. در نتیجه هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی باید متناسب با دسته بندی های محصولات، تولید محتوای بدون کپی انجام گیرد.
  • حفظ سادگی در طراحی سایت و نحوۀ ارتباط با کاربر از دیگر موارد مهمی است که نقش قابل توجهی بر روی جذب مخاطب خواهد داشت. چرا که سایت های گُنگ و پیچیده مخاطب را درگیر می کند و باعث سر درگمی کاربر می شود. بدین وسیله فرد تمایلی به حضور داشتن نخواهد داشت.
  • باید توجه داشته که سایت طراحی شده باید ثبات داشته باشید. به عبارتی ثبات در طراحی گرافیکی، انتخاب بنر، تصاویر و نحوۀ چیدمان منتون و موضوعات در صفحۀ نخست باید رعایت شود چون عامل مهمی برای جذب مخاطب خواهد بود.
  • بهینه سازی سایت و رعایت اصول سئو از فاکتورهای مهم برای جذب کاربر محسوب می شود. در واقع رعایت اصول سئو هنگام طراحی سایت، موجب افزایش رتبه وب سایت توسط موتورهای جستجوگر چون گوگل و غیره می شود. البته دارای یک سری اصول تکنیکی است که به عنوان خدمات سئو و بهینه سازی توسط افراد مجرب و متخصص اجرا و پیگیری می شود.
  • انتخاب لینک سازی داخلی و خارجی مناسب نیز از دیگر موارد مهم و کلیدی است که نقش مهمی بر روی دسترسی به قسمت های مختلف سایت خواهد داشت. البته باید توجه داشته که در رابطه با انتخاب لینک در داخل صفحات نباید زیاده روی کرد.

به طور کلی طراحی سایت مبنا با رعایت کلیۀ مفادی که بدان اشاره نمودیم، تلاش می کند که طراحی سایت فروشگاهی سئو محور را از ابتدا برنامه نویسی کند و به دنبال آن با تولید محتوای مفید و ثبت رپرتاژ بتواند رتبۀ سایت را بین رقبای تجاری خود ارتقاء ببخشد.

ثبت ریپورتاژ برای ارتقاء سایت فروشگاهی

همانطور که گفته شد، ثبت ریپورتاژ یکی دیگر از روش های مثبت در زمینۀ سئو سایت می باشد. به صورت کاملاً اصولی تولید محتوا، متناسب با کلمات کلیدی محصول و خدمات شما تهیه می شود و سپس در داخل سایت های خبری و آگهی معتبر، به صورت دائم ثبت می شود. بدین ترتیب عامل مثبت برای ارتقاء رتبۀ لینک وب سایت فروشگاهی شما در مرورگر گوگل خواهد بود.

جهت سفارش ثبت ریپورتاژ می توانید با کارشناسان طراحی سایت مبنا تماس حاصل فرمائید و هماهنگی های لازم صورت گیرد.

https://mabnasite.ir


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.