این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.


چکیده : فروشگاه اینترنتی کیلن فود فروشگاهی معتبر است که به طور مستقیم از بهترین مزارع شمال کشور برنج مرغوب و با کیفیت را خریداری کرده و با قیمتی مناسب به فروش می ‌رساند، این مجموعه امکان ارسال برنج به کل ایران و هر شهری را فراهم آورده و می‌ توانید با خیالی آسوده از این فروشگاه خرید کنید.

مجموعه کیلن فود به کمک کارشناسان با تجربه و انتخاب با کیفیت‌ ترین برنج‌ های ایرانی از جمله برنج طارم، هاشمی، صدری، دمسیاه، هاشمی، عنبر بو، سرلاشه، قهوه ‌ای و… از بهترین مزارع ایران در شهر های شمالی بهترین برنج‌ ها را با کیفیت و قیمت عالی برای مشتریان گرامی ارسال می ‌کند.

شهر های شمالی ایران از جمله گیلان، مازندران و گلستان و همچنین خوزستان و بخش ‌هایی از اصفهان مناطق حاصل خیز کشت برنج ایرانی ‌اند، شهرهای شمالی بیشترین میزان برنج ایران را کشت و تولید می ‌کنند.

برای خرید برنج عمده نیز می توانید به فروشگاه برنج کیلن فود مراجعه کنید.

نمونه‌ هایی از انواع برنج ایرانی

طارم: طارم محلی، طارم دم سیاه، طارم هاشمی، طارم رشتی

صدری: صدری دم سیاه، صدری دم سفید، صدری سالاری، صدری هاشمی

گرد: عنبربو، غریب، محمدی، قصرالدشتی

پرمحصول: خزر، فجر، هراز، شیرودی

فروشگاه اینترنتی برنج کیلن

تفاوت برنج ایرانی و خارجی در چیست؟

  1. کیفیت برنج ایرانی از برنج‌ های خارجی بالاتر است و عطر و طعم برنج ایرانی بیشتر از نوع خارجی است.
  2. پخت برنج ایرانی به مهارت و تجربه نیاز دارد، پخت برنج هندی و پاکستانی بسیار ساده است و نیاز به تجربه و مهارت ندارد.
  3. ارزش غذایی برنج ایرانی در مقابل برنج‌ های خارجی بسیار بیشتر است.
  4. آبیاری برنج‌ های خارجی با آب فاضلاب باعث سمی شدن برنج می ‌شود، برنج ایرانی محصولی سالم ‌تر و بدون مواد سمی و مضر است.

معرفی انواع برنج ایرانی با کیفیت موجود در فروشگاه کیلن فود

برنج طارم استخوانی جواهری کیلن

برنج طارم استخوانی با فجر یکی از بهترین انواع برنج ایرانی است که در استان‌ های مازندران و گرگان کشت می‌ شود، این نوع برنج در رده برنج‌ های پر محصول قرار گرفته و عطر و طعم بی نظیر و ری زیادی دارد، برنج طارم مناسب برای مجالس بوده و سورتینگ شده و یکدست می ‌باشد.

برنج طارم دوبار کشت مجلسی کیلن

برنج طارم کشت دوم محصولی با کیفیت و درجه یک است، این محصول عمدتاً استان مازندران و در مرداد ماه کشت شده و در آبان ماه برداشت می ‌شود.

طارم دوبار کشت تفاوتی با برنج طارم کشت اول ندارد و طعم و مزه ‌ای بی نظیر دارد، برنج طارم کشت مجلسی و دون بوده و پس از پخت ماندگاری خوبی دارد.

برنج طارم هاشمی خوشه طلایی کیلن

این برنج خوش طعم و عطر عمدتاً در استان مازندران شهرهای فریدونکنار و دابو کشت می‌ شود، برنج طارم هاشمی کیفیت بی نظیری داشته و کاملاً دون و مجلسی است، این برنج سورتینگ شده و کاملاً یکدست است، قد برنج طارم هاشمی کشیده نیست و کوتاه است.

برنج صدری خوشپخت کیلن

برنج صدری خوشپخت یا شیرودی برنج ایرانی خوشپخت و با کیفیت بالا مناسب مصارف رستوران ‌ها، شرکت‌ ها و… است، این برنج خوش پخت که دارای ری بالا است عمدتاً در استان مازندران شهر فریدونکنار کشت می ‌شود و کاملاً بوجاری و سورتینگ شده می ‌باشد.

برنج صدری دودی کیلن

برنج صدری دودی یا هیزمی محصولی با کیفیت با پختی عالی است که عمدتاً در استان‌ های گیلان و مازندران شهرهای تالش و فریدونکنار کشت می ‌شوند، این برنج کاملاً دون و مجلسی بوده و یکدست و سورتینگ شده می ‌باشد.

برنج دم سیاه عطری کیلن

برنج دم سیاه عطری فرد اعلاء کیلن را می ‌توانیم یکی از با کیفیت ‌ترین و مرغوب‌ ترین برنج‌ های ایرانی معرفی کنیم، این برنج عمدتاً در استان گیلان شهرهای تالش و آستانه اشرفیه کشت می‌ شود، عطر و طعم این برنج بی نظیر بوده و ری بالایی داشته و کاملاً یکدست و بوجاری شده می ‌باشد.

برنج دم سیاه کیلن

برنج دمسیاه عطری بهترینه

این محصول از مرغوب ‌ترین و با کیفیت ‌ترین محصولات است که عمدتاً در استان گیلان شهرهای تالش و آستانه اشرفیه کشت می ‌شود، برنج دمسیاه عطری بهترینه محصولی خوش پخت و مجلسی است که عطر و طعم بی نظیری داشته و پس از پخت ماندگاری بالایی دارد.

برنج هاشمی عطری بهترینه

برنج هاشمی بهترینه از با کیفیت ‌ترین و خوش پخت ترین محصولات ایرانی می‌باشد این برنج خوش طعم و پخت عمدتاً در استان گیلان شهر تالش کشت می‌ شود، برنج هاشمی عطر و طعم بی نظیری داشته و ماندگاری بالایی پس از پخت دارد، این برنج کاملاً یکدست و سورتینگ شده می ‌باشد.

برنج عنبربو بهترینه

برنج عنبر بو یکی از با کیفیت ‌ترین برنج‌ های ایرانی و کشت جنوب و خوزستان (تبدیل گیلان) است، این برنج تنها برنج ایرانی است که طبعی گرم دارد و دارای ری بالا بوده وعطر و طعمی عالی است، ری برنج عنبربو زیاد است.

برنج سرلاشه عطری درجه یک کیلن

این برنج ترکیب برنج هاشمی و دم سیاه است که در شهر های تالش و آستانه اشرفیه استان گیلان کشت می ‌شود، این برنج مرغوب و با کیفیت ایرانی با طعم و مزه‌ ای عالی قابلیت کته شدن داشته و کاملاً بوجاری و یکدست است، ماندگاری این برنج پس از پخت کمتر از سایر برنج ‌های معرفی شده می ‌باشد.

برنج سرلاشه عطری درجه یک

برنج سرلاشه عطری بهترینه

این برنج از مرغوب ‌ترین برنج‌ های ایرانی است که در شهرهای تالش و آستانه اشرفیه استان گیلان کشت می‌ شود، این محصول مرغوب و با کیفیت ترکیبی از برنج‌ های هاشمی و دم سیاه است که پخت خوب و آسانی دارد و عطر و مزه آن خوب است.

برنج قهوه‌ای سبوسدار بهترینه

برنج قهوه ‌ای سبوس دار از مرغوب ‌ترین و با کیفیت ‌ترین انواع برنج ایرانی است که در استان گیلان شهرهای تالش و آستانه اشرفیه کشت می ‌شود، این برنج عطر و طعمی بی نظیر داشته و کاملاً بوجاری و سورتینگ شده است، این برنج مناسب افراد ورزشکار و دارای رژیم غذایی است و مقدار بسیار زیادی مواد معدنی دارد.

برنج قهوه‌ای سبوسدار رژیمی کیلن

 برنج قهوه‌ ای رژیمی سبوسدار از مرغوب ‌ترین و باکیفیت ‌ترین انواع برنج ایرانی است که در شهرهای گیلان و آستانه اشرفیه کشت می‌ شود، این برنج دارای عطر و طعمی بی نظیر بوده و ری خوبی دارد، برنج قهوه‌ ای سبوسدار رژیمی برای ورزشکاران و افرادی که رژیم غذایی دارند کاملاً مناسب است و مواد معدنی بسیار زیادی دارد.

برنج هاشمی کیلن

فروشگاه اینترنتی برنج با ارسال برنج به کل ایران

فروشگاه اینترنتی کیلن فود فروشگاهی معتبر است که به طور مستقیم از بهترین مزارع شمال کشور برنج مرغوب و با کیفیت را خریداری کرده و با قیمتی مناسب به فروش می ‌رساند، این مجموعه امکان ارسال برنج به کل ایران و هر شهری را فراهم آورده و می‌ توانید با خیالی آسوده از این فروشگاه خرید کنید.


این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و بازیاتو مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت معرفی شده ندارد.